gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir?

Konu, 'Çöplük' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

eşim beni aldatıyor boşanabilir miyim,eşim beni sevmiyor ve aldatıyor boşanmam için yeterli midir,eşim beni başkasıyla aldatıyor boşanmak istiyorum,
    aldatma.jpg

Evlenme ile kurulan evlilik birliği cinsel sadakat yükümünü de beraberinde getirir. Aldatma yani zina evlilik birliğine karşı yapılmış en büyük hakaret ve sadakatsizliktir. Bu sebeple mutlak bir boşanma sebebidir. Hâkim zinanın varlığını görürse başka bir sebep olmaksızın evliliği sona erdirir. Zina sebebine bağlı olarak boşanmak isteyen eş bunu hukuka uygun her türlü delille ispatlayabilir. . Zina sebebinin öğrenildiği tarihten itibaren 6 ay ve herhalde zina eylemin gerçekleşmesinin üzerinden 5 yıl geçmesiyle zina sebebine dayanarak boşanma davası açma hakkı düşer. Böyle bir durumda boşanma sebebi olarak evlilik birliğinin temelinden sarsılmasına dayanılarak boşanma davası açılabilir. Boşanma davasını açarken boşanma sebebinizi hem zina hem evlilik birliğinin temelinden sarsılması olarak göstermeniz lehinize olacaktır.

Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir erkeği çıldırtmak için bu soruları sormak yeterli!!!

bir erkeği çıldırtmak için bu soruları sormak yeterli!!!

erkeği çıldırtmak erkegi cildirtmak kızlara soru sorma erkegi çıldırtmak istiyorum erkekleri "Eski sevgilinle hala görüşüyor musun? Bugün niye böyle durgunsun? Dün beni neden aramadın?" Bunlar, erkekleri çileden çıkaran sorulardan sadece birkaçı. Peki, erkeklere başka hangi soruları sormak tehlike yaratır, öğrenmek ister misiniz? Zaman zaman hepimiz erkeklerin bizi anlamadığından...
  2. Bu hastalık boşanma sebebi!!

Bu hastalık boşanma sebebi!!

Kalp krizi ve felç riskini de artırıyor. Apne, uyku sırasında ağız ve burun seviyesinde en az 10 saniye hava akımının kesilmesidir. Uyku apnesi kalp krizi ve felç riskini artırıyor. Horlamalar da evlilikte sorun yaratıyor. Kimi zaman boşanmaya kadar gidiyor. Sürekli yorgunluk iş yerinde güçlüklere yol açıyor. Erkekler neden daha çok horluyor? Horlama toplumda oldukça sıktır. Erkeklerde...
  3. Başkomiser de mi eşini aldatıyor

Başkomiser de mi eşini aldatıyor

kanal D nin sevilen dizinde başkomiser rolünde olan Zafer Ergin'in adını son zamanlarda bir aldatma hikayesi ile duyduk....... BİR KADIN İÇİN YUVAMI BOZMAM! MANKEN NESLİHAN YAVUZCAN'LA BİRLİKTE OLDUĞU ÖNE SÜRÜLEN ZAFER ERGİN'İN EŞİ BİNNAZ ERGİN: BİR KADINLA DEDİKODUSU ÇIKTI DİYE 25 YILLIK KOCAMI BOŞAMAM... AŞIK OLSA BANA SÖYLERDİ 'Arka Sokaklar' dizisinin 'Rıza Babası' Zafer...
  4. Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

merhaba ben eşimle 2009 yılında internette tanışarak severek evlendim ama kıskançlık krizlerim baskılarım yüzünden mutlu olamadık dün telefonunda bir mesj buldum sabahın köründe kendi telefonundan arkadaşını işletmek amaçlı atmıştı o mesajı şahin bey mrb ben sibel nasılsınız iyimisiniz diye başlıyordu mesaj tuba izinli yazıyordu sonundada..eşime güvensemde içime kurt düşmüştü onun uyanmasını...
  5. eşim beni aldatıyor mu?

eşim beni aldatıyor mu?

14 yıllık evliyim.her şey çok güzel gidiyordu.fakat eşim son zamanlarda garip davranmaya başladı.uzun bir süre hareketlerini takip etmeye başladım.bana eskisi kadar yakın değildi.benden sıkılmış gibi davranıyor, eve geç geliyor, benimle az vakit geçiriyordu.bunu birkaç arkadaşımdan duymuştum aldatan erkek başkalaşım yaşıyormuş.bununla ilgili internetten uzun bir süre yazılanları okudum.benim...

Sayfayı Paylaş