gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erzurumlu Emrah - Bugün Ben Bir Güzel Gördüm

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bugün ben bir güzel gördüm Bakar cennet sarayından Kamaştı gözümün nuru
    Onun hüsn-ü cemalinden

Salındı bahçeya girdi
    Çiçekler selama durdu
    Mor menekşe boyun eğdi
    Gül kızardı hicabından

Bahçenin kapısın açtım
    Sandım ki cennete düştüm
    Sevdim coştum helallaştım
    Buse aldım yanağından

Bahçenin kapısı daldır
    Dalında öten bülbüldür
    Emrah da bir edna kuldur
    Bağışla geç günahından

Erzurumlu Emrah - Bugün Ben Bir Güzel Gördüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Sabahtan Uğradım Ben Bir Güzele

Erzurumlu Emrah - Sabahtan Uğradım Ben Bir Güzele

Sabahtan uğradım ben bir güzele Dedim mahmur musun söyledi yok yok Ak ellerin boğum boğum kınalı Dedim bayram mıdır söyledi yok yok Dedim inci nedir dedi dişimdir Dedim kalem nedir dedi kasımdır Dedim on beş nedir dedi yaşımdır Dedim daha var mı söyledi yok yok Dedim Erzurum nen dedi ilimdir Dedim gider misin dedi yolumdur Dedim Emrah nendir dedi kulumdur Dedim satar mısın söyledi yok yok
  2. Erzurumlu Emrah - Güzel Sallanarak Nerden Gelirsin

Erzurumlu Emrah - Güzel Sallanarak Nerden Gelirsin

Güzel sallanarak nerden gelirsin İşin nedir maslahatın sevdiğim Kaldır nikabını görem yüzünü Balaban bakışlı gözün sevdiğim Ay doğa da altın başın parlaya Gün değe de top zülüfler terleye Seni bastırmayım kuru yerlere Gül döşeyim yollarına sevdiğim Tan yıldızı gibi parladın çıktın Gören aşıkların bağrını yaktın Güzel turna mısın gölden mi kalktın Al valasın yeşil başın sevdiğim Benim yarim...
  3. Erzurumlu Emrah - Bundan Sonra Ben O Yare

Erzurumlu Emrah - Bundan Sonra Ben O Yare

Bundan sonra ben o yare küskünüm Yıktı hatırımı konuşmam gayrı Cümle alem gelse minnet eylese Çevirdim yönümü barışmam gayrı Kızılırmak gibi çağlayıp akşam Ok vurup sinemin bendini yıksam Yarın mahşet günü şefaat etsem Giderim mahşerden görüşmem gayrı Emrah'ımda bu yıl yarsız kışlasın Döner isem o yar beni taşlasın Bundan sonra bildiğini işlesin Hiçbir umuruna karışmam gayrı
  4. Erzurumlu Emrah - Bir Tipiye Yakalandım

Erzurumlu Emrah - Bir Tipiye Yakalandım

Bir Tipiye Yakalandım Yaz Günü Vah Bana Bana Bana Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Vah Benim Başıma Hey Kar Yağdı Saçıma Ak Düştü Saçıma Ararım Dünü Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Vah Benim Başıma Hey Kar Yağdı Saçıma Bilemedim Bahar İle Yazımı Felek Bilmem Çektiğime Razı Mı Elim Tutmaz Çalamam Ki Sazımı Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Aşık Emrah Figan İle Zar İle Darelendi Yürek Bir Çift Söz...
  5. Erzurumlu Emrah - Ben Razı Değilem

Erzurumlu Emrah - Ben Razı Değilem

El Çek Tabip El Çek Yaram Üstünden Sen Benim Derdime Deva Bilmezsin Sen Nasıl Tabipsin Yoktur İlacın Yaram Yürektedir Sarabilmezsin İçerim Yanıyor Kendim Hevai Çekmeyen Ne Bilir Aşku Sevdayı Yıktın Viran Ettin Kalbim Sarayı Çünkü Bir Taşını Koyabilmezsin Emrah' Im Dinledin Benim Sözlerim Muhabbetin Can Evimde Gizlerim Ne Duruyon Ağlasana Gözlerim Bir Daha Yarini Görebilmezsin

Sayfayı Paylaş