gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Eser Bayar _ Hey Allah'tan Korkmaz

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

fena dağıttım zor toplarım gidişinle kalbim darmadağın seni ellere dillere vermem veremem
    dediğin günler uzakta kaldı
    yerine kimseleri sevemem sevemem diye
    ettiğin yeminler geride kaldı

hey allahtan korkmaz kuldan utanmaz
    yoluna güller sersem yüreğin duymaz
    gönlümün kandillerini ömrümün güllerini
    soldurma soldurma hasretinle
    gönlümün kandillerini ömrümün neşesini
    söndürme söndürme hasretinle

Söz&Müzik: GÖKHAN ÖZEN
    Düzenleme: REHA FALAY

Son düzenleme: 30 Mart 2008
Eser Bayar _ Hey Allah'tan Korkmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eser Bayar _ İtiraf

Eser Bayar _ İtiraf

Gözlerimi Kapattim Hayalin Karsimda Kulagimda O Sesin Beni Seviyomusum Ah Nasil Anlatirin Bunu Senin Karsinda Bulamadim Yollunu Itirafim Sarkimda Dokunmak Istedim Sana Kirlenmis Ruhumla Kiyamadim Ah Be Gülum O Tertemiz Duyguna Sevgilim Kahreden Itirafim Sarkimda Baska Tende Aradim Seni Gülüm Sevisdim Agladim Içim Dügüm Dügüm Ihanetim Hem Sana Hem Bana Gülum Ne Yaptim Ah Kahretsin Çok...
  2. Eser Bayar _ Eledim

Eser Bayar _ Eledim

Eledim eledim höllük eledim aynalı beşikte canan bebek beledim büyüttüm besledim asker eyledim gitti de gelmedi yavrum buna ne çare bir güzel simadır aklımı alan aşkın sevdasını canan sineme salan bizi kınamasın ehli din olan yandı yüreğim de yavrum buna ne çare Söz&Müzik: ANONİM Düzenleme: ERCAN SAATÇİ, REHA FALAY
  3. Eser Bayar _ Dualar

Eser Bayar _ Dualar

ne günahım var ne de bir suçum yine yalnızım yine suçsuzum bitmiyor geceler hasretlik heceler sensizlik ne zor gel gönlüme sor hep karalar geçmiyor fırtınalar yaralar beni bu hatıralar hep beklerim gelmek bilmez baharlar geri getirmiyor seni bana o rüyalar ne günahım var ne de bir suçum allahım nedir benim kusurum bitmiyor geceler hasretlik heceler sensizlik ne zor gel de bana sor hep...
  4. Eser Bayar _ Bebeğim

Eser Bayar _ Bebeğim

gözlerim tükendi bu akşam neden allahım bu ceza bedenim donuk ellerim soğuk ayrılık var yine yalnızım sen sevdiğimdin bebeğimdin neden ayrıldık sen tutamadığım çiçeğimdin bir tanem neden neden ayrıldık sigaram sensiz bitiyor ah aşkım içim yanıyor soğudu odam yalnızım yine yapamam ben sensiz dur yine Söz&Müzik: ERCAN SAATÇİ Düzenleme: ERCAN SAATÇİ
  5. Eser Bayar _ Ayrılmam Ölmeyince

Eser Bayar _ Ayrılmam Ölmeyince

ayrılamam ölmeyince canım tenden gitmeyince o yar bana dönmeyince ben ölürüm ben ölürüm ben ölürüm yaşayamam böyle bilinsin bu yazıyı kendim yazdım mezarımı kendim kazdım senin hasretinden başka yar sevemem yar sevemem ölürüm ölürüm yaşayamam ki kaldırımlar taşlara ağlar ilkbahar da kışlara ağlar hele bir de gün çökünce geceler de yıllara ağlar hep Söz&Müzik: YILDIZ TİLBE Düzenleme:...

Sayfayı Paylaş