gebe
  1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

eşi akrabası kadın dogum uzmanı olan varmı lütfennn

Konu, 'Kadınlar' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

kadın doğum oyunları kadın doğurma oyunları doğum oyna arkadslar bole bır konu actım cunku napıcamı bılmıyorum doktorlarada guvenmıyorum yumurtalıklarım tembel dıye doktor bana dıane 35 verdı ve cok agır bır ılac yan etkılerınden korkuyorum kıs felan hc bısım yook sadece tembelmıs nolurr yardım edınn

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    tatlım evlimisin sen benım kuzen var ıkı tane ıkısıde kadındogumcu bırı hemsıre dıerı uzman ben bı danısım sana dönüş yaparım ama yumurtalar tembel die üzülmene gerek yokki zaman sadece ..

3. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    canımm yaa cok saolasın sorarsan sevınırı yaa evlıdegılım 1.5 ay var dugune ve 6 ay dedı kılo yapmasından korkyorum baska cozumu varmıdr acabaaa yaa

eşi akrabası kadın dogum uzmanı olan varmı lütfennn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile olan bakmasın lütfenn ..

hamile olan bakmasın lütfenn ..

Resme Dikkatlice Bakip Bir Dk Bekleyin Bir Farklilik Var Resimde Kapinin Oraya Dikkatlice Bakin
  2. Yanında eşi olan kadına talip oldular!

Yanında eşi olan kadına talip oldular!

Star TV'de yayınlanan "İzdivaç" programının müdavim damat adayı Mehmet Amca program sunucusu Zuhal Topal'a eliyle karşı tribünde oturan bir hanımı işaret ederek ona talip olduğunu söyledi.. Zuhal Topal yaşlı hanıma evli olup olmadığını sorduğu anlarda yanında bulunan eşinin uyukladığını farketti. Uyuyan adama "Hanım gidecek elden haberin yok" diyerek takılan Zuhal Topal...
  3. bu doga olayı açıklanamıyor?

bu doga olayı açıklanamıyor?

HAREKET EDEN TAŞLAR ABD'nin Kaliforniya ile Nevada eyaletlerinin sınırında bulunan Death Valley (Ölüm Vadisi), "hareket eden taşları" ile yıllardan beri bilim adamlarını çekiyor. Günlerce gözlemlenen taşların yer değiştirmesi ise tüm araştırmalara rağmen açıklanamıyor. Bir teze göre, rüzgar, taşların kum üzerinde kaymalarını sağlıyor. Ancak yüzlerce kiloluk taşları hareket...
  4. bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

kızlar ağzımın içinde sık sık ve uzun yıllardır aft denen yaralardan çıkıyor..Son zamanlarda acısı ve yaranın büyüklüğü arttı.Acısını dindirmeye ne yardımcı olur ?
  5. Samsun Bafrada Kadin Doğum Uzmanı

Samsun Bafrada Kadin Doğum Uzmanı

Samsun Bafraya yeni tasindim Doktor ariyorum yardimci olursaniz sevinirim iyi guzel ilgilenen doktor

Sayfayı Paylaş