gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eş sesli kelimelerin hepsi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar Eş sesli kelimelerin hepsini gösterebilirmisiniz lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eş sesli kelimelerin hepsi
    gül
    yaz
    yüz
    bin
    çay
    kaz
    boğaz
    kır
    ben
    boz
    saz
    yar
    el
    yazma
    don
    ay
    asma
    at
    ocak
    dil
    kara

Eş sesli kelimelerin hepsi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızılderili - Türkçe Eş Kelimeler

Kızılderili - Türkçe Eş Kelimeler

kızılderili kelimeler kızılderili dili türkçe dilinde isimler kelimeleri türkçe Keçua dili ile Türkçe arasındaki benzerliklerin bazıları * tuka - tükürmek * paku - bak * khapao - kaba * ipa - abla * ku - koy * kaşa - kış * kuli - kül * kalı - kalın * karwın - karın * kasa - kes * tawga - dağ * takhıla - dağıl * khipu - ip * çur - dur * as - az * tak - ta ki * la - ile * mi?...
  2. Eş sesli bi kaç kelime

Eş sesli bi kaç kelime

Eş Sesli sözcüklerin Listesi Eş Sesli kelimelere örnekler eş sesli cümleler Melekler bugün benim ufaklık nerdeyse bütün gün beynimi şişirdi yok eş anlamlı yok zıt anlamlı yok eş sesli kelimeler diye.Benimde aklıma hemen meleklerim geldi benimle aynı sıkıntıyı paylaşanlar varsa belki biraz yardımcı olabilirim ekmek gül yaz yüz bin çay kaz boğaz kır ben yaş kara boz saz yar el yazma don ay...
  3. lütfen eş sesli kelime örnekleri verin acil

lütfen eş sesli kelime örnekleri verin acil

Bana acilen eş sesli kelime örnekleri lazım, tekrar dönecem sitenize ne olur yardım edin, teşekkürler şimdiden
  4. eş sesli kelimeler

eş sesli kelimeler

eş sesli kelimelerin cümlelerini istiyorum yazan:demirbey
  5. Eş Anlamlı Kelimeler - Kelime Tablosu ve Sözlüğü

Eş Anlamlı Kelimeler - Kelime Tablosu ve Sözlüğü

Aynı varlığı kavramı karşılayan, anlam bakımından birbirinin yerini tutabilen, farklı yazılıp farklı okunan iki sözcüğün arasındaki anlam ilgisine “eş anlamlı kelimeler” ilgisi diyoruz. Bu iki sözcükten biri genellikle farklı dillerden dilimize girmiş sözcük iken diğeri Türkçe sözcüktür.Yazılış ve okunuş bakımından farklı fakat anlamca aynı olan kelimelerdir. Bu tür kelimeler birbirlerinin...

Sayfayı Paylaş