gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Erzurumdaki yüzme havuzları hakkında bilgi verir misiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar, Erzurumda ki yüzme havuzları hakkında bilgi rica ediyorum. Buraya yeni geldim ve Erzurumda hangi yüzme havuzları var bilgi istiyorum sizden..Taşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Erzurumdaki Yüzme Havuzları Nerde

Erzurumdaki Yüzme Havuzları Adresleri

Erzurum Olimpik Yüzme Havuzu

Adres: Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Yüzme Havuzu. Cemal Gürsel Stadyumu Yanı. Yakutiye / Erzurum

Telefon: 0 (538) 081 90 72

Renaissance Polat Erzurum Hotel Yüzme Havuzu

Adres: İbrahim Polat Caddesi Palandöken 25070 Erzurum

Telefon:+90 (442) 232 00 10

Erzurumdaki yüzme havuzları hakkında bilgi verir misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ms hastalığı başlangıcı hakkında bilgi verir misiniz

Ms hastalığı başlangıcı hakkında bilgi verir misiniz

Kızlar selamlar bana ms hastalığı hakkında bilgiler verirseniz çok iyi olur. Bir yakınımın bu hastalığa yakalandığından şüpheleniyorum. Bana başlangıcının nasıl anlaşıldığını verirseniz sevinirim.
  2. NATO'nun Askeri Yapısı Hakkında Bilgi verir misiniz?

NATO'nun Askeri Yapısı Hakkında Bilgi verir misiniz?

Merhaba arkadaşlar son üç günün konusu olan Nato hakkında sizden bilgi rica ediyorum acaba aranızda bana NATO'nun Askeri Yapısı Hakkında Bilgi verecek bir arkadaşım var mı?
  3. İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

Merhaba arkadaşlar benim acil olarak İngilizlerin Ataları hakkında bilgi edinmem lazım aranızda İngilizlerin Ataları hakkında bilgisi olan arkadaşlarım varsa bana bilgi versin.
  4. ücretli öğretmenlik hakkında bilgi verir misiniz

ücretli öğretmenlik hakkında bilgi verir misiniz

Merhabalar. Ben ücretli öğretmenlik hakkında bilgi almak istiyordum. Ücretli öğretmen olmak için neler yapmak gerekiyor ?
  5. akika hakkında bilgi verir misiniz lütfen

akika hakkında bilgi verir misiniz lütfen

Zaman zaman duyarım akika kurbanı diye ama hiç araştırmamıştım.Acaba nedir bu akika kurbanı, kimler keser, neden keser ?

Sayfayı Paylaş