gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Eşim bebek istemiyor?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Eşim bebek sevmiyor Bebek istememek

Arkadaşlar eşinin tepkileri yzünden bebek sahıbı olmayı ertelen varmı?
    nasıl bır yol ızlıyorsunuz?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir bebek sahibi olmak için karar birlikte verilmeli. Çünkü çocuk çok büyük sorumluluk ve tek başına sırtlanılacak birşey değil. Ben bakarım çocuğuma kafasında olanlara duyurulur:tik:

SweetCurse bunu beğendi.
Eşim bebek istemiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğiniz Emmek İstemiyorsa

Bebeğiniz Emmek İstemiyorsa

Daha önce rahatlıkla emen bebeğiniz birden emmek istemiyorsa sakın telaşa kapılmayın.Bebeğinizin sütten kesildiğini düşünerek, ek gıdalara geçmeyi ya da daha miktarını arttırmayı düşünmeyin.Çünkü sütten kesilme zamanı gelmiş bebek, birden bire emmeyi bırakmaz.Üstelik emmenin tadına varmış bir bebeğin annelerin uzun uğraşları sonunda emmeyi bıraktığını aklınızdan çıkarmayın.Bebeğinizin bu...
  2. bebeğiniz yatağında uyumak istemiyorsa....

bebeğiniz yatağında uyumak istemiyorsa....

Bebeği doğduğu andan itibaren kendi yatağında yatırmak en iyisi ve en doğrusu. Ancak sizin bebeğiniz 2 yaşına gelmesine rağmen hala sizinle yatmak istiyorsa çözüm zor değil.Psikolojik Danışman Işın Akı’nın önerileri size yardımcı olacak. Çocuğun anne ve baba ile uyumak istemesi birçok ailenin ortak derdi.Psikolog Işın Akı, bu durumla karşı karşıya kalan ailelere şu önerilerde bulunuyor: •...
  3. Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

acun ılıcalı acun ılıcalı boşandı ilicali bosandi hande subaşı boşandı Hande Subaşı ile aşk yaşayan ve 7 yıllık eşi Zeynep hanımla boşanmaya kadar giden Acun Ilıcalı Zeynep Ilıcalı evliliğinden sizlere müjdeli haberler vermek istiyorum.Yakın çevrelerinin söylediklerine göre Acun ve eşi barışma yollarına girmiş ve Acun da bu işe ılımlı yaklaşıyormuş.Haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum....
  4. eşim çocuk istemiyor...

eşim çocuk istemiyor...

kızlar okadar kırlıyorumki biz iki yıllık evliyiz maddi durmumuz çok ta aman aman değil ama geçiniyoruz çok şükür ikimizde çalışıyoruz ama eşim çocuk istemiyor bende çok kırlıyorum biraz daha bekleyelim para biriktirelim diyor.. ama biriktiği falanda yok bu gidişle iyice geç olcak benimle evlenen herkes ya hamile yada doğurdu bide herkes soruyo iyice bunalıyorum... ne yapsmda bu fikri ona...
  5. eşim boşanmak istemiyor,dava nasıl ilerler ?

eşim boşanmak istemiyor,dava nasıl ilerler ?

Eşlerden biri boşanmak istemiyorsa dava nasıl ilerler,kocam boşanmak istemiyor davamın akibeti ne olacak,karım boşanmayı red ediyor hakim bizi boşarmı,eşim boşanmayı red ediyor davam ne olacak Eşlerden birinin boşanmak istememesinin sebebi, gerekli maddi gücü olmaması, karşı tarafa bedel ödetmek istemesi, alacaklarını alma yolunda bunu bir araç olarak görüp davayı uzatmak istemesi olabilir....

Sayfayı Paylaş