gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Ertesi gün hapı kullanan varmı?

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

istenmeyen gebelik kürtaj
    Selam kızlar,
    asla bir doğum kontrol yöntemi olmamakla beraber önlem alınmadanilişkiye girildiyse kullanılması önerilir Haplar cinsel ilişki sonrasında kadın tarafından ilk 72 saat içinde mümkün olduğunca erken alınmalıdır.
    Ürün ilişkiden sonra ne kadar çabuk alınırsa, gebeliği önleme şansı o derece yüksektiAcil korunma hapları gebelik riskini %75-90 azaltır. Yani korunmasız ilişkiden sonra bu haplar alınmışsa gebelik oluşma riski sıfır değildir fakat en fazla %3-5 gebelik oluşma riski vardır. Haplar ilişkiden sonra ne kadar erken alınırsa koruma etkisi o kadar yüksek olur

Ama tekrar hatırlatmak isterimki asla bir korunma yöntemi değildir lütfen önlemlerinizi alınız

Ertesi gün hapı kullanan varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ertesi gün hapı nasıl kullanılır?

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır?

ertesi gün hapı markaları Doğum korunma yöntemlerinden birisi olan ertesi gün hapıyla ilgili tüm merak ettikleriniz bilmeniz gerekenler Ertesi gün hapı nedir? Ertesi gün hapı, herhangi bir doğum kontrol yöntemi kullanılmadan girilen ilişki sonrasında, oluşabilecek gebeliği önlemeye, rahim iç tabakasını muhtemel bir gebeliğin yerleşmesine elverişsiz hale getirmeye yarayan ilaçlardır. Adet...
  2. Ertesi gün hapı adeti geciktirirmi

Ertesi gün hapı adeti geciktirirmi

ertesi gün hapı adet geciktirirmi ertesi gün hapı adeti geciktirirmi adeti etkilermi günü geciktirimi nedenler ertesi gün hapı, ertesi gün hapı kullanımı, ertesi gün hapı nasıl kullanılır, ertesi gün hapı adet, ertesi gün hapı adet düzensizliği, ertesi gün hapı adet gecikmesi, ertesi gün hapı adet geciktirirmi, ertesi gün hapı adeti geciktirirmi, ertesi gün hapı adet düzeni, ertesi gün hapı...
  3. gebelik ve ertesi gün hapı

gebelik ve ertesi gün hapı

kocamla ılıskıden yaklasık 29 saat sonra ertesı gun hapı aldım birincısını ıctıkten 15 saat sonra ıkıncısını ıctım bı etkı goremedım kuskulanmalımıyım? 2 aylık evlıyız ve bebek dusunmuyoruz suanda sımdıden tesekkurler..
  4. Ella ertesi gün hapı kullananlar

Ella ertesi gün hapı kullananlar

Kızlar bu norlevo ertesi gün hapı kaldırıldı yerine Ella ertesi gün hapı çıktı vs diyorlar. Bu hap ile ilgili lütfen bana bilgi verir misiniz ? Gerçekten Norlevo ertesi gün hapı kaldırıldı mı ? Ella diye hap var ise içerikleri aynı ise bu hapı net olarak nasıl kullanmam gerekiyor nerele dikkat etmeliyim ve birde lütfen acil olarak yazar mısınız. ?
  5. Ella ertesi gün hapı

Ella ertesi gün hapı

Merhaba ben 1 ay içerisin de iki kez ella kullandım adetim de 10 günlük bir gecikme var bu ilactan kaynaklı olabilirmi? Her ihtimale karşılık test yapmalımıyım ??

Sayfayı Paylaş