gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

esenaablanz görmesin sizi

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. zuzus:)

zuzus:) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: esenaablanz görmesin sizi

ayy yerim ben sizi yaaa. darısı benim başımaaaaa ( aminnnnnn)

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

amin canım inşallah verir nallahım tüm olmayanlara

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

darısı isteyenlerin başına canım çok tatlılar

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

yesın onları karamel.emeğine sağlık canım çok tatlılarrrr

6. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

eline sağlık çok tatlılar.

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

katılımın için saolun kızlar teşekkür edrim

esenaablanz görmesin sizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Görme mekanizması..

Görme mekanizması..

Görmeyi sağlayan gözün tek bir bölümü değildir.Görme eylemini, olimpik bir bayrak koşusuna benzetecek olursak ; görmede görev alan tüm elemanlar da Göz ülkesi adına koşan atletlerdir. Herhangi bir cisimden yansıyan ışık ışını , göz kapakları arasından geçer ve saydam kornea tabakasına gelir. Korneada kırılarak, pupilla dediğimiz, gözün ortasındaki boşluğa ulaşır. Pupillanın arkasında bir çok...
  2. Hakir görme

Hakir görme

Nasil olursa olsun rüyada birini degersiz görmek, kötülüge ve çirkinlige isaret eder. Sayet rüyayi gören avam kimse ise, makam sahibi birinin rüyada, insanlari alay ve tahkir eden kimselerin yaptiklari isi yaptigini görse, hakaret ettigi kimsenin haline düser. Mu'min bir kisiyi tahkir ettigini gören kimsenin dininde bozukluk ve noksanlik meydana gelir ve ümit ettigi bir kimseden ümidini keser....
  3. üst görme :(

üst görme :(

üst görme öncelikle herkeze iyi günler dilerim.. ben dün üye oldum ve burdaki soruları yanıtları çok okudum. benimde sorum olucaktı belirti gibi geldide bana ben günümden önce oldum ve 3 gün gibi bişey sürdü mide bulantılarım oldu ve halada oluyor.bu belirtileri üzerine test yaptım ama yanıt olumsuz oldu :( ama sanki içimde bi his hamileyim gibi geliyor
  4. Facebookta sizi arayanlar profilinizde arkadaşlarınızı görmesin..

Facebookta sizi arayanlar profilinizde arkadaşlarınızı görmesin..

facebookta sizi arayanlar Evet Melekler belki bilen vardır ama ben yeni öğrendim. Hemende sizle paylaşıyorum... Biliyorsunuz facebook artık bazı şeyleri gizlememize engel oluyor. Bunlardan biride siz müdahale etmediğiniz sürece profilinizi görüntülemeye çalışan kişilerin gördüğü arkadaş listenizdir. İşte sizi arayan kişilerinarkadaşlarınızı görmemesini şu şekilde engelleriz. 1-...
  5. Bayanlar görmesin:)

Bayanlar görmesin:)

Kıslar demin buldum cok beğendim sizinle paylaşmak istedim şu yaramaz bakın hele yaaa :D:D http://www.youtube.com/watch?v=VKGZMzz__bI&feature=share

Sayfayı Paylaş