gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erzurumlu Emrah - Bir Nazenin Bana Gel Gel Eyledi

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

emrah gel gel bir nazenin bana eyledi Bir nazenin bana gel gel eyledi Varmasam incinir varsam incinir
    Beyaz gerdanından ince belinden
    Sarmasam incinir sarsam incinir

Kaşına çekilmiş kudret kalemi
    Görmemiş dünyada derd ü elemi
    Her sabah her akşam verir selamı
    Almasam incinir alsam incinir

Gene görünüyor yarin illeri
    Başımızda esen sevda yelleri
    Yarin bahçesinde gonca gülleri
    Dermesem incinir dersem incinir

Nereden nereye sevmişim yari
    Ateşi komuyor yakıyor beni
    Aşık Emrah sever böyle bir canı
    Sevmesem incinir sevsem incinir

Erzurumlu Emrah - Bir Nazenin Bana Gel Gel Eyledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk bana büyük geldi

aşk bana büyük geldi

Bu Resim Sayfa Düzeni İçin Küçültülmüştür. Gerçek Boyutuna Bakmak İçin Tıklayınız.
  2. Taner Olgun - Gelin Eyledim

Taner Olgun - Gelin Eyledim

Çok kez yemin eder ayrılmam derdin Gencecik bir hayat tezsona erdi Helallaşıp dizlerimde can verdi Cananı toprağa gelin eyledim Gelin eyledim gelin eyledim Ardından gözyaşı döküp ağladım Boynuna takmıştım mavi nazarlık Azraille edemedim pazarlık Aldı sevdiğimi zalım mezarlık Cananı toprağa gelin eyledim Gelin eyledim gelin eyledim Ardından gözyaşı döküp ağladım Oydu bu gönlümün birtek...
  3. Erzurumlu Emrah - Ağalar Gurbetten Geldim

Erzurumlu Emrah - Ağalar Gurbetten Geldim

Ağalar gurbetten geldim Geldim ki nazenin gitmiş Bir daha saz almam ele Salınıp gezenim gitmiş Aynasın verin dizine Sürmesin çeksin gözüne Siyah zülfün mah yüzüne Tarayıp düzenim gitmiş İçmişem ezel şarabı Gine kavuştur yarabbi Destinde aşkın kitabı Okuyup yazanım gitmiş Bir dahi içmenem bade Sırrımı vermenem yade Uçtu gövel kaldı yada Göllerde gezenim gitmiş Emrah'ım ben de varırsam...
  4. Emrah - Haydi Şimdi Gel

Emrah - Haydi Şimdi Gel

Sözlerin vardı onca yollardan bana ulaşan Özledim sözlerini şimdi gel Gözlerin vardı en buruk anda gönlümü ısıtan Özledim gözlerini şimdi gel Bekliyorum seni çok özlüyorum Sensiz geçmiyor ki hiç günler İstiyorum seni çok seviyorum Canımsın sen benim artık gel [Nakarat] x2 Haydi şimdi gel, sensin olamam ki Haydi şimdi gel, yalnız kalamam ki Haydi şimdi gel, kollarına al beni Şimdi gel ah...

Sayfayı Paylaş