Eşarbın kimliğini Aker belirliyor

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye

aker eşarp aker eski sezon eşarplar eski sezon eşarp

Eşarp, giyim kimliğini gösteren önemli bir aksesuar. Türkiye’de üretilen eşarplar sadece İslam ülkelerine değil, onlarca Batı ülkesine satılıyor. Tarihin derinliklerinden gelen motifler, eşarplarda yeniden hayat buluyor. Eşarp sektöründeki firmalar üretimlerini her geçen gün artırıyorlar. Eşarp sadece saçı örten aksesuar olmaktan çıkıp, giyim kimliğini gösteren önemli bir unsur haline geldi. Türkiye’de üretilen eşarplar sadece İslam ülkelerine değil, onlarca Batı ülkesine satılıyor.

“Detaylara yansıyan kalite” anlayışıyla çalışan Aker, eşarbın yanısıra estetik kumaşlar, kravat, fular, broş ve gece kıyafetlerinin tamamlayıcısı gösterişli şallar üretiyor.

Hıristiyan ülkeleri de ilgi gösteriyor

Bir dünya markası olan Aker ürünleri başta İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Mısır, İspanya, Suudi Arabistan, Fas, Lübnan, Malezya, Avustralya, Makedonya olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç ediliyor. Aker ürünleri satıldıkları ülkelerde “Türk zevkini”de en iyi biçimde tanıtıyor ve geleneksel Türk motiflerinin tanınmasında önemli rol oynuyor.

Eşarba verdiği önemi modern tesislerle de destekleyen Aker, Türkiye’nin en modern eşarp üretim tesislerinde faaliyetlerini sürdürüyor. Aker, 25 bin m² açık alana kurulu 6 bin m² fabrikasıyla, Avrupa CE standartlarına uygun makinalar kullanılarak, 2.5 milyon metre polyester, 750 bin metre ipek üretim kapasitesi ile Türkiye’nin bu alandaki en büyük tesisleri arasında yer alıyor.

Eşarbın kimliğini Aker belirliyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Seni özledim ; sadece seni ve sen biliyorsun kimliğini...

Seni özledim ; sadece seni ve sen biliyorsun kimliğini... Herkesten saklarken yüreğimi ; gizli kapaklı dolapların ardında döküyorum gözyaşlarımı... Sessiz... Ve.. Derinden... Hıçkırıklarım karışırken gecenin laciverdine, biliyorum ki sadece yıldızlar değil sende duyuyorsun sesimi sebepsiz... Ve yine sen sevdiğim biliyorsun, biliyorsun ki gidişinin ardından çaresizliğine ağlıyor...
  2. Kişiliklerimizi KAN grubumuz belirliyor

Kişiliklerimizi KAN grubumuz belirliyor Dr. J. D'Adomo'nun yaptığı araştırmalar sonucunda kişilerin kan grupları ile kişilikleri arasında bir bağ bulunduğunu ortaya çıktı. KAN gruplarının, sağlığımız kadar kişiliğimizi de etkilediğini biliyor muydunuz? "Kan grubuna göre diyet" kitabının yazarı Dr. Peter J. D'Adamo'nun araştırmalarına göre kan grubu A olan kimseler uyumlu bir...
  3. Kimliğini kaybetti hayatı karardı

Kimliğini kaybetti hayatı karardı Keçiören'de yaşayan vatandaşın kaybettiği kimliği yüzünden başına gelmeyen kalmadı... Ankara'nın Keçiören ilçesine bağlı İncirli semtinde oturan İsmail Çakır'ın kabettiği kimliği yüzünden başına gelmedik kalmadı. Kabettiği kimliğini ele geçiren bir şebeke tarafından adına bankadan para çekilip, Noter kanalı ile adına şirket...
  4. Aker 2009 İlkbahar Yaz Eşarpları

aker eşarp 2009 aker 2009 eşarpları eşarpları eşarp modelleri
  5. Vücut Yapınız Karekterinizi Belirliyor

Vücut Yapınız Karakterinizi Belirliyor vücut yapınızı öğrenin Uzmanlara göre uzun boylu insanlar acele etmekten nefret ederken, kısa boylularda etrafa çok güzel bir şekilde neşe saçıyorlar. Her hareketiniz gibi, tipinizde karateriniz hakkında bilgiler veriyor.Vücut yapıları kişiler hakkında genel bir veriyor. Bunu birde uzmanların ağızlarından daha açık olarak duyalım, sizde özelliğinizi...
  6. Aker eşarp modelleri

aker eşarp aker esarp eşarpları akereşarp eşarp desenleri
  7. 2011 Kış Modasının Trendlerini 1970'li Yıllar Belirliyor

1970 elbise modelleri 1970 modası Kızlar yıllar önce moda olan kıyafetler yeniden moda olarak vitrinlerdeki yerlerini alıyor...Bu kışın trendlerini ise 1970'li yıllar belirliyormuş... Bu kışın trendlerini 1970’ler belirlerken, başrollerde camel ve kahverengi tonları yer alıyor. Sayılı günlerin kaldığı yeni yıl alışverişinin başladığı bu dönemde kadınlar ve erkekler ne tür kıyafetleri...
  8. Aker Şıklığı..

Bu sıralar bu mağazaya takmış vaziyetteyim kıyafet alacağım yada almayacağım zaman bile illa ugrar oldum yeni ne çıkmış, ne kadarmış, ne renkleri varmış ... Birde tesettürlü meleklerimize dahada fazla hitap eden mağaza adeta modayla iç içe yarış halinde.. Aker Bayan Giyim.
  9. Aker Eşarp

Aker eşarp yıllardır başımızın tacı. Tecrübelerimizi paylaşalım istedim...
  10. Bilgisayarınızın Hızını Hangi Faktörler Belirliyor ?

Bilgisayarın Hızını Belirleyen Faktörler Nelerdir Bilgisayarın Hızını Etkileyen Faktörler Sevgili melekler, teknik destek bölümümüzde bilgisayarınızla ilgili çeşitli konularda sizlere bilgiler vermeye devam ediyoruz. En son paylaştığımız bilgisayarın hoparlörü neden çalışmıyor konumuzun ardından bu sayfada da Bilgisayarın Hızını Etkileyen Faktörler ile ilgili bilgiler veriyoruz sizlere.......

Sayfayı Paylaş