gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Eser Bayar_ Ters Köşe

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

yeter artık bu kadarı fazla beni zorlama nefretimle tanışabilirsin benimle oynama bundan sonra farkımı görecek bu yalancı dünya

yeter artık bu kadarı fazla beni zorlama
    nefretimle tanışabilirsin benimle oynama
    ihtimaller dünyası bu o kadar emin olma
    dünya hali bu belli olmaz görünüşe aldanma

sen beni nasıl biri zannettin
    ezip geçip beni mahvettin
    ama şaşırtacağım seni yatıracağım
    hem de ters köşeye

Söz: ERCAN SAATÇİ
    Müzik: REHA FALAY
    Düzenleme: UFUK YILDIRIM

Son düzenleme: 30 Mart 2008
Eser Bayar_ Ters Köşe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. köşe

köşe

engelliler dayanışma köşesi açılabilir siteye paylaşacak çok şeyim var kendimce
  2. ters rahim

ters rahim

rahimdönmesi rahim dönmesi rahmin ters dönmesi rahimde dönme ters rahim resmi Rahim, yani gebelik esnasında bebeğin içinde büyüdüğü ve gebe olunmayan dönemlerde içinde barındırdığı rahim iç tabakası sayesinde düzenli olarak adet kanaması görülmesini sağlayan yapı, idrar torbasının üzerine yaslanmış olarak durur. Rahimi yerinde tutan bağların desteği sayesinde gerçekleşen bu konum üreme sağlığı...
  3. Eser Bayar_ Senden Başka Birşey Bulamadım

Eser Bayar_ Senden Başka Birşey Bulamadım

Beni Kirdin Kaç Kere Neden Anlamiyorsun Kiskanirken Güçsüzüm Neden Anlamiyorsun Kandirip üzme Beni Kalbimi Yaraliyorsun Duydugun Herseye Kanip Beni Yaraliyorsun Benim Bir Kalbim Var Seninle Dolu Herzaman Içinde Senden Baska Birsey Bulamam
  4. Eser Bayar_ Nerden Bulacağım

Eser Bayar_ Nerden Bulacağım

benim gönlüm deli gönlüm tuzağına düştü ömrüm sevdiğimi istemedim istediğini sevmedin seni eğlerken yoruldum genç idim ihtiyar oldum çek yakamdan ellerini ben artık çekemez oldum nereden bulacağım seni mutlu edeni nereden bulacağım kalbini fetheden Söz&Müzik: YILDIZ TİLBE Düzenleme: ERCAN SAATÇİ
  5. Tersine Dünya

Tersine Dünya

Ya meleklerim hiç dünyanın tersine döndüğünü düşündünüz mü .Düşünmüş ve uygulamışlar bakın bakın nasıl olmuş :) Taş fırın kadını budur... Kabus gibi yaa :) Kedi fare oyununa bi de bu gözle bakalım :) Yem olmak nasıl bir duyguymuş :) Şu saatten sonra dondurmalara haksızlık yapmayalım :D Sevdiğim bi şeydir ama ,aması var :D...

Sayfayı Paylaş