gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Es Samed isminin fazileti

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

esmaül hüsna sırları faziletleri es samed anlamı fazileti hakkında genel bilgiler burda melekler nihat hocanın dün gece sahurda verdiği ES SAMED isminin faziletini szilerle paylaşıyorum melekler

ES SAMED

bu esmayı zikreden yeme, içme, giyim, kuşam gibi zaruri ihtiyaçları yerine gelirr muhtaç olmaz zorluk çekmez

520 defa okuya açlık hissi duymazz

100 defa zikreden salih olur
    allahın izniyle melekler

Es Samed isminin fazileti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Es Es (ATV)

Es Es (ATV)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Esmaul Hüsna Ya SAMED

Esmaul Hüsna Ya SAMED

ya samed esmaül hüsna samed ya duası ne demek anlamı Samed : Hiçbir şeye muhtaç olmayan, herşey kendisine muhtaç olan Cenab-ı Hak buyuruyor: " De ki: O, Allah birdir. Allah sameddir." (1) Samed ismi, Kur’ân’ın göğsüne tek sıra dizilmiş inci taneleri gibi duran İhlas ayetleri içinde bir “dürr-ü yekta”dır, eşsiz bir incidir. İhlas’ı Kur’ân içinde özel yapan sır her ne ise, Samed’i...
  3. Es Samed İsminin Sırları

Es Samed İsminin Sırları

Ya samed ismini zikreden kişilere verilecek sırlar ve faziletler varmış kızlar, es samed ismini kaç kere okursak ne olur Hatipoğlu söyledi ama takip edemedim not almam lazım.
  4. Es Selam İsminin Fazileti

Es Selam İsminin Fazileti

esmaül hüsna faziletleri sırları es selam isminin sırrı nedir fazileti hakkında genel bilgiler burda melekler evet melekler nihat hocanın verdiği alalhın isimlerini ve sırlarını sizlerle paylaşıyorum ES SELAM isminin sırrını anlam ve faziletini yazıyorum 161 defa hasta üzerine okunulsa hasta iyileşme gösterir günde 360 defa zikredenin her dileği gerçekleşir ES SELAM ismini zikretmeye...
  5. İsmi azam duasının faziletleri

İsmi azam duasının faziletleri

Allahın 99 ismi ( Esmaül hüsna )’da bir isim varki, isteyen istediğini, dileyene dilediğini verir, Peygamber efendimiz Hz Muhammed ( S.a.v) İsmi Azam’ın En büyük isim olduğunu bildirmiştir fakat müminler diğer 98 isme yüz çevirmesinler diyerek ismi azam olan ( büyük ismi ) İnsanlığa açıklamamıştır. Bazı ilahiyatcılara göre ismi azam esmaül hüsnada ( Allah ) İsmidir, Ondan başka ilah...

Sayfayı Paylaş