gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Eşi boşanma davası açtı kayınvalidesini kurşunladı

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Eşi boşanma davası açtı kayınvalidesini kurşunladı BAĞCILAR’da kamyon şoförü Ümit Tuğ, evi terk eden eşi Nesrin Tuğ’la konuşmak için dün saat 01.00’de kayınpederinin Mahmutbey’deki evine gitti. Kapıyı açan Zeynep Kırmızıtaş (50), damadına kızının kendisiyle konuşmak istemediğini söyleyerek kapıyı kapatmak istedi. İçeri girmek için kayınvalidesini iten Tuğ, belinden çıkardığı tabancayla 3 el ateş etti. Başından vurulan kadın ölürken, Tuğ kaçtığı akrabasının evinde yakalandı. Bir yakını, "Ümit, karısına ’Kız arkadaşını bana ayarla’ diye teklifte bulununca Zeynep boşanma davası açtı. Ümit’in ailesi de töre diyerek bu cinayeti işletti" iddiasında bulundu.

Hürriyet - Eşi boşanma davası açtı kayınvalidesini kurşunladı

Eşi boşanma davası açtı kayınvalidesini kurşunladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boşanma davası açan eşini ve kızını vurdu

Boşanma davası açan eşini ve kızını vurdu

Boşanma davası açan eşini ve kızını vurdu OSMANİYE’nin Toprakkale İlçesi’nde 41 yaşındaki Mehmet Koyuncu, kendisini terk edip boşanma davası açan eşi 40 yaşındaki Fatma ile kızı 5 yaşındaki İrem Koyuncu’yu pompalı tüfekle yaraladı. Gaziantep’in İslahiye İlçesi’nde oturan Fatma Koyuncu, şiddetli geçimsizlik nedeniyle besicilik yapan eşi Mehmet Koyuncu’dan ayrılma kararı...
  2. Gülben Ergen boşanma davası açtı

Gülben Ergen boşanma davası açtı

gülben ergen boşanıyor gülben ergen bosandi boşandı boşanma ergenin boşanması gülben ergen, boşanıyor, boşandı, boşanma davası açtı arkadaşlarım. Gülber Ergen ve Mustafa Erdoğan evliliği hakkında son dönemlerde çıkan boşanacakalr söylentisi, ne yazık ki bu haberle doğrulandı Melek'ler. Habere göre Gülben, boşanma davasını açmış. Her şey yalan bu gerçek!Gülben Ergen aylardır herkesin...
  3. Kusurlu eşin boşanma davası açabileceği haller

Kusurlu eşin boşanma davası açabileceği haller

Evlilik birliği ortak hayatı çekilmez hale getirecek şekilde sarsmazsa boşanmaya karar verilmez. Ortak hayatı çekilmez hale getiren davacının kusurlu hareketleri de olabilir. Bu durumda karşı taraf davaya itiraz edecektir. Eğer karşı taraf açısından evlilik birliğinin korunmasında bir yarar kalmamışsa veya bu itiraz hakkın kötüye kullanılması niteliğinde değilse boşanmaya karar verilebilir....
  4. Ahmet Özhan Boşanma Davası Açtı

Ahmet Özhan Boşanma Davası Açtı

ahmet özhan ahmet özhan haberleri Sevgili melekler, bir süredir eşiyle arası limoni olan Türk Müziğinin büyük isimlerinden Ahmet Özhan sonunda boşanma davası açtı. Eşi tarafından ihanetle suçlanan Ahmet Özhan haberleri, haberin detayları şöyle melekler ... Aile Mahkemesi'ne başvuran şarkıcı boşanma dilekçesinde "Eşim ilk evlendiğimiz günden beri 'beni başka bir kadınla aldatıyor'...
  5. Eşimi başkasıyla gördüm. Zina sebepli boşanma davası açabilir miyim?

Eşimi başkasıyla gördüm. Zina sebepli boşanma davası açabilir miyim?

eşimi başka birisiyle flört ederken gördüm,zina sebebine dayanarak boşanma davası açabilir miyim,eşimin yanında başka bir kadın vardı zina sebebiyle boşanabilir miyim,eşimin sevgilisi var zina gerekçeli boşanma davası açabilir miyim, Zinadan söz edebilmek için cinsel bir ilişkinin varlığı gereklidir. Cinsel ilişki içermeyen aşıkane davranışlar sadakatsizlik olsa bile tek başlarına zina...

Sayfayı Paylaş