gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

eşarp bağlama modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

eşarp nasıl bağlanır eşarp yapımı yapma modelleri yapma modelleri video tesettür modası, eşarp bağlama şekilleri, eşarp, eşarp bağlama, eşarp bağlama modelleri sizler için..
    biz tesettürlüler saçımızı yapmaktan mahrum olabiliriz ama eşarplarımızı hergün farklı bi şekilde bağlayarak değişiklik yapabiliriz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Haziran 2011
eşarp bağlama modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evet birazda kapalıları düşünelim.. eşarp bağlama modelleri...

evet birazda kapalıları düşünelim.. eşarp bağlama modelleri...

spor eşarp modelleri abiye türban bağlama modelleri esarp baglama abiye eşarp bağlama spor yapma bu modeli yüzük yardımıyla yaparsanız güzle olur daha iyi sonuç alırsınız.. klasik bir model herkes yapabilir günlük hayatt şıkta duruyo.. bu benim en sık kullandığım modellrden birisidir.. her zamn aynı klasik modelden sıkılanlar için değişik bir model yağımıda çok kolay.. buda çok şık...
  2. Eşarp bağlama modellerinden örnekler

Eşarp bağlama modellerinden örnekler

yüz şekline göre eşarp bağlama eşarp bağlama örnekleri süsleme modelleri süslemeleri üçgen Tesettürlü arkadaşlarım daha iyi bilir ki birçok eşarp bağlama modelleri vardır.Birazdan sizlere bunlardan bazı örnekler verecem.Vermeden önce benim en çok hoşuma giden modeli paylaşmak istiyorum oda tam adını bilemiyorum genelde abiye modellerde nişan gelin başlarına yaptıkları çok değişik süslemeler ve...
  3. Abiye Türban Ve Eşarp Bağlama Modelleri

Abiye Türban Ve Eşarp Bağlama Modelleri

abiye türban bağlama modelleri abiye eşarp yapma modelleri üzerine eşarp süsleme üzerine türban Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerinde en güzel şekilde türbanlarını bağlama ve süsleme modelleriyle karşınızdayım arkadaşlar. 2010 Senesinin en yeni abiye tesettür süsleme modelleri göz dolduruyor.Evlenecek ve nişanlanacak bayanların gelinlik ve giyindikleri abiyelere özel olarak...
  4. Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri

Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri

eşarp yapımı düğün eşarp yapma modelleri düğün için modelleri için yapma 2011 yapılışı eşarp modeli, yapımı, nasıl olmalıdır, fantezi bağlama stilleri, türban, düğün için eşarp yapımı hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Merhaba ya arkdaşlar kaynımın düğünü var sizce hangi eşarp modelini yaptırsam renk farketmez bana siz modeli beğenin bakalım.kararsız kaldım..
  5. Eşarp modelleri bağlama şekilleriyle birlikte

Eşarp modelleri bağlama şekilleriyle birlikte

Eşarp modelleri eşarp şal eşarp modelleri renkli eşarp modelleri konumuzda.eşarp bayanlara yakışıyor,bazıları bağlarken insanın kriz geçirmesine sebep olsalar da yakışıyor.Rengarenk otantik motifli, çiçek desenli bir çok eşarp modeli mevcut.eşarp şimdilerde sadece kapanmak için değil farklı şekillerde aksesuar olarak da kullanıla biliyor işte rengarenk eşarp modelleri ve kullanma şekilleri...

Sayfayı Paylaş