gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Eşarp.

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Genelde evlilik ve evde kısmettir.

Eşarp. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eşarptan kolye

eşarptan kolye

eşarptan kıyafetler Eşarptan Kolye Yapımı Eşarp yada fularınızdan kolye yapmayı hiç düşündünüz mü? İstediğiniz bir fular yada eşarbın içine boncuk koyup eşarbı yuvarlayın ve düğüm atın her boncuk için aynı işlemi tekrarlayarak istediğiniz uzunlukta kolyenizi tamamlayabilirsiniz.
  2. Eşarptan kıyafetler..

Eşarptan kıyafetler..

eşarptan elbise nasıl yapılır eşarptan kıyafetler yapılan elbiseler elbise yapımı eşarp yapımı Evet arkadaşlar eşarp artık sadece başa bağlamak için kullanılmıyor istediğiniz eşarbı beğenip üzerinize elbise veya bülüz olarak diktirip giyebiliyorsunuz işte sizlere bunlardan bikaç örnek:)
  3. Karaca eşarpları

Karaca eşarpları

karaca eşarpları krc eşarpları krc eşarp karaca başörtüleri Karaca eşarp dalındada kendini kanıtlamış bir marka. Kalitesini desenlerine ve renklerinede yansıtan karaca eşarp tebettürlü bayanlar için çok şık bir koleksiyon hazırlamış.Renk ve desenler gerçekten çok hoş hanımlar. Kaliteyi ve şıklığı bir arada bulmak iteyenlerin tercihi Karaca eşarp modellerini şimdi sizlerle paylaşıyorum
  4. Eşarp Modası

Eşarp Modası

Eşarp Modası - Eşarp Trendleri önerileri... Selam arkadaşlar, tesettürlü bir bayanım ve eşarp modasını yakından takip ediyorum ve sizden de bu senenin eşarp modası hakkında önerilerini ve modellerini bekliyorum.

Sayfayı Paylaş