gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Erzincan Kemaliye Resimleri, Kemaliye Görüntüleri

Konu, 'Doğu Anadolu' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

erzincan kemaliye resimleri kemaliye resimleri bingöl manzaraları erzincan fotoğrafları fotoğrafları Erzincan Kemaliye çok güzel resimlerle manzaralarla karşınız da arkadaşlar gerçekten gidilmesi görülmesi değer muhteşem manzaralarla dolu Kemaliye:)
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim memleketimmmmmm ben buralıyım işte doğduğum büyüdüğüm yerleri görmek çok güzel yeni resimlerinden de ekleyeyim

3. bella donna

bella donna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bnde erzincada oturuyorum iki yıldır

4. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    erzincana bir kere gittim gercekten harika dogunun incisi bence kemaliye mercan tercan ùzùmlù muhtesemdi.erzincanlilara sevgiler.birde siyah ùzùmù lavas ekmegi birani ayranli corbasiyla tam bir memleketi benim icin yolum bir daha dùserse gitmek isterim dogrusu.

Erzincan Kemaliye Resimleri, Kemaliye Görüntüleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzİncan

Erzİncan

ERZİNCAN GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 11.903 km² Nüfus: 299.251 (1990) İl Trafik No: 24 Doğu Anadolu Bölgesi'nde Fırat'ın yukarı kısmında yer alan Erzincan, Anadolu'nun en eski kültür merkezlerinden birisidir. Tarihi ipek yolu güzergahında yer alan kent Hitit, Urartu, Med, Pers, Hellen, Roma egemenliğinde kalmış, Malazgirt Zaferinden sonra Türk ve Osmanlı hakimiyetine geçmiştir. Erzincan...
  2. Tunceli Resimleri, Tunceli Görüntüleri

Tunceli Resimleri, Tunceli Görüntüleri

tunceli resimleri tunceli görüntüleri görüntüler tuncelinin görünümü tuncelinin resimleri Tunceli ili genel görünümü ilden manzaralar.Değişik açılardan şehrin genel görünümü doğal güzellikleri buyrun:)
  3. Iğdır resimleri Iğdır görüntüleri

Iğdır resimleri Iğdır görüntüleri

ıgdır görüntüleri ığdır görüntüleri ığdır resimleri manzaraları Iğdır ilinden farklı açılardan çekilmiş resimlerle tanımaya ne dersiniz öyleyse buyrun size ığdur ilinden manzaralar:)
  4. Afyonkarahisar Resimleri, Afyonkarahisar Görüntüleri

Afyonkarahisar Resimleri, Afyonkarahisar Görüntüleri

afyonkarahisar resimleri afyonkarahisar görüntüleri afyondan görüntüler eski afyon fotoğrafları afyon eski fotoları Afyonun kaymağı ve mermeri meşhur bunu bilmeyeniz yok sanırım ama birde çok eski tarihi yapılardan kalma Afyonkarahisar'resimlerle tanımaya ne dersiniz :)
  5. kemaliye (eğin) resimlerinden

kemaliye (eğin) resimlerinden

kemaliye eğin kemaliye eğin 2009 memleketim diye söylemiyorum bu kadar değerlerine kültürüne sahip çıkan her geçen gün kendini yenileyen ne kadar zengin yoğun olsada doğduğu toprakları her sene ziyaret eden gelişen büyüyen zamana ayak uyduran başka bir memleket ben hiç biyerde görmedim insanınyla foklorüyle doğasıyla etkinlikleriyle türküleriyle manileriyle gidilip görülmesi gereken ülkemizin...

Sayfayı Paylaş