gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eser Yenenler Farah Zeynep Abdullah Ayrıldı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

eser yenenler, farah zeynep abdullah, eser yenenler farah zeynep abdullah
    Sevgili melekler, bir ünlü aşkı daha sona erdi. İki sevilen oyuncu Eser Yenenler ve Farah Zeynep Abdullah ayrıldı. Geçtiğimiz gün Twitter'dan duyuran Eser Yenenler, önceki gece Nişantaşı'nda eğlendi.
    Mekan çıkışı ayrılığı hakkında ilk kez konuşan Yenenler, "3 yıl çok güzel bir ilişki yaşadık. Ancak yoğun iş temposu ve araya giren mesafeler malesef aşkımızı bitirdi" dedi.

eser-farah.jpeg

Eser Yenenler Farah Zeynep Abdullah Ayrıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eser Yenenlerin Sevgilisi Kim ( Farah Zeynep Abdullah )

Eser Yenenlerin Sevgilisi Kim ( Farah Zeynep Abdullah )

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah kimdir eser yenenler sevgilisi eser yenenler ve sevgilisi Eser Yenenler sevgilisi ile yakalanmış. Peki kim bu sevgili ? Hatırlıyorum da daha dün gibi ilk çıktıklarını televizyonlara. Büyümüşler de sevgilide yapmışlar :) Şaka bir yana sizde takip ediyorsanız arkadaşlarım meleklerim kankalarım canlarım. Güzel iş çıkartıyor yahu bu delikanlılar. Bu...
  2. Farah Zeynep Abdullah Hakkında

Farah Zeynep Abdullah Hakkında

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah resimleri frikikleri frikik firikikleri Farah Zeynep Abdullah kimdir, Biz sizi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisiyle tanıdık. Peki hikâyeniz nerede ve nasıl başladı, anlatır mısınız biraz? - 17 Ağustos 1989’da ıstanbul’da doğdum. Tiyatroya her zaman meraklıydım ama hiçbir zaman “Oyuncu olacağım” demiyordum. Aslında sanatın her dalı bana ilginç...
  3. Farah Zeynep Abdullah ve Eser Yenelerin alışveriş keyfi

Farah Zeynep Abdullah ve Eser Yenelerin alışveriş keyfi

Farah Zeynep Abdullah eser yenenler, sevgili, sevgililer, birlikteler, resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Ekranların başarılı iki oyuncusu Farah Zeynep Abdullah ve Eser Yenenler, bildiğiniz üzere, güzel bir aşka yelken açmıştı. Geçtiğimiz günlerde keyifli bir alışveriş faslı yaparken, bakın objektiflere nasıl yakalanmış, bu ünlü çiftimiz :) İşte o haber Melek'ler! “Öyle Bir Geçer...
  4. Eser Yeneler Farah Zeynep Abdullah Neden Ayrıldılar?

Eser Yeneler Farah Zeynep Abdullah Neden Ayrıldılar?

eser yenenler haberleri, farah zeynep abdullah, eser yenenler farah zeynep abdullah Sevgili melekler, oyuncu Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz gün annesiyle birlikte Akmerkez'de çay içerken görüntülendi. Kıvanç Tatlıtuğ ile Kurt&Shura dizisinde rol alan Abdullah, Esesr Yeneler'le neden ayrıldığı sorularına açıklık getirdi. Annesinden çekimler yüzünden uzak kaldığını söyleyen oyuncu...
  5. Farah Zeynep Abdullah "Kurt Seyit ve Şura" Dizisinden Ayrıldı!

Farah Zeynep Abdullah "Kurt Seyit ve Şura" Dizisinden Ayrıldı!

farah zeynep abdullah, kurt seyit ve şura, farah zeynep abdullah haberleri Sevgili melekler, Posta gazetesinin haberine göre Kurt Seyit ve Şura dizisinin başrol oyuncularından Farah Zeynep Abdullah, diziden ayrıldı! ‘Kurt Seyit ve Şura’nın Şura’sı Farah Zeynep Abdullah, setteki kaprisleri, sürekli özel istekte bulunması, çekime geç gelip programı aksatması nedeniyle işinden oldu. Eylül’de...

Sayfayı Paylaş