Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ?
Selam arkadaşlarım aranıza yeni katılanlardanım ama böyle bir konuyu kayıtsız üye olarak açmak istedim. Şimdi yakın zamanda eşim tarafından aldatıldım ben. Bir çocuğumuz da var, siz olsanız bu durumda ne yaparsınız. ( Bu arada eşim geçici birşeydi, sevgi yada aşk yok diyor ) Fikirlerinize muhtacım lütfen.

üfffffffffff ne çok bu durumla karşılaşır olduk bu kadınları üzmkten zevk mi alıyo erkekler.canım geçmiş olsun ben böyle durumlarda kalbinin sesini dinle eşinin aynı şeyi yapıp yapmıcanı düşün derim.ama güvensizlik girdimi araya olmuyo hakkınızda hayırlısı neyse o olsun.

Merhabalar,

Olayı biraz zamana bırakın, eşinizin size yaklaşımı vs durumlarını da göz önünde bulundurarak bir karar verin. Ama şimdi asla birşey yapmayın, yapacağınız her şeyin hakkında hayırlı olmasını dilemekten başka yapabileceğimiz bişey yok.

Saygılar.

merhabalar canim..seni inan cok ii anliyorum..ayni durumdayim...ama senin icin ii taraf esin hala seni istiyo galiba onun gecici oldugunu söylüyo....bencede su anda birsey yapma sadece herseyi ii ölc tart devam edersen nasil olacak güvenebilecekmisin ..bununla yasayabilecekmisin...ayrilirsanmi yoksa devam edersenmi canin daha cok yanacak..bunlari düsün ve ii kaarar ver..bi anda olabilecek birse degil....zaman gerekiyor malesef cok canimizi yakiyor ama bizi bazi seylerede alistiriyor....hakkinda hayirlisi olsun diliyorum....rabbim yardimcimiz olsun kalbmizdeki neyse onu versin insallahhh

Geri