gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Eşim bana küfür ediyor

Konu, 'Çöplük' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  3. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

:haha: :haha:

4. yigitom

yigitom Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    bencede bune ya şaka gibi

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    bu ne ki daha ne manyaklar var

6. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    millet kafayı kırmış artık ne yapcaklarını bilmiyolar :hmm:

Eşim bana küfür ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahmut uslu bana da küfür etti.

Mahmut uslu bana da küfür etti.

MAHMUT USLU BANA DA KÜFÜR ETTİ! FATİH ALTAYLI, GALATASARAY'DA YÖNETİCİLİK YAPTIĞI YILLARDA FENERBAHÇE MAÇLARINDA FENERBAHÇELİ YÖNETİCİ MAHMUT USLU'NUN KENDİSİNE DE KÜFÜR ETTİĞİNİ VE BUGÜN DE AYNI ŞEYLERİ YAPTIĞINI SÖYLEDİ. Bir dönem Galatasaray'da İkinci Başkanlık yapan gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk'te yayınlanan Olaylar ve Gerçekler programında Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu'yu...
  2. Bana Zamandan Söz Ediyorlar

Bana Zamandan Söz Ediyorlar

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Bana Zamandan Söz Ediyorlar Gelip size zamandan söz ederler Yaraları nasıl sardığından ya da her şeye nasıl iyi geldiğinden. Zamanla ilgili bütün atasözleri gündeme gelir yeniden. Hepsini bilirsiniz zaten, bir işe yaramadığını bildiğiniz gibi. Dahası onlar da bilirler. Ama yine de güç verir bazı sözler, sözcükler, öyle düşünürler....
  3. siz hala küfür mü ediyor sunuz ?!!

siz hala küfür mü ediyor sunuz ?!!

son moda küfürler yeni moda küfürler küfür edenin hali hangi küfürsünüz Değerli Alim ApdulHay (r.a) Hazretlerinin 37. Eseri olan Tevsirü Mecmu adlı kitabında küfür etmek anında olan olayları bize şöyle naklediyor. - Kişi bir an sinirlenip hasımına ağır sözler söyleyince ve bu sözler hasımının eşi ve çoçuklarına yönelik hakaretlerse, o hakaret edenin meleği ona dört yılan çıkarır cehennemin...
  4. Küfür!

Küfür!

Hayatta hiç haz etmediğim şeylerden birisi küfürdür.İnsan öfkelendiği zaman sinirini kontrol edemeyip küfürde edermiş bak bak bak yaaa...Ne alaka demi ama bi insan 1.Kendine olan saygısısından küfür etmez. 2.Karşısında ki kişiye saygısından küfür etmez.Vs.. bir sürü neden var küfür etmemek için insan sinirlenince bağırır çağırır sinirlenir ama KÜFÜR etmez!Ne kendinize ne başkasına lütfen...

Sayfayı Paylaş