Eşim beni aldatıyorrrrrr !!!

sevmesen hemen bitirirdin..çünkü hiç kimse katlanamaz bu duruma gerçi sevipte bitirenler var gurur yapıp ... kötu bir durum allah yardımcın olsun umarım en kısa zamanda eşin yanlış yaptıığınıı anlar...

merhaba melekler. çok dertliyim. 1 hafta önce eşimin beni aldattığını öğrendim. hemde sekreteriyle. kahroluyorum. yüreğim çok acıyor. onu kaybetmek istemiyorum. daha 1,5 yıllık evliyiz. offffffff offfff. ne yapmalıyım. eşim boşanmak istiyor ve onunla evlenecekmiş. ben ölürümde onu o kıza yar etmem. çok seviyorumm. affetmek çok zor ama yuvamı bozamam. Allah düşmanımın başına vermesin. çok zor. çeken bilir. artı kızın aileside biliyor ya. inanamıyorum. eşimin gözü ondan başkasını görmüyor. çok mutsuzum, yaşama isteğim kalmadı. ne yaptısam, ne kadar yalvardısam olmuyor. çeviremiyorum. sıfırdan evlendik, beraber çalıştık herşeyi yaptık. şuan maddiyat süper.ama insanlığını kaybetti. para bu kadar değiştirirmi insanları. Allahım keşke iflas etsekte, iş miş kalmasada sadece benim olsa sadece beni sevse.yuvamızı yıkmasa.ben evliliğimi kurtarmak için herşeyi denedim ama olmuyor.tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.başka ne yapmalıyım. ben bildiğim bütün çareleri denedim. düşünce yetim tükendi artık.:18::grev:

çok zor bir dönem yasiyorsun Allah yardim etsin ve sabir versin biran evvel düzelir insallah.

dedigin gibi para insani degistirir ve o kadarda para pesinde kosan insanlarimiz var kansizlar var baskasinin parasinda esinde gözü olanlar var ne yazikki öyle!
ama hiç bir zaman hayir göremeyeçekler onlarinki bir anlik sarhosluk sonu yok,en üzücü olan da kizin aiylesi biliyor nasilda evli bir adamla kizlarini mutlu görüyorlar anlamadim.

sen sürekli dua et ve sabret sen kazanacsin ! beddua vs. okuma onlari sade Allah havvale et ve sabret esinin ailesi ve ailen de senin yaninda sana destek.

böyle bir durumda sana ne desem üzer mi güçlendirir mi bilemem, ancak sana şunu söylemeliyim ki aldatılmak kadar ve bunu kendin öğrenmek kadar can yakıcı bir şey yok, emin ol şu an onlar cicim aylari yaşıyor ve unutma ki mutsuzluk üzerine mutluluk kurulmaz, yuva üstüne de yuva yapılmaz, dualar Allahla kul arasındaki en iyi iletişimdir bunu unutma, şu an senin canın yanıyor belki evli değilim ama bilirim aldatılmayı, sen ne kadar çabalarsan çabala derler ya gözü kör olana ölüm bile nafile gelir, o yüzden bırak çabalamayı, önce bir sakinleş ve düşün, zor çok zor şu an bu lafları bana zamanında söyleyen arkadaşlarıma derdim ki bunlar boş laflar çeken bilir derdim, evet şu an çok boş gelir sana yapamazsın hemen, sana tek diyebileceğim şey, uzaklaş.. o ortamdan, onlarla karşılaşabilme ihtimalin olan her yerden biraz uzaklaş, bir süre yani, emin ol kafanı toparlamadan asla mantıklı düşünemeyeceksin, bu yara seni kötü şeyler yapmaya itebilir, anlıyorum yuvan dağılsın istemiyorsun ama eğer eşin bunu düşünmüş olsaydı, saygı duymuş olsaydı sana zaten gelir yüzüne söylemez miydi? Eden kendine eder, bu lafımı sakın unutma. Ailenin yanına git, durumu onlarla paylaş, büyüklerin fikirleri emin ol en kötü zamanda ilaç gibi gelir. Eğer ki eşin hatasını anlayıp sana geri dönerse, sakın alttan alıp her şeyi yaparmış gibi davranma, çünkü bu tavırlar kadın olsun erkek olsun, gücüne güç katar ve seni zayıf görmelerine neden olur, o yüzden sana şu an tek önerim, eğer ki gidebilecek bir yerin varsa durma git, uzaklaşmak sana iyi gelecek ve rahatlacak, ha dersin ki gidecek yerim yok, o zaman bu yeri sen bulacaksin, arkadaşlarından, dostlarından bir süreliğine yardım iste.. Önerebileceğim şeyler bunlar sana cnm, onun dışında inan ki ne desem yaranı kanatmaktan başka bir şeye yaramaz..

canım allah yardımcın olsun seni çok iyi anlıyorum sen eşini çok seviyorsun ve kaybetmek istemiyorsun sana sadece şu tavsiyede buluncam üstüne gitme yanında ağlama,uzak dur o seni istemiyorsa sende onu isteme ağlayıp üzülmek yerine kendine bak makyaj yap,kuaföre git çok bakımlı ol ve ona karşı en güçlü silahın olan kadınlığını kullan ve allaha bol bol dua et dualarım seninle bende yeni evliyim ve senin gibi eşimi çok seviyorum.Allah yardımcın olsun canım...

canım eşini seviyorsun şimdi bşy söylemek çok zor ama Allah yardımcın olsun. bence biraz zaman verin ilişkinize, seviyorsun biraz daha mücadele et ama baktın olmuyor illa boşanmak istiyorsa yapılacak bşy yok zorla güzellik olmaz ki başkasını seveni sen ne yapacaksın? güzellikle ayrılırsınız belki sonra senin değerini daha çok bilen sevgini anlayan biri çıkar karşına.

Çok kötü ya bi an bunları ben yaşamış gibi hissetim kendimi sinirden çıldırdım Allah yardımcın olsun ama sende vazgeç artık canım biliyorum çok zor olur ama ona yalvarark küçük düşme Allahım herşeyin hayırlısını versin hakkında çok kötü bi durum :(

Sende bulamadığı neymiş onu bir sor canım . Sende eksik olan onda fazla olan neymiş. Allah ıslah etsin eşini.

inan okuduğumdan beri aklımdan çıkmadın kendine çok iyi bak ama az önce söylediğimi tekrar söylüyorum sakın karşısında ağlama ve hep dimdik dur senin yıkıldığını anlayıpta kendini bulunmaz hint kumaşı zannetmesin.Kendini hemen yenile makyaj yap giyin,alışverişe git,kuaföre git yenilen ve o adama neyi kaybetmek üzere olduğunu göster ve buradan bize sonuçların değişip değişmediğini bildir...

Merhaba ben daha yeni üyeyim yazını şimdi gördüm ve çok üzüldüm.Eşini çok seviyosun belli ama diyelim ki o kadını bıraktı ve sana döndü bu olanları unutup tekrar eskisi gibi olabilcekmisin?Bi düşün eğer olamam diyosan hiç uğraşma.İnşallah herşey dilediğin gibi olur.

Geri