gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Eser Bayar_ Senden Başka Birşey Bulamadım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Beni Kirdin Kaç Kere Neden Anlamiyorsun Kiskanirken Güçsüzüm
    Neden Anlamiyorsun

Kandirip üzme Beni
    Kalbimi Yaraliyorsun
    Duydugun Herseye Kanip
    Beni Yaraliyorsun

Benim Bir Kalbim Var Seninle Dolu Herzaman
    Içinde Senden Baska Birsey Bulamam

Son düzenleme: 30 Mart 2008
Eser Bayar_ Senden Başka Birşey Bulamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eser Bayar_ Ters Köşe

Eser Bayar_ Ters Köşe

yeter artık bu kadarı fazla beni zorlama nefretimle tanışabilirsin benimle oynama bundan sonra farkımı görecek bu yalancı dünya yeter artık bu kadarı fazla beni zorlama nefretimle tanışabilirsin benimle oynama ihtimaller dünyası bu o kadar emin olma dünya hali bu belli olmaz görünüşe aldanma sen beni nasıl biri zannettin ezip geçip beni mahvettin ama...
  2. Eser Bayar_ Nerden Bulacağım

Eser Bayar_ Nerden Bulacağım

benim gönlüm deli gönlüm tuzağına düştü ömrüm sevdiğimi istemedim istediğini sevmedin seni eğlerken yoruldum genç idim ihtiyar oldum çek yakamdan ellerini ben artık çekemez oldum nereden bulacağım seni mutlu edeni nereden bulacağım kalbini fetheden Söz&Müzik: YILDIZ TİLBE Düzenleme: ERCAN SAATÇİ
  3. yalnızlıkta seni bulamadım

yalnızlıkta seni bulamadım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Aklıma senden başka birşey gelmiyor.

Aklıma senden başka birşey gelmiyor.

AKLIMA SENDEN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR. Kelimeler eskiyor neyi nezaman söylesem, hepsi sensin aklıma senden başka birşey gelmiyor, desem ki gurbetteyim türküler uzun, gurbet sensin türküler sen, desem ki yalnızım dağlarda günler bitmiyor, yalnızlık sen, dağlar sen, günler sensiz. Aklıma senden başka birşey gelmiyor. Aklımsende, sen yüreğimde, yüreğim temaşada gözlerini, gözlerin üzüm...
  5. Ama HaLa BuLamadım Seni !!

Ama HaLa BuLamadım Seni !!

Gözlerine bakarken, Umrumda değildi mevsimler.. Gülüşün, Hep deniz kenarı bana .. Sen bir adım attığında göreceksin.. Elinde balonlarla bekleyen o adam benim... Aldığım en derin nefessin sen .. Dudaklarının dudaklarımdaki işgali hala yüreğimde.. Nefes alıyorum, Ama hala bulamadım seni.. Ben sana yanarken şimdi ... Sen kimbilir nerede üşüyorsun ..!!

Sayfayı Paylaş