gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Eşek palanı

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada görülen esek palani, asil olmayan bir kadina isarettir ki, kocasi yaninda o kadinin kiymeti olmaz ve onu hizmetçi mesabesinde görür. Erkegin, rüyasinda esek palanina bindigini görmesi, uzun müddet zulmettigi ve bu sayede de rahatça ve müreffeh yasadigi zulmünden tevbe etmesine isarettir

Eşek palanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşek arısı.

Eşek arısı.

Rüyada eşek arısı görmek, bir yolculuğa çıkılacağına işarettir. Rüyada eşek arısı görmek, bir seyahate çıkılacağına işaret eder. Esek arisi kuvvet ve himmet sahibi bir er-kek olarak tabir olunur. Kirmani'ye göre; kendisini esek arisinin soktugunu gören, ahlaksiz bir kadin yüzünden kedere ve sikintiya düser. Havada birçok esek arilarinin uçtugunu görmek, o yere ya-banci askerlerin gelecegine...
  2. Eşek.

Eşek.

Merkep görmek ve ona binmek baht açıklığı, yüksek dereceye, Kendine ait bir eşeğe bindiğini görmek hayır ve iyilik kapılarının açılmasına, Çok eşek görmek mal ve nimete, Eşekten inip ona tekrar binmek işlerin bir ara durmasına, Eşekten düşmek bir sıkıntıı yaşamaya, Eşeğin ölmesi işlerinin bozulmasına, Eşek eti az mala, onu yemek malından üzüntüye düşmeye, Merkep satınalmak hayra, Eşeğin bir...
  3. Eşekle patron arasındaki fark

Eşekle patron arasındaki fark

Zengin olan görgüsüz birisi şöforune sorar:Eşekle şöfor arasında ne fark vardır? Şöfor bir süre düşündükten sonra mahcup bir şekilde:bilemedim patron... deyince, patron cevap olarak : eşeğe çüş diyince, şöfore ise dur diyince durur demiş. Bunun üzerine şöfor çok sinirlenmiş, ama karşıdaki patron olduğu için bir şey söyleyememiş. Belli bir süre sonra şöfor patrona: Bir soru da ben...
  4. Bronşite eşek kulağı

Bronşite eşek kulağı

eşek sütü nasıl kullanılır Eşek kulağı nedir naısl bir bitkidir inanın bilmem.Ama artık biliyorum ve faydalarınıda biliyorum:)Eğer bronşit iseniz size önereceğim eşek kulağı bitkisidir.Buyrunuz meleklerim... BRONŞİTE EŞEK KULAĞI İshali keser. Nefes darlığını giderir. Göğsü yumuşatır. Bronşitte faydalıdır. Öksürüğü keser. Ağız, dil ve boğaz iltihaplarını giderir.

Sayfayı Paylaş