Eşim beni paylaşamıyor......

ya bence cook güzel hep seninle olmak istemesi.bazı kadınlarda benmle ilgilenmiyor diye dert yanar.abartılısıda fazla olabilir ama bugünlerin değerini bilmekte fayda var :)

senn yerinde olmak isterdiimm=) biçok kişi isterdi üstelik.. canım bnce kıymetini bil emin ol ilgisiz olmasındansa bu en güzeli, keşke bnm sewgilimde senn eşin gbi olsa,bnmkide senn gbi:D çabuk sıkılanlardan, ama bnce sende onunla mutlu olmaya odaklanmalısın çok bunaltıyor die düşünmeyip bni ne kdr çok sewiyor die düşünsen eminim mutlu olursun:) kıymetini biiiiil:)

bence şükretmelisin. örnek olarak benim açtığım konuya bir bak ve beterin beteri nasıl oluyormuş gör. bunlar sadece hayatta bukadar ezilen ve fırlatılıp kenara atılan, çaresiz, evlenince sadece evde onu bekleyen bir obje muamelesi gören kadınların olduğuna bir gösterge. güzelim senin hayatında ise Allah aksini göstermesin vede çok ama çok şanslısın. Rabbim mutluluğunuzu daim etsin.

Son düzenleme:
Canım bulaşık yıkamana bile izin vermiyosa gel birlikte yıkayalım de. Belki sana komik gelebilir ama bence bi dene hem birlikte olursunuz hem işiniz görülür hem daha çabuk biter. Ooo bi taşla 3 kuş :)
Hem benimle ilgilenmiyo demek yerine çok ilgileniyo sıkıyo demek bence daha ii. Biraz da sen onunla ilgilen canım birlikte zmn geçirebiliceniz şeyler öner o şekilde daha ii olur die düşünüyorum :)
Yine de karar sana kalmış ablacım :)

Canım bende nişanlıyım benimde nişanlım çok aşırı ilgisi var ama çok aşırı ben onu sevmeye zaman bulamıyorum yani ondan fırsat kalmıyo çok sıkılıyorum bazen ama bunu bulamıyanlarda var diyip şükrediyorum hahaha Biz kadınlar hiç bişeyden tatmin olmuyoruz

Geri