gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Eşarp modelleri bağlama şekilleriyle birlikte

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Eşarp modelleri eşarp şal eşarp modelleri renkli eşarp modelleri konumuzda.eşarp bayanlara yakışıyor,bazıları bağlarken insanın kriz geçirmesine sebep olsalar da yakışıyor.Rengarenk otantik motifli, çiçek desenli bir çok eşarp modeli mevcut.eşarp şimdilerde sadece kapanmak için değil farklı şekillerde aksesuar olarak da kullanıla biliyor işte rengarenk eşarp modelleri ve kullanma şekilleri melekler için konumuzda.

CeMoŞ bunu beğendi.
Eşarp modelleri bağlama şekilleriyle birlikte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türban Bağlama Şekilleri ve Modelleri

Türban Bağlama Şekilleri ve Modelleri

başörtü modelleri türban bağlama şekilleri türban bağlama teknikleri bağlamaları turban baglama sekilleri Dilerseniz Armine Eşarp Modelleri konumuza bakabilir Eşarp ve Türban Bağlama modellerinden bir tanesini kendinize göre seçebilir ve kullanabilirsiniz meleklerim.
  2. Eşarp bağlama modellerinden örnekler

Eşarp bağlama modellerinden örnekler

yüz şekline göre eşarp bağlama eşarp bağlama örnekleri süsleme modelleri süslemeleri üçgen Tesettürlü arkadaşlarım daha iyi bilir ki birçok eşarp bağlama modelleri vardır.Birazdan sizlere bunlardan bazı örnekler verecem.Vermeden önce benim en çok hoşuma giden modeli paylaşmak istiyorum oda tam adını bilemiyorum genelde abiye modellerde nişan gelin başlarına yaptıkları çok değişik süslemeler ve...
  3. eşarp bağlama modelleri

eşarp bağlama modelleri

eşarp nasıl bağlanır eşarp yapımı yapma modelleri yapma modelleri video tesettür modası, eşarp bağlama şekilleri, eşarp, eşarp bağlama, eşarp bağlama modelleri sizler için.. biz tesettürlüler saçımızı yapmaktan mahrum olabiliriz ama eşarplarımızı hergün farklı bi şekilde bağlayarak değişiklik yapabiliriz.
  4. Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri

Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri

eşarp yapımı düğün eşarp yapma modelleri düğün için modelleri için yapma 2011 yapılışı eşarp modeli, yapımı, nasıl olmalıdır, fantezi bağlama stilleri, türban, düğün için eşarp yapımı hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Merhaba ya arkdaşlar kaynımın düğünü var sizce hangi eşarp modelini yaptırsam renk farketmez bana siz modeli beğenin bakalım.kararsız kaldım..
  5. Modern Eşarp Bağlama Şekilleri Burada

Modern Eşarp Bağlama Şekilleri Burada

eşarp nasıl bağlanır eşarp bağlama teknikleri eşarp bağlama şekilleri Sevgili melekler, eşarbınızı annenizin ya da büyükannenizin bağladığı gibi bağlamak istemiyor ve daha değişik daha modern bir bağlayış tarzı denemek istiyorsanız, eşarp nasıl bağlanır sorusunun cevabını sizlerle paylaşacağımız eşarp bağlama teknikleri başlıklı konumuzda bulabilirsiniz. İster şık bir pardesü, ister uzun bir...

Sayfayı Paylaş