gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eser Yenenler'in Sunumuyla Eyvah Düşüyorum Yeniden Başlıyor

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Eyvah düşüyorum başlıyor hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, geçen sezon izlediğimiz eğlenceli ve bilgi dolu yarışma programjı Eyvah Düşüyorum hayli beğenilmiş olacak ki, yeni sezonda da yepyeni yarışmacılarla yeniden başlayacak. Eser Yenenler 'in sunumuyla ekranlara gelecek olan dizi ne zaman başlayacak, hemen söyleyelim..

Eser Yenenler'in sunduğu, geçen sezonun sevilen yarışmalarından olan 'Eyvah Düşüyorum' yeni sezonda ekrana dönüyor.Eyvah Düşüyorum, yeni sezonuyla 24 Ekim Çarşamba akşamı 23.15'te Star tv ekranlarıyla izleyicisinin karşısında olacak...

Eser Yenenler'in Sunumuyla Eyvah Düşüyorum Yeniden Başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hwang araştırmalara yeniden başlıyor

Hwang araştırmalara yeniden başlıyor

SEUL (AA)- Kopyalama yoluyla insan kök hücresi elde ettiği iddiaları sahte çıkan Güney Koreli bilim adamı Hwang Woo-suk, yeni bir laboratuvar açarak gelecek ay araştırmalarına başlamayı planlıyor. Avukatı Lee Geon-haeng, Hwang'ın gelecek ay Seul'de laboratuvar açacağını belirterek, ''Dr. Hwang insanların affını sağlama ve şerefini yeniden kazanmanın tek yolunun araştırmalarına...
  2. Sihirli Annem Yeniden Başlıyor

Sihirli Annem Yeniden Başlıyor

sihirli annem yeniden başlıyor sihirli annem yeniden başlıyor 2011 tekrar basliyor Yayınlandığı dönem özellikle çocukların ilgisini çeken Sihirli Annem dizisi Defne Joy Foster'siz ekibiyle çok yakında yeniden sevenleriyle buluşacak... Yayınlandığı dönem reyting rekorları kıran, 7’den 70’e herkesi ekran başına çeken “Sihirli Annem”, beş yıl aradan sonra ekrana dönüyor. GEÇTİĞİMİZ...
  3. Akademi Yeniden Başlıyor!

Akademi Yeniden Başlıyor!

akademi, star tv, öykü serter, yeni program, başlıyor, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Önce ki senelerde Akademi Türkiye adıyla yayınlanan ve büyük beğeni toplayan müzik yarışması yeniden başlıyor. Program star tvde Akademi Star adıyla yayınlanacak.Jürü üyelerinin Ajda Pekkan,Sertab Erener ve Ertuğrul Özkök olduğu programın spikerliğini ise yine Öykü Serter yapacak....
  4. Yılan Hikayesi Yeniden Başlıyor

Yılan Hikayesi Yeniden Başlıyor

yılan hikayesi, meltem cumbul, mehmet ali alabora, yeni memoli, emre kızılırmak, oldu, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Eski diziler yeni oyuncu kadrolarıyla yeniden çekiliyor melekler...Bu dizilerden biride yayınlandığı zaman izleyiciden büyük beğeni toplayan Yılan Hikayesi... Yıllar önce ekrana gelen başrollerini Meltem Cumbul ve Memet Ali Alabora’nın canlandırdığı Yılan...
  5. Eyvah Düşüyorum 2013 Yılbaşı Özel Programında Kimler Yarışıyor ?

Eyvah Düşüyorum 2013 Yılbaşı Özel Programında Kimler Yarışıyor ?

Bu konu; Eyvah Düşüyorum 2013 Yılbaşı Özel Programı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Eser Yenenler 'in eğlenceli sunumuyla hem güldüren hem de yarıştıran program Eyvah Düşüyorum, bu gece yılbaşı özel bölümüyle ekranlara geliyor. Eğlenceli yarışmanın bu gece ki sürprizi yarışmacıları. Bakın bu gece Eyvah Düşüyorum 'da kimler düşecek ? :D:D Eser Yenenler’le 'Eyvah...

Sayfayı Paylaş