gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eşi ve çocuklarıyla başa çıkamayan varmı benim gibi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Allah bağışlarsa iki oğlum var ama maaşallah çok hareketliler. Rahat bir çocukluk geçirmelerini istiyorum her anne gibi.İltimaslıyım,sabırlıyım ama çocuklardan önce bana yardım eden eşim artık kılını kıpırdatmıyor. Üstüne bir de özel ilgi bekliyor, oysa asıl ilgi bana lazım.Kaprisleri ile beni delirtme noktasına getirdi.Sabır da bir yere kadar.Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Ne önerirsiniz?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki her zamanki gibi kadına düşen yine sabır. Yapacak birşey yok. Kalaslık durumu bağzılarının doğasında var :)

Eşi ve çocuklarıyla başa çıkamayan varmı benim gibi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanuni Sultan Süleyman'ın eşleri ve Çocukları

Kanuni Sultan Süleyman'ın eşleri ve Çocukları

sultan süleymanın eşleri kanuninin eşleri sultan süleyman ın eşlerinin isimleri süleyman kanuni süleymanın kimlerdir Kanuni Sultan Süleyman'ın yaşadığı zaman boyunca eşleri ve olan çocukları hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri aktarıyorum. Hürrem Haseki Sultan Şehzade Mehmed, Cihangir, Mihrimah Sultan ve II. Selim'in annesi Mahidevran Sultan Abd’ullah kızı ve Şehzade Mustafa’nın...
  2. Eşim ve Benim İçin Dua..

Eşim ve Benim İçin Dua..

Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni sevmeye yollar aç, Birbirimize olan sevgimizi, Seni sevmekle çoğalt, Beni ve eşimi, Seni sevdiren ve Seninle sevinen bir sevgiyle...
  3. Benim Gibi hamilelikte baş ağrısı çekenler var mı ?

Benim Gibi hamilelikte baş ağrısı çekenler var mı ?

Kızlar hamileyim ve bu hamilelik süresince inanılmaz baş ağrısı çekiyorum. Benim gibi olan varmı? Bunun nedenleri nelerdir nasıl tedavi olucam ben şimdi. İlçta kullanmıyorum kzlar :S bu arada 22 günlük hamişim ben lütfen yardımcı olur musunuz. Bu baş ağrısı beni öldürecek yaaaaaa
  4. sivilcelerle benim gibi başı belada olan var mı ? :(

sivilcelerle benim gibi başı belada olan var mı ? :(

merhaba kızlar, sivilcelerle başım dertte Vücudumun heryerinde sivilceler var ama küçük küçük dokuntuğum zaman pütür pütür çok doktorlara gittim hep karışım verdiler hiç birşeye yaramadı..ve buluğ çağında geçiceğini söylediler 3 yıl oldu buluğ çağına gireli ve 9 aylık bebekken çıkan sivilcelerim 16 yaşındayım hala devam etmekte benim gibi sorunu olupta çözülen var mı kızlar ? :(
  5. 10 aylık bebeğimin kıyafetlerini benim gibi ütüleyen varmı

10 aylık bebeğimin kıyafetlerini benim gibi ütüleyen varmı

Merhaba.Bebeğim 10 aylık ve doğumundan bu yana çorapları hariç herşeylerini ütülüyorum. Dış kıyafetler tamam da iç bodysini külotunu bile ütülerim.Acaba bbuna gerek varmı? Boşamı kendimi yoruyorum :S

Sayfayı Paylaş