gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlarım aranıza yeni katılanlardanım ama böyle bir konuyu kayıtsız üye olarak açmak istedim. Şimdi yakın zamanda eşim tarafından aldatıldım ben. Bir çocuğumuz da var, siz olsanız bu durumda ne yaparsınız. ( Bu arada eşim geçici birşeydi, sevgi yada aşk yok diyor ) Fikirlerinize muhtacım lütfen.

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    üfffffffffff ne çok bu durumla karşılaşır olduk bu kadınları üzmkten zevk mi alıyo erkekler.canım geçmiş olsun ben böyle durumlarda kalbinin sesini dinle eşinin aynı şeyi yapıp yapmıcanı düşün derim.ama güvensizlik girdimi araya olmuyo hakkınızda hayırlısı neyse o olsun.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,

Olayı biraz zamana bırakın, eşinizin size yaklaşımı vs durumlarını da göz önünde bulundurarak bir karar verin. Ama şimdi asla birşey yapmayın, yapacağınız her şeyin hakkında hayırlı olmasını dilemekten başka yapabileceğimiz bişey yok.

Saygılar.

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

merhabalar canim..seni inan cok ii anliyorum..ayni durumdayim...ama senin icin ii taraf esin hala seni istiyo galiba onun gecici oldugunu söylüyo....bencede su anda birsey yapma sadece herseyi ii ölc tart devam edersen nasil olacak güvenebilecekmisin ..bununla yasayabilecekmisin...ayrilirsanmi yoksa devam edersenmi canin daha cok yanacak..bunlari düsün ve ii kaarar ver..bi anda olabilecek birse degil....zaman gerekiyor malesef cok canimizi yakiyor ama bizi bazi seylerede alistiriyor....hakkinda hayirlisi olsun diliyorum....rabbim yardimcimiz olsun kalbmizdeki neyse onu versin insallahhh

Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya - Beni Aldattın

Asya - Beni Aldattın

Asya - Beni Aldattın ormasaydın söylemezdim ama söylemem gerek bazen bir saniye binlerce yıl demek zorlama hiç boşuna içinden gelmeli sevmek bende bir yürek var ki çocuk var olmam gerek olmadı ya şu testisine dolmadı yar ben belki başkaydım sen başka bir aşktaydın bilmedin yar yağmur gibi inmedin yar sen belki başkaydın başka bir aşka inanmadın kanatlanıp üçsan o kusu da tutsan...
  2. beni hiç aldattın mı?

beni hiç aldattın mı?

Ünlü diş hekimi Sam ve eşi 50. evlilik yıldönümlerini kutluyorlardı. Sam birden eşine bir soru sordu : -"Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiç aldattın mı?" -"O da nerden çıktı?" diye sinirlendi eşi, cevabı öğrenmek istemezsin herhalde" dedi. -"İsterim" dedi Sam. "Lütfen anlat." Madem öğrenmek istiyorsun, evet, seni üç kez aldattım diye...
  3. Eşim beni paylaşamıyor......

Eşim beni paylaşamıyor......

eşim olurmusun babam kocam oldu kocam olurmusun arkadaşlar mrb benim derdim eşim inanın bildiğiniz gibi değil beni hiç paylaşamıyor bensiz yatağına gidip uyumuyor bile öncede bulaşıklarımı yıkamak için bi mutfağa giderdim şimdi onuda bırakmıyor neymiş ben ona zaman ayırmışyormuşum zaten gün boyu birbirimizi görmüyormuşuz bende çalışıyorum o da ben serbestliği severim darlığa hiç gelemem bazen...
  4. eşim beni delirtiyorrrrr

eşim beni delirtiyorrrrr

eşime hamile olduğumu nasıl söyleyebilirim oğlum kocam oldu oglum kocam oldu karımı hamile bıraktı babam beni bıraktı Canım melişlerim sinirden delirecem ben 8 yıllık evliyim bu 8 sene içinde eşimden boşanmayı çok düşündüm ama oğlum yüzünden tıkandım kaldım seviyomyum yoksa alışkanlıkmı yada nebileyim bağlanmakmı adını koyamadım kopamıyorum dış etkenler hep tıkıyor beni bir sonuca varamıyorum...
  5. Eşim beni aldatıyorrrrrr !!!

Eşim beni aldatıyorrrrrr !!!

sevdiğinin pişman olması için dua merhaba melekler. çok dertliyim. 1 hafta önce eşimin beni aldattığını öğrendim. hemde sekreteriyle. kahroluyorum. yüreğim çok acıyor. onu kaybetmek istemiyorum. daha 1,5 yıllık evliyiz. offffffff offfff. ne yapmalıyım. eşim boşanmak istiyor ve onunla evlenecekmiş. ben ölürümde onu o kıza yar etmem. çok seviyorumm. affetmek çok zor ama yuvamı bozamam. Allah...

Sayfayı Paylaş