eşim beni delirtiyorrrrr

canım bak oğlun var ayrılsan ne yapacaksın nerde kalıcaksın nasıl geçineceksin çok zor bence sabret oğlun için

Valla tatlım bence sabret sonuçta çocuğun var ama hatalarını görsün göster ona hatalarını küçük oyunlarla otur konuş bu şekilde olması çok yanlış de.Ben düzeliceğine inanıyorum hiç kimse kötü değildir insanlar yanlış yapabilir ve sonradan görürler.senin eşinde öyle olacak diye düşünüyorum hatasının farkına varıcak..

Bu durumda ne soylenebilir ki hic bilmiyorum,bu sorunlari yasayan sensin,en dogru karari verecek olan da sensin,herseyin zorlugu var evliligin nasil zorluklari varsa yalniz kalmanin,bosanmanin da bir o kadar zorlugu var.Kocan bile olsa onunda farkli bir karakteri var kimseyi degistiremezsin,bu hali ile kabul edemiyorsan,yipraniyorsan,mutsuz oluyorsan,esinin ,evliliginin eksilerini artilarini dusun en iyi karari bulacaksin.Sadece begenmedigin ozelikleri var diye bir iliskiyi de bitirme derim.

Son düzenleme:
Canımm yaa inan okurken kötü oldum.Ki yaşayan sensin kim bilir neler çektin.Çok çok çok zor bi karar seninki.Mutlaka yanlış yapma ve arkasından keşke deme korkuların var.ama çok ii düşün.öncelikle çocuğunu düşün.yakın cevremde eşine benzer birileri vardı.ne yapıldıysa neler geldiyse başına işe yaramadı.huylu huyundan vazgeçmedi.Anlattığın kadarıyla sizin aranızdaki en büyük sorun eşinin sana saygısı yok.o olsa zaten geriside gelirdi.

Otur önce boşandıktan sonraki hayatını düşün.varmı bi gelirin yada kalabilecek bi yerin.oğluna verebileceğin imkanlar nasıl olacak.bak canım her şeyin başı maddiyattır.herşey mükemmelde olsa bi yerden sona tıkanır maddiyat kötü olunca.bu yüzden önceliğin bu olsun .onu hallet sonada bak işine derim.

ama lütfeen çok ii düşün.azda olsa bi umudun bile olsa yinede bitirme derim.

Olmazlar bile duayla olur canım.Kalpleri evirip ceviren Allahtır.Eşinin kalbine senin sıcaklığını versin Allah.Aklından çıkarma.Allah yar ve yardımcın olsun...

Canımm yaa inan okurken kötü oldum.Ki yaşayan sensin kim bilir neler çektin.Çok çok çok zor bi karar seninki.Mutlaka yanlış yapma ve arkasından keşke deme korkuların var.ama çok ii düşün.öncelikle çocuğunu düşün.yakın cevremde eşine benzer birileri vardı.ne yapıldıysa neler geldiyse başına işe yaramadı.huylu huyundan vazgeçmedi.Anlattığın kadarıyla sizin aranızdaki en büyük sorun eşinin sana saygısı yok.o olsa zaten geriside gelirdi.

Otur önce boşandıktan sonraki hayatını düşün.varmı bi gelirin yada kalabilecek bi yerin.oğluna verebileceğin imkanlar nasıl olacak.bak canım her şeyin başı maddiyattır.herşey mükemmelde olsa bi yerden sona tıkanır maddiyat kötü olunca.bu yüzden önceliğin bu olsun .onu hallet sonada bak işine derim.

ama lütfeen çok ii düşün.azda olsa bi umudun bile olsa yinede bitirme derim.

Olmazlar bile duayla olur canım.Kalpleri evirip ceviren Allahtır.Eşinin kalbine senin sıcaklığını versin Allah.Aklından çıkarma.Allah yar ve yardımcın olsun...
canım melleğim teşekkür edrim yorumun içn doğru söylüyosunuz hepinizde evet bir gelirim yok.ama çalışmayı düşünüyorum yaşım henüz 26 umarım gönlüme göre bir iş bulurum.söylediklerinin hepsinede katılıyorumherşey maddiyata dayanyor.şu zamanda erkek çocuğuyla uğraşmakta çok zor.bilmiyorum hala daha bir soğukluk var eşime karşı konuşup halledeyim diyorum bir olay oluyor kavgaya başlaıyoruz ve ben tekrardan susuyorum artık hiçbirşey eskisi gibi değil yoruldum bunaldım söylediğim herşey yalnış anlaşılıyor güldürmyey eğlendirmeye konuşturmaya çalışıyorum yokkk:shootout:neşem kalmadı umudumda yok bu evliliğin sonuyla işim kursam rahata ericem tek taraflı olmuyor hiçbirşey evladım diyorum onu düşünüyorum ama ilerde o neyapacak anne benim içn katlandın diyecekmi bana çok yıprandım çok sabrettim ip inceldi kopma aşamasında kopana kadar sabır bakalım nereye kadar dayanacak teşekkür ederim yorumlarınız için

içindeki ses ne diyor onu dinle her zaman canım? hayat çok kısa ve hepmiz hata yapabiliriz. Kendini boşandıktan sonra hayal etmeyi dene, neler değişecek hayatında. şu anki hayatındaki artı ve eksileri ölçüp tart. evlilikle ilgili yorumda bulunmak aslında çok doğru değil ama ilişkin gerçeği altında şunları söyleyebilirim. gerçekten birşeyi devam ettirmek istemiyorsan devam ettirme, devamında yapacaklarını da düşünme çünkü Allah her zaman yanımızda ve bizi koruyor bunu unutma.

hepinizin yorumlarına teşekkürler ben bugün eşimle konuşltum yaptıklarını ve bana nasıl davranmasını istediğimi belirttim evliliğimizin iyi gitmesi elimden gelini yapmaya çalıştığımı ve tektaraflı olmadığını söyledim beni haklı buldu ve neden böyle davrandığını uzun uzun anlattı ikimizde bir karar aldık birbirimizi daha iyi anlayacağız bundan sonra ve oğlumuz içn ve biribirimizi sevdiğimiz için evliliğimiz devam ededcek herkese teşekkür ederim meleklerim

seni anlayabilyiorum bende evliyim..böyle bi durumla karsilasmadim ama kenidmi snei yerine koydum ve kötü bir durum.. bu cok ince bir konu insan yanlis birsey söylemeye korkuyor.. bosanmak icin biir neden gibi görünmesede yasayan biliyor diyorum sadece..ama bence bosanma,,cocuguna yazik derim..hic mi güzel günleriniz yok..bence o zayif noktalarindan kaciyor..bu yüzden böyle davraniyor olabilir.yerinde olsam güzel günleri tekrar tazelerim onunla..eskiden en cok severek yaptiginiz birsey mesela bi dondurma yemek bile olabilir.. tatli dilli olmak en önemli sey.. sanki yeni asiklar gibi..ona sorumluilugunu hatirlatman onu daha cok sinirlendiriyor olabilir,belki bu yanlis arkadasliklardan yada is stresinden kaynaklanmiyordur.genellikle calisan erkekler böyle davraniyorlar..sen ona senin onsuzda herseyi yapabilecegini göstermissin sanirim yani bastan butun sorumlulugu üzerine alarak bunu göstermis olabilirsin ve oda bu yüzden NASILSA O YAPIYOR diye düsünüyor olabilir sen hastalinca bile aynisi O BAKAR KENDINE diyor olabilir .. allah yardimcin olsun

Geri