gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ertesi günü hapı aldım hamilemiyim olabilir miyim ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eşimle 10 gün önce ilşkiye girdik bir gün sonrası ertesi gün habı aldım ama dün ve bugün bir kaç damla kan geldi karnımda ve başımda inanılmaz ağrı var ve adet günüme daha en az 15 gün var hamile olabilir miyim acaba lütfen acil cevap bekliyorum ne zaman test yapabilirim....

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayirli olsun kizim hamilesin.. nur topu gibi bebegin olacak... masallah masallah .. Allah nazarlardan saklasin

Ertesi günü hapı aldım hamilemiyim olabilir miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ertesi gün hapı nasıl kullanılır?

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır?

ertesi gün hapı markaları Doğum korunma yöntemlerinden birisi olan ertesi gün hapıyla ilgili tüm merak ettikleriniz bilmeniz gerekenler Ertesi gün hapı nedir? Ertesi gün hapı, herhangi bir doğum kontrol yöntemi kullanılmadan girilen ilişki sonrasında, oluşabilecek gebeliği önlemeye, rahim iç tabakasını muhtemel bir gebeliğin yerleşmesine elverişsiz hale getirmeye yarayan ilaçlardır. Adet...
  2. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  3. gebelik ve ertesi gün hapı

gebelik ve ertesi gün hapı

kocamla ılıskıden yaklasık 29 saat sonra ertesı gun hapı aldım birincısını ıctıkten 15 saat sonra ıkıncısını ıctım bı etkı goremedım kuskulanmalımıyım? 2 aylık evlıyız ve bebek dusunmuyoruz suanda sımdıden tesekkurler..
  4. Ella ertesi gün hapı

Ella ertesi gün hapı

Merhaba ben 1 ay içerisin de iki kez ella kullandım adetim de 10 günlük bir gecikme var bu ilactan kaynaklı olabilirmi? Her ihtimale karşılık test yapmalımıyım ??
  5. postinor  hapı kullandım gebelik olabilir mi

postinor hapı kullandım gebelik olabilir mi

merhaba Beyza hnm, Balayında yurtdışından aldığımız 2 tabletten oluşan postinor adlı ilacı yumurtlama günüme 3 gun kala 1 tablet şeklinde kullandım. Ilk defa kullanıyordum. ILactan sonra Daha sonra adet kanaması gibi 3 günlük bir periyot gecırdım. 1 tane alınsa da hamıle kalma rıskı var mıdır? adetıme yaklaşık 2 gun var eczaneden test alsam verımlı sonuç alabılır mıyım? şimdiden tesekkurler

Sayfayı Paylaş