gebe
  1. daisy1

daisy1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

eşi sevdigi askere gitmiş gelmiş olanlar ?

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında daisy1 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar hepinize merhaba 1.5 senelik bir ilişkim var ben 19 o 23 sevdigim insan mühendis ancak yedek subaylik ciktigindan kisa donem degil 11 ay gibi bir sure askerlik yapicak.tabi yedek subaylik oldugu icin avantaji tatilleri cok oluyo herneyse benim merak ettigim su askerlikle ilgili oranin psikolojisi vs cok yazi okudum ettim bazilari insanin orada daha cok sabri ogrendigi bazilari daha kotu oldugunu yazmış. Kisa ve oz benim ogrenmek istedigim sevdigi insani askerde beklemiş olan gitmeden once ve geldigindeb gozlemlemis olan boyle deneyimi olmus olan varsa bir bayan gozunden ne gordugunu gorevini bitirip gelmis insandaki merak ediyorum.Allahim butun askerlerimizin yardimci olsun

eşi sevdigi askere gitmiş gelmiş olanlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Asker Eşleri Paylaşım Alanı

asker eşleri asker eşine maaş eşlerine verilen maaş üsteğmen maaşı eşlerine veriliyor Bu bölüm asker eşlerinin paylaşımı için açılmıştır bayanlar...:gathering:
  2. Askeri Isyanda önayak Olanlarin Cezalari

Askeri Isyanda önayak Olanlarin Cezalari

Madde 101 - (Değişik fıkra : 22/01/2004-5078 S.K./2.mad) 1. Askerî isyanın (M. 100) reisi veya mürettibi veya ön ayak olanları ile asilerden amire ve mafevke zorla müessir fiillerde bulunanlar münferiden yaptıkları suç müebbet ağır hapis cezasını mucip değilse, on seneden az olmamak üzere muvakkat ağır hapis cezası ile cezalandırılır. 2. Askeri isyan, seferberlikte yapılmışsa birinci...
  3. 89/2 asker eşleri ....

89/2 asker eşleri ....

89 2 şafak eşim askerde asker karıları ankara karıları 89/2 asker eşleri tanışalım...
  4. tüm asker eşleri buraya

tüm asker eşleri buraya

asker eşleri melişler burda buluşup yazışalım gün sayalım eşim hakkaride ben çanakkalede oğlumlayım eşimin dönmesine 2.5 yıl var hüzün ve sevinçlerimizi burda paylaşalım ne dersiniz yorumlarınızı bekliyorum:bayraks::hayal::türkiye:
  5. Doğuda asker eşi olmak

Doğuda asker eşi olmak

MRB bende jandarma uzman eşiyım 4 aylık evlıyız batıdan geldım dogu nedır bılmezdım burda ogrendım o kadar zorkı lojmanda kalıoruz ama cok soguk sımdı bırde tutdurdular 8 aylık gorev cıkardılar ve bende 1 aylık hamıleyım 8 ay boyunca esım olmayacak bu nasıl bır sısztemdır ya bızlerede yazık asker esı olmak gercekten zor aksam mesaısı bıtı gelıcek dıe yemek hazırlıorum masayı kuruyorum sonra...

Sayfayı Paylaş