gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Eşi kanepede uyuyup kalan melekler

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Kizlar esleriniz kanepede hep uyukluyo ve kalkmiyomu.?Kalk bari yatagina git dediginizde daha birde üstüne örtümü istiyo?Bu huydan sikayetci olan melekler buraya:) [​IMG]

MaWiM bunu beğendi.
  2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    hahaha kuzuuuu kızzz aynı bizi anlattın ben hadi aşkım kalk yatalım diyince ben uyumuyorum tv seyrediyorum üstümü ört diyor hahaha zaten ben onu kaldırmaya çalışırken kendim diğer kanepede uyuyakalıyorum oy oyy

3. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0
    aynen ya daha dün yaşadım aşkım hadi yatalım diorum boynun tutulcak üşüycen ben uyumuyorum hayatım tv izliorum dio sen üstüme bişeyler getir :D töbe töbe diyip gidiom bir bakıom ki uyuyup kalmış uyandırdıgımda da ben uyumuyodum ki tv izliom dio hımm diom tv yi rüyandamı izlion diyincede ben uyumuom kandırma dio:D:D:D

4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Uyumuyordumki tv izliyordum diyen bitanede bende var

5. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Bu türün en gelişmiş versiyonu kesinlikle bizim evde :hihi:
    Hem koltukta uyur 2,5 saniye içinde henüz cümlesi bitmeden ;

Hem kalkıp elinden kumandayı alınca ( uyuyor ya ) gözünü açar '' izliyorum '' der ;

Hem de peki ne izliyorsun şuan dediğimde , çoktan yeniden horlamaya başlar bile :çitos:

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Yani hiç kimse yorgundur orada mutludur demiyor. Bıraka ın yatısınlar yahu gölge etmeyin almayın kumandalarıda ellerinden hemcinslerimin rahat bırakın rahat :))

ßeLeN ve karakuzu bunu beğendi.
  7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Demek ki kanape ile güçlü bağları olduğu için erkekler emekli oldukların da onlara köşe yastığı deniyor hahaha Ah birde biz bulsak akşamları o kanapeyi ne güzel olurdu dimi kızlar:D Her evde demek aynı olay yaşanıyormuş " 5 dk hayatım uzanacam" deyip de bende eşimi saatlerce kıyamayıp uyandırmadığım oluyor:D:D

ßeLeN ve karakuzu bunu beğendi.
  8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    O koltukla ne bağ varsa artık aralarında birde uyumuyordum canım demeleri de ayrı bir durum. Ama çok yoruluyorlar anlamakta gerekiyor ..

Bizim en büyük sorunumuz ise eşimin kendi koltuğa yapıştığı halde beni iki dakika oturtmamasıdır. Canım şunu getir, hayatım bunu götür, şu lazım vs. hele rahat bırak az..

9. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    hepside aynı bahaneyi kullanmış ama göz dinlendirme olayı da olabilir.bide en azından ben tv açık kalmadan uyuyamam, gece haberleri mutlaka dinlenir sizin eşlerinizde de aynı durum olsa hepsi anlaşmış olamaz :D o tv beni uyuturdu haber biter korku filmleri başlar annem gelir o tv yi kapatırdı benim ruhum duymazdı hey gidiiiiii heyyyyy :D

Eşi kanepede uyuyup kalan melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşi sigara içen melekler

Eşi sigara içen melekler

Kizlar esiniz sigara iciyor ve siz rahatsizmi oluyosunuz.Bir türlü birakmiyor mu? hadi gelin hep beraber cabalayalim bakalim kim ne zaman hangi fikirlerle esine sigarayi biraktircak?
  2. Eşleri Tuvaletten Çıkmayan Melekler

Eşleri Tuvaletten Çıkmayan Melekler

Esleri tuvalete girip yarim saat cikmiyan melekler hadi gelin bakiimm.Buna nasil dur diyelim fikirlerinizi söyleyin..:)
  3. Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

tüp bebek yaptıranlar,tüp bebek yumurta toplama, Arkadaşlar aranızda ben tüp bebek yöntemiyle gebe kaldım diyenler varmı..Sorununuz neydi ve neden sizlere tüp bebek uygulandı ve hangi aşamalardan geçtiniz neler yaşadınız ve ilk denemenizde olumlu sonuç verdimi?bizimle paylaşırmısınız... Tüp bebek uygulamasını kısaca özetlemek gerekirse, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin vücut dışı...
  4. Eşi varikosel olup hamile kalan varmı?

Eşi varikosel olup hamile kalan varmı?

Varikosel testislere ait toplar damarlarda (venler) varis oluşumudur. Bütün erkeklerin %10-15 'inde bulunur. Bu erkeklerin bir kısmında şikayet yaratır, bir kısmında ise hiçbir şikayet yoktur. Varikosel erkeğe bağlı infertilitenin (çocuk sahibi olamama) en sık görülen nedeni olmakla birlikte en etkin tedavi edilebilenidir. İnfertil erkeklerin yüzde 30-40'ında varikosel saptanır. Normalde...

Sayfayı Paylaş