gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

esim bana sürpriz yapmis ama ben begenmedim :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

Ehliyet aldim ve 2 gün sonra babam araba almisti cok begenmistim okuluma arabamla gidiyorum..... okulumu bitirdim ve evlendim esim arabami istemedi ben sana yenisini daha iyisini alcam demsiti...
    neyse inandim ve arabami baba evinde biraktim:(

aradan yillar gecti esim sözünde durmadi ve ben hep yüzüne vuruyordum iste kandirdin beni sudur budur
    neyse 6 yil aradan sonra almaya karar verdi ve birlikte bakiyorduk ve ne istedigimide biliyordu rengini vs...

bana bi tane cok begendim cok güzel dedi neyse bende sormadim artik biliyorya ne istedigimi...

dün almis getirdi, indirdi beni asagiya arabayi gördüm icim isinmadi hic:(
    plakasi ama tam sürpriz oldu cok begendim adimin ilk harfi ve dogum tarihimi yazdirmis buna cok sevindim :(

ama rengine isinamadim:( gerisi benim istedigim gibi...

bozuldugumu anladi ama yinede caktirmamaya calistim yalandan cok güzelmis vs dedim:(

Son düzenleme: 30 Eylül 2011
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    kıss daha ne istiyon adam almış getirmişş weyyy:D:D güle güle iyi günlerde kazasız belasız kullan canımm möhüm olan aşkınız gerisi tırı vırıııı :D:D plakada iyimişş çok zariff bir hareket efferim enişteye:D:D

ahueda bunu beğendi.
  3. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    amin canim daha iyisi senin olsun ama iste hayalimdeki gümüs rengiydi:( bakalim isinabilecekmiyim
    kendisinki gümüs teklif etcem degisirmi ama cok kiymetli biyerine bisey olcak diye oglan bile eletmiyor vermes ki:(

neyse bakalim nezamann itiraf ederim begenmedigimi

4. pırılım

pırılım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aman neyapacan idare et ahueda enazındn düşünmüş bunu düşünmeyen erkeklerde var

5. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    haklisin tatlim orasi öyle yapcak bisey yok idare etcez artik ama isinamadim :(

6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    kazasız belasız kullan canım arabayı sende arabayı bulmuşsun rengini beğenmiyorsun :D:D
    eşinde çok düşünceliymiş plaka konusunda iyi düşünmüş,birde dikkatimi çekti araba tam istediğin gibi olmuş yazmışsın (modeli,plakası) rengi değiştirmek büyük bir sorunmu ya da imkansız birşey mi :S
    bite kızıpda yorgan yakmaya benzettim senin durumu..

7. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    valla al bendende okadar. dogumgününde bana FOSSIL markasi saat almis ama hic hosuma gitmiyor. mecburen takiyorum iste. bunada sükür...

8. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bnce buldun da bunuyosun mutlu olmaya çlş bnce adam senin için plakayı bile özel yaptrmış dha napsın

*şiker* bunu beğendi.
  9. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    ya ne kadar bir incelik yapmış helal olsun..hem araba almış..hemde plakan bile özel..Allah iyiliğini vermesin daha ne istiyorsun..bunu yapamayan kocalar bile varr..valahh helal olsun tebrikk ettim kocanı

10. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    gözüm alismaya basladi etrafimdaki arkadaslarimda aaa rengi nekadar güzelmis dedikce alisiyorum galiba

tabi Allah razi olsun esimden iyiki onunla evlenmisim esimi cok seviyorum :)

11. Aysglhkn

Aysglhkn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kazasız belasız kullan. :) Senin ayağını yerden kesen bir aracın var,bırak hayatı akışına,o yeter ahueda. :oppucuk::şerefe:

ahueda bunu beğendi.
  12. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    kıs bide beğenmiyonmuhahaha

13. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    yaa emral ben gümüs rengi istiyordum ondan yoksa begendim hahahahahaha

14. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    valla benim kocam alcak araba ben beğenmicem ha :D sevmediğim bir model alırsa neysede rengi hiç önemli değil :D şuana kadar ne berbat renkte cippp gördümm ıyy iğrenç ama olsa binerim dedimm :D

15. selin*

selin* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ay ben şu arabanın rengini çok merak ettim ne renk ahueda? bizim arabada gümüş gri ama ben siyah araba hastasıyım genede severek kullanıyoruz

esim bana sürpriz yapmis ama ben begenmedim :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. esım ben ve 2. yılımız

esım ben ve 2. yılımız

ayın 11 2. evlılık yıldonumumuz.ve ayın 12.sı esımın dogum gunu....ENGİN IYIKI DOGDUN IYIKI VARSIN.6 YILDIR BANA YASATTIGIN HERSEYE MINNETTARIM VE COK KORKTUGUM EVLILIGI BANA 2 YILDA SEVDIRIP DUNYANIN AN MUTLU KADINI YAPTIN BENİ .... SENI COOOOOOOOOOK SEVIYORUM...BAL BOCEGIM... :cry: AAA DUYGULANDIM AMA AZCIK AGLIMDA GELIM.......
  2. Bana Kızabilirsiniz Ama...

Bana Kızabilirsiniz Ama...

Merhaba meleklerim biliyorsunuzdur bu gün daha önce iptal edilmiş olan Kpss eğitim bilimleri sınavı yapıldı ve benim de tekrardan girmem gerekiyordu.Ama girmedim :uhu: Aaaa neden ama dediğinizi duyar gibiyim...Nedeni şu ki öğretmenlik ataması için Kpss Genel kültür-Genel yetenek sınavı ile Eğitim Bilimleri sınavının ortalaması bir puan alınıyor.Ama benim GK-GY sınavımdaki netim berbattı ve...
  3. esim benimle ilgilenmiyor:((

esim benimle ilgilenmiyor:((

kizlar bende sizlere icimi dokmeye geldim :(esim bana karsi cok ilgisiz ne yapmaliyim .isten geldi oturyodum bana illa odaya git burda oturma diyo.ben ona hic ilgi gostermiyorum biliyorum cunku onunda benimde morelimiz cok bozuk ne o bana ilgi gosteriyo nede ben ona nicin derseniz hayat sartlarindan dolayi ....biizim hic kendimze ozel beraber zaman gecirmedik hep birileri vardi yanimizda...
  4. esim benimle ilgilenmiyor

esim benimle ilgilenmiyor

Esim benimle hic ilgilnmiyor surekli hakaret ediyor ne yapmaliyim lutfen bana yardim edin beni begenmedigini soyluyor 2 cocuk annesiyim dogumlardan sonra kilolarimi veremedim bqnq karsi cok ilgisiz
  5. saçlarımı siyaha boyadım ama begenmedim

saçlarımı siyaha boyadım ama begenmedim

saçlarımı dün mavi-siyaha boyadım ama hiç begenmedim akıtmaya calıstım akıyo ama bnm kurtulmam lazım.... actırma işi cok masraflı lkolestonun yoğun renk acıcısıyla açtırsam sorun olumru

Sayfayı Paylaş