gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Esde Bon Anniversaire !

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Cher Ami Esde, Je te souhaite tout plein de bonheur en cette journée particulière. Passe une merveilleuse journée!

ESDE ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    titanım adminim ne dedin bilmiyorum ama sanırım esdenin doğum gününü kutladın hahaha al bendende okadar diyerek nice yıllara esdecim iyiki doğdun dileklerimi yolluyorum:D:D

ESDE ve TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

:puha: Canım Mawim adminim , haklısın Türkçesini de yazmama lazımdı ama değişiklik olsun sonradan yazayım dikkat çeksin dedim. Hemen yazıyorum ne yazdığımı :D:D

Sevgili Esde,
    Bu özel günün getireceği tüm mutluluk üzerinde olsun. Çok güzel bir doğum günü geçirmen dileğiyle!

ESDE ve MaWiM bunu beğendi.
  4. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    Esde bende doğum gününü kutluyorum nice yaşlaraaaa.....

ESDE bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Mutlu yıllar esdecimmm :dans::dans:

ESDE bunu beğendi.
  6. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Nice yıllara

ESDE bunu beğendi.
  7. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize ayri ayri cokkk tesekkur ediyorum, hatirlanmak cok guzel :) gec cevap yazdim kusura bakmayin evimde degildim turkiyedeydim nete giremedim fazla :) hepinizi opuyorum tekrar tesekkurler

Esde Bon Anniversaire ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etnik esinti

Etnik esinti

Etnik esinti Evinizin bir odasını etnik izlerle yenilemek istiyor, fakat çok da abartıya kaçmaktan çekiniyorsanız; abartısız ve fazla aksesuara gerek duymaksızın kullanabileceğiniz ve etnik izleri odanızda taşıyabileceğiniz tek aksesuar aynadır. Hal böyle olunca biz de sizlere etnik izler taşıyan bir ayna hazırlamaya karar verdik. Maskeleme bandı kullanarak ayna çerçevesinin kenarlarını...
  2. Bon Air

Bon Air

BON AIR Orman Sokak 10 Florya Tel : (+90212)6631829 Fax : (+90212)5740147 kaynak:frmpaylas
  3. Es Es (ATV)

Es Es (ATV)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. havuçlu bon bon tarifi

havuçlu bon bon tarifi

kıslar size havuçlu bon bon tarifi vercem çok güzel yapınn yiyin afiyetle MALZEMELER 4 tane havuç 2 su bardağı şeker 1 cay bardağı hindistan cevizi 1 çay kaşığı tarçın 2 paket pötübör bisküvi YAPILIŞI 4 tane havuçları rendeleyip 2 su bardağı şekerle pişirin sonra 1 su bardağı ceviz ve tarcını 2 paket bisküviyi bisküviler robotta çekilcek sonra hepsini yunurun bütün malzemeleri sonra...
  5. Esimin ailesi

Esimin ailesi

Merhaba arkadaslar, umarim konuyu dogru yere acimisimdir. Nasil davranacagimi bilemiyorum dogrusu hissetiklerimin ve düsündüklerimin dogru olup olmadiginida bazen bilemiyorum acaba hakksizlik i yapiyorum diyorum bazen. Ben yeni evlendim evliligim sorunlu oldu babam cok karsiydi ikna etmem uzun ve zor oldu. Baslarda esimin ailesini seviyorum cok saygi duyuyordum ama evlilik öncesi yasadigimiz...

Sayfayı Paylaş