gebe
  1. Lostangel123

Lostangel123 Forum Okuru

Ertesi gün hapı kullananlar hamile kalır mıyım yardım lütfen ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Lostangel123 tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Lütfen cevap verin. Ben geçen hafta pazartesi günü korunmasız ilişki yaşadım 25 saat sonra ella içtim bir gün sonra kanamam oldu ama normal regl gibi değildi az az ve rengi siyaha yakın bir kahverengiydi normalde bu hafta cumartesi regl olmam gerekiyordu. Lütfen yardımcı olun sanırım bu ara kanama şimdi hamile olma ihtimalim hala var mı?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Ertesi gün hapını normal saatte almışsınız. Hamile kalma riskiniz yok. Korkulacak birşey de yok.

Saygılar.

Ertesi gün hapı kullananlar hamile kalır mıyım yardım lütfen ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ertesi Gün Hapı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Ertesi Gün Hapı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

ertesi gün hapı, nasıl kullanılır, etkileri, zararları, korur mu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Korunmasız bir beraberlikten ya da kullandığınız korumanın işe yaramadığını farkettikten sonra kullanılan haplara ertesi gün hapları denir.Bu haplarla ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıda ki gibidir: Kullanılabilir ama asla bir doğum kontrol...
  2. Ella ertesi gün hapı kullananlar

Ella ertesi gün hapı kullananlar

Kızlar bu norlevo ertesi gün hapı kaldırıldı yerine Ella ertesi gün hapı çıktı vs diyorlar. Bu hap ile ilgili lütfen bana bilgi verir misiniz ? Gerçekten Norlevo ertesi gün hapı kaldırıldı mı ? Ella diye hap var ise içerikleri aynı ise bu hapı net olarak nasıl kullanmam gerekiyor nerele dikkat etmeliyim ve birde lütfen acil olarak yazar mısınız. ?
  3. Ertesi gün hapı yuttum hamile kalırmıyım?

Ertesi gün hapı yuttum hamile kalırmıyım?

ertesi gün hapıyla hamile kalınırmı,ertesi gün hapı kullanıp hamile kalanlar,ertesi gün hapı yuttum hamileyim,ertesi gün hapı kullanım gebe kalanlar hakkında bilgiler Ertesi gün hapı aldım fakat hamile kaldım? Bu durumda gebeliği istemiyorsanız tek çare kürtaj ile aldırmaktır. Eğer hamileliğin devamına karar vermişseniz bu durumda ertesi gün hapının gebeliğe zarar vermesinden...
  4. Ertesi gün hapı kullandım kanamam durmuyor yardım lütfen

Ertesi gün hapı kullandım kanamam durmuyor yardım lütfen

ella ertesi gün hapını iki defa kullandım adetime yakındı normal adet oldum fakat ayın yedisinde adet olacağıma öncesi 27 sinde 10 gün önce oldum ve 10 gündür kanamam durmuyor lütfen cevap yazarmısınız
  5. Ertesi gün hapı kanama yapar mı lütfen yardım edin bana....

Ertesi gün hapı kanama yapar mı lütfen yardım edin bana....

Kızlar selamlar yaşım 27 ve bir ilişkim var. Nasip ise evlenmeyi de düşünüyoruz. Korunmasız ilişkinin ardından ben ertesi gün hapı kullandım ve yaklaşık olarak bugün 4 gündür kanamam var. Normalde adetlerim benim standarttır tarihi ve oluş şeklinin yanı sıra günüde tutar birbirini. 3 gün sürmesi gerekiyordu acaba 4 gün oldu ve nerdeyse 5. güne geçiyor ve kanamalarım durmuş değil. Koyu renkte...

Sayfayı Paylaş