gebe
  1. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0

Esennruzgar'ın yeni yıl mumları (resimli)

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında esennruzgar tarafından paylaşıldı.

yeni yıl mumları nasıl hazırlanır mum süsleme teknikleri evimde böyle değişik fikirler üretmeyi seviyorum.hem evimi süslüyorum hem kendi yaratıcılığımı geliştiriyorum.mum objelerini evvel ezel çok sevmişimdir.daha önce bu yaptığım teknikle sabun süslemiştim.şimdi aynı tekniği mumda kullandım.yapımı çok basit ve zevkli.bunu çocuklarıızla yaparakta eğlenebilirsiniz.malzemelerimiz süslenecek mum.peçete ya da çok ince hediye paketi ama mat olmalı yaldızlıları kullanmıyoruz meleklerim.parlatıcı oje ya da peçete tutkalı.öncelikle peçetemizi tek kat olucak şekilde katlarını ayırıp yapmak istediğimiz deseni düzgün bir biçimde kesiyoruz. mumun ya da isterseniz sabunun üzerine koyup tutkal ile geçip kurutuyoruz.işte bu kadarr. [​IMG]

Son düzenleme: 22 Aralık 2011
    nickimi kim yedi bunu beğendi.
Esennruzgar'ın yeni yıl mumları (resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mum...

Mum...

Sevdanın ateşi düştüğünde içine, yüreğinde kırk mum yanar. ve bir gün; ayrılık, çaldığında kapını otuz dokuz gün boyunca, her gün bir mum sırayla söner. bir sarışın sis perde olur sevdanın kumral yüzüne, ..dağlanır acın, unutmaya başlarsın... ama,kırkıncı mum ciğerlerini yangın yerine çevirircesine ve hiç sönmemecesine yanar. karnı burnunda hüzünlerle; her anıda, her şiirde,...
  2. yeni yıl duası

yeni yıl duası

yeni yıl duası yeniyıl duası yeni yil duasi Sevdiğim kim varsa, kendim de dahil, sevebileceğim herkes de dahil... Sağlığı iyi olsun. Kalbi ritmini çalsın. Yanakları kiraz pembesi, dudakları bal olsun. Teni sıcak kalsın, enerjisi dışına taşsın. Ciğerlerinden nefes, midesinden gurultu, bacaklarından güç eksik olmasın. Kanı bol olsun, damarlarında dönüp dönüp dolaşsın. Sevdikleriyle...
  3. Esennruzgar'dan kabak tatlısı ( resimli)

Esennruzgar'dan kabak tatlısı ( resimli)

kabak tatlısı tarifi kabak tatlısı nasıl yapılır ne zamandır kabak tatlısı yapmak istiyordum en sevdiğim tatlılar arasında da yerini alır zaten pek şerbetli tatlıları sevmediğim için hafif tatlıları tercih ediyorum. kabak tatlısını yapmak için aldığınız kabak çok önemli biraz sarımsı bir kabak tercih ettim bu arada büyük kabah almadım onu itiraf edeyim soyulmuştu aldığım kabaklar çünkü benim...
  4. yeni yıla sensiz giriyorum

yeni yıla sensiz giriyorum

Yine yeni bir yıl geliyor ve ben yine bu yılda sensiz giriyorum gelen yıla. Biliyorum kimileri boş boş okuyacak bu yazıyı. kim diyecekler. Ben kendimi sen kendini biliyorsun. Dedim ya bu yılada sensiz giriyorum. Lütfen bana bu yıla sensiz giriyorumla ilgili yazı gönderin varsa yazılar yada resimlerde olabilir. Hakan.
  5. Yeni Yıl Mesajları 2013

Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; yeni yıl mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, nasıl geçtiğini anlamadan bir yılı daha devirdik gidiyoruz. Yeni umutlar, heyecanlarla girdiğimiz 2012 yılı kimbilir nasıl geçti her birimizin hayatında. Belki kimimize bir önce ki yılı arattı, belki de hayatımızın en güzel anılarıyla doldu. Dileyelim ki 2013 yılı tam düşlediğimiz gibi olsun, yüzümüz hep...

Sayfayı Paylaş