gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eşim beni aldatıyor mu nasıl ihaneti nasıl anlarım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aslında yeni yeni İStanbulda ve diğer şehirlerde Dedektiflik firmaları var onlara başvuru yapayım diyorum ama yinede korkuyorum. Acaba ücretleri ne kadardır dedektifle eşinizin sizi aldattığını öğrendiniz mi yani bu dedektiflik işini tavsiye ediyor musunuz kullanabilir miyim ? Ücretleri çok pahallımı ki melekler ya, bu içimdeki kuşku beni yiyip bitiriyor bunu bir şekilde öğrenmem gerekiyor bana karşı acayip soğudu çocuklarınıda gözü görmüyor. Bu konuda fikirleriniz nelerdir ne yapmamı tavsiye ediyonuz kızlar?

duyguuuuuu bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    weyy dedektifmiii :D:D ne ilginçç yavv bukadar kuşku varsaa boşa gitsin bence boşa masraf harcamaa amdem dedektif tutacak kadarrr kuşkulusunn :S

3. duyguuuuuu

duyguuuuuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dedektiflik benim çok işime yaradı.bnde aynı derdi yaşıyorum izmirde bir dedektiflik bürosuna gittim saolsunlar bana çok yardmcı oldular.bana kanıtladılar herşeyi.hergün takip edildi eşim.şiddetle tavsiye ediyorum.

Eşim beni aldatıyor mu nasıl ihaneti nasıl anlarım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım

Eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? İnci hanım 20 yıllık evliydi. 45 yaşındaydı. Eşi Hüseyin bey ise 48 yaşındaydı ve bugüne kadar çok ciddi bir sorun yaşamamışlardı. Ancak son zamanlarda boşanmış bir kadından fazlaca söz etmesi, ona yardımcı olduğunu anlatması İnci hanımı rahatsız etmişti. Ne olduğunu netleştiremediği ve eşini de suçlamak istemediği için...
  2. Eşinizin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız ?

Eşinizin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız ?

eşinizin yalan söylediğini nasıl anlarsınız yalan testi Yalan söylemek özellikle evlilik kurumu için son derece tehlikeli bir durumdur melekler . Ufak tefek , zararsız pembe yalanlar dışında eşler birbirine olabildiğince açık ve net olmalıdırlar. Ancak ne yazık ki kadınların büyük çoğunluğu eşlerinin söylediği yalanlardan şikayetçidir. Bu yazıyı okudukça sizin de kafanızda soru işaretleri...
  3. eşim beni aldatıyor mu?

eşim beni aldatıyor mu?

14 yıllık evliyim.her şey çok güzel gidiyordu.fakat eşim son zamanlarda garip davranmaya başladı.uzun bir süre hareketlerini takip etmeye başladım.bana eskisi kadar yakın değildi.benden sıkılmış gibi davranıyor, eve geç geliyor, benimle az vakit geçiriyordu.bunu birkaç arkadaşımdan duymuştum aldatan erkek başkalaşım yaşıyormuş.bununla ilgili internetten uzun bir süre yazılanları okudum.benim...
  4. Eşinizin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Eşinizin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Sevgili melekler, günlük hayatta hepimiz ufak tefek pembe yalanlar söyleriz. Yalan pembe olduğu sürece sorun yok, iş ki bu yalanlar etrafımızı yaralayıcı, bizim de itibarımızı zedeleyici olmasın. Tabi biz gibi karşımızdakiler de zaman zaman yalan söyler. Özellikle evliliklerin baş düşmanı yalanlar yüzünden evlilikler bitebilir. Sakın söylemez demeyin, pembe, gri ya da siyah, eşiniz de size...
  5. Telefonum Dinleniyor mu Nasıl Anlarım?

Telefonum Dinleniyor mu Nasıl Anlarım?

Son zamanlar da birçok kişinin kafasını karıştıran sorulardan biride kullandıkları telefonun dinlenip dinlenmediği yolunda... Bununla ilgili sizlere merak ettiğiniz bilgileri bu yazımız da paylaşıyoruz. Eğer telefonunuza kişi tarafından casus yazılım yüklenmişse mesajlaşmalarınız bu kişiye otomatik olarak gönderilir. Bu sebeple yapmanız gereken sahip olduğunuz operatörün internet...

Sayfayı Paylaş