gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erzurumlu Emrah - Bundan Sonra Ben O Yare

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bundan sonra ben o yare küskünüm Yıktı hatırımı konuşmam gayrı Cümle alem gelse minnet eylese
    Çevirdim yönümü barışmam gayrı

Kızılırmak gibi çağlayıp akşam
    Ok vurup sinemin bendini yıksam
    Yarın mahşet günü şefaat etsem
    Giderim mahşerden görüşmem gayrı

Emrah'ımda bu yıl yarsız kışlasın
    Döner isem o yar beni taşlasın
    Bundan sonra bildiğini işlesin
    Hiçbir umuruna karışmam gayrı

Erzurumlu Emrah - Bundan Sonra Ben O Yare konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Şimdengerü Nazlı Yare Küskünüm

Erzurumlu Emrah - Şimdengerü Nazlı Yare Küskünüm

Şimdengerü nazlı yare küskünüm Yıktı hatırımı barışmam gayrı Alem gelip bana rica ederse Çevirdim yüzümü görüşmem gayrı Güzel keklik gibi kafeste olsa Altın vezni ile cevahir tartsa Yarim mahşer günü şefaat etse Giderim mahşere görüşmem gayrı Bu yıl da Emrahi yarsız kışlasın Varır isem o yar beni taşlasın Şimdengerü bildiğini işlesin Hiç bir umuruna karışmam gayrı
  2. Erzurumlu Emrah - Sabahtan Uğradım Ben Bir Güzele

Erzurumlu Emrah - Sabahtan Uğradım Ben Bir Güzele

Sabahtan uğradım ben bir güzele Dedim mahmur musun söyledi yok yok Ak ellerin boğum boğum kınalı Dedim bayram mıdır söyledi yok yok Dedim inci nedir dedi dişimdir Dedim kalem nedir dedi kasımdır Dedim on beş nedir dedi yaşımdır Dedim daha var mı söyledi yok yok Dedim Erzurum nen dedi ilimdir Dedim gider misin dedi yolumdur Dedim Emrah nendir dedi kulumdur Dedim satar mısın söyledi yok yok
  3. Erzurumlu Emrah - Bugün Ben Bir Güzel Gördüm

Erzurumlu Emrah - Bugün Ben Bir Güzel Gördüm

Bugün ben bir güzel gördüm Bakar cennet sarayından Kamaştı gözümün nuru Onun hüsn-ü cemalinden Salındı bahçeya girdi Çiçekler selama durdu Mor menekşe boyun eğdi Gül kızardı hicabından Bahçenin kapısın açtım Sandım ki cennete düştüm Sevdim coştum helallaştım Buse aldım yanağından Bahçenin kapısı daldır Dalında öten bülbüldür Emrah da bir edna kuldur Bağışla geç günahından
  4. Erzurumlu Emrah - Ben Razı Değilem

Erzurumlu Emrah - Ben Razı Değilem

El Çek Tabip El Çek Yaram Üstünden Sen Benim Derdime Deva Bilmezsin Sen Nasıl Tabipsin Yoktur İlacın Yaram Yürektedir Sarabilmezsin İçerim Yanıyor Kendim Hevai Çekmeyen Ne Bilir Aşku Sevdayı Yıktın Viran Ettin Kalbim Sarayı Çünkü Bir Taşını Koyabilmezsin Emrah' Im Dinledin Benim Sözlerim Muhabbetin Can Evimde Gizlerim Ne Duruyon Ağlasana Gözlerim Bir Daha Yarini Görebilmezsin
  5. Erzurumlu Emrah - Bad-ı Saba Selam Söyle O Yare 1

Erzurumlu Emrah - Bad-ı Saba Selam Söyle O Yare 1

Bad-ı saba selam söyle o yare Mübarek hatırı hoş mudur nedir Nideyim yitirdim bulamam çare Mestan ela gözler yaş mıdır nedir O nazlı canana uğrasa yollar Bize mesken oldu kahveler hanlar Yarin meclisinde oturan canlar Hesap etsin yıllar boş mudur nedir Eğil güzel eğil saçın sürünsün Aç beyaz göğsünü memen görünsün Evvel benim idin şimdi kiminsin Gündüzün hoş geçen düş müdür nedir Emrah eder...

Sayfayı Paylaş