gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erzurumlu Emrah - tutam Yar Elinden Tutam

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

tutam yar elinden nota erzurumlu emrah tutam yar elinden notaları Tutam Yar Elinden Tutam Çıkam Dağlara Dağlara
    Olam Bir Yareli Bülbül
    İnem Bağlara Bağlara

Birin Bilir Binin Bilmez
    Bu Dünya Kimseye Kalmaz
    Yar İsmini Desem Gelmez
    Düşer Dillere Dillere

Emrah Der Ki Bu Günümdür
    Arşa Çıkan Tütünümdür
    Yare Gidecek Günümdür
    Düşsem Yollara Yollara

Erzurumlu Emrah - tutam Yar Elinden Tutam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Uykudan Uyanmış

Erzurumlu Emrah - Uykudan Uyanmış

Uykudan uyanmış gözleri bir hoş Dedim sarhoşmusan söyledi yoh yoh Ağ elleri boğum boğum gınalı Dedim yar bayram mı söyledi yoh yoh Dedim kalem nedir dedi kaşımdır Dedim inci nedir dedim Dedim onbeş nedir dedi yaşımdır Dedim artık var mı söyledi yoh yoh Dedim ölüm vardır dedi aynımda Dedim zulüm vardır dedi boynumda Dedim ak memeler dedi koynumda Dedim ver ağzıma dedi ki yok yok Dedim...
  2. Erzurumlu Emrah - Sevdiğim Gurbette

Erzurumlu Emrah - Sevdiğim Gurbette

Sevdiğim gurbette yeter yad oldum Gözlerim kan ağlar dilim dad eyler Küçücükken gözüm açıp gördüğüm Bana senden gayrı kim imdad eyler Ben de bilmem ne diyardan olduğum Hasretinden sararıp da solduğum El bağlayıp divanına durduğum Ne öldürür beni ne azad eyler Açılmadı şu dağların lalesin Yıktın viran ettin ömrüm kalesin Emrah eder çok çekmişim belasın Beni koymuş yad elleri şad eyler
  3. Erzurumlu Emrah - Gönül Gurbet Ele Çıkma

Erzurumlu Emrah - Gönül Gurbet Ele Çıkma

Gönül gurbet ele çıkma Ya gelinir ya gelinmez Her dilbere meyil verme Ya sevilir ya sevilmez Yürüktür bizim atımız Yardan atlattı zatımız Gurbet elde kıymetimiz Ya bilinir ya bilinmez Bahçamizde nar ağacı Kimi tatlı kimi acı Gönüldeki dert ilacı Ya bulunur ya bulunmaz Deryalarda olur bahri Doldur da ver içem zehri Sunam gurbet elin kahrı Ya çekilir ya çekilmez Emrah der ki düştüm dile...
  4. Erzurumlu Emrah - El Çek Tabip Sinem Üstünden 2

Erzurumlu Emrah - El Çek Tabip Sinem Üstünden 2

El çek tabip el çek sinem üstünden Sen benim derdime deva bilmezsin Sen nasıl tabipsin yoktur ilacın Yarem yürektedir sarabilmezsin İçerim yanıyor kendim havayi Çekmeyen ne bilir aşkı sevdayı Yıktın viran oldu kalbim sarayı Çünkü bir taşını koyabilmezsin Emrah'ım dinledin benim sözlerim Muhabbetin can evimde gizlerim Ne duruyon ağlasana gözlerim Bir dahi yarini görebilmezsin
  5. Erzurumlu Emrah - Ben Razı Değilem

Erzurumlu Emrah - Ben Razı Değilem

El Çek Tabip El Çek Yaram Üstünden Sen Benim Derdime Deva Bilmezsin Sen Nasıl Tabipsin Yoktur İlacın Yaram Yürektedir Sarabilmezsin İçerim Yanıyor Kendim Hevai Çekmeyen Ne Bilir Aşku Sevdayı Yıktın Viran Ettin Kalbim Sarayı Çünkü Bir Taşını Koyabilmezsin Emrah' Im Dinledin Benim Sözlerim Muhabbetin Can Evimde Gizlerim Ne Duruyon Ağlasana Gözlerim Bir Daha Yarini Görebilmezsin

Sayfayı Paylaş