esim benimle ilgilenmiyor:((

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında melegimsin tarafından paylaşıldı.

1. melegimsin

melegimsin Aktif Üye

kizlar bende sizlere icimi dokmeye geldim :(esim bana karsi cok ilgisiz ne yapmaliyim .isten geldi oturyodum bana illa odaya git burda oturma diyo.ben ona hic ilgi gostermiyorum biliyorum cunku onunda benimde morelimiz cok bozuk ne o bana ilgi gosteriyo nede ben ona nicin derseniz hayat sartlarindan dolayi ....biizim hic kendimze ozel beraber zaman gecirmedik hep birileri vardi yanimizda .mesala ben hic kocama ozel bi kiyafet giymedim ozel yemek yapmadim tv karsina koltuklara uzanip rahat rahat tv izlemedim disarda elle elle tutusup gezmedim baska insanlarla yasadigimiz icin evimizde olmadigi icin evde rahat degiliz ufak defek seylerden bile kolay kolay kavga cikariyoruz yatakda bile ilgisiz olmaya basladi yataga girdiginde arkasini donup yatiyo bana cunku cok dusunuyo beni dusunmeye firsatti yok kafasi hep madi dertlerle mesgul sosyal hayatimiz yok ben onla ilgilenirsem ilgilendi ilgilenmesem umru bile degil bazen cok yakin bana bazen cok uzak .ben evliligimi doya doya hic yasayamadim yaaa ne bahtsizim benn hep ugras caba icerisindeyiz.evlilimize 10 ay oldu ama ben kendimi 10 yillik evli gibi hissetiyorum.Biktim bu hayattan valla hic tadi tuzu yok :uhu: bende mutlu bir evlilik yasmak istiyorum :uhu:

a.özlem bunu beğendi.
  2. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye

canım bende bugun neler yasadm bi blsen... meleğim bnmde evliliğm 15-20 yıllık gibi evlilik oldu. artık kocam her lafında seni sevmiom fln dio çok ağrıma gidio aynen yatakta arkasını dönüo. ama sizin maddi sıkıntıdan diosun bence içini ferah tut bacım hiç üzülme herşey düzelir elbet gönlünce olur işte ogün belkide bu yazdıklarına gülüüp geçersin cnm inşallah.

melegimsin ve SadmiN bunu beğendi.
  3. jupiter

jupiter Forum Okuru

kizzz melek neden öyleki.. yalniz oturmuyormusunuz siz?? :S:S
    annem yapma öyle kiss aglayacagina bak sorunlarini biliyorsun bu iyi bisieyy.. giyin süslen okadar pahali sekilde olmasina gerek yok ucuz seylerlede olabilir bunlar.. yemegini sevgiyle pisir sevgiyle yedir esine anamm.. 10 aylik evliler arkasini döner yatarmi hecc yaa... kuzuu kendine gelll esinide kendine getir.. herkesin var o sorunlari ama bunu ayri ayri kafa sisirerek yapmak yerine birlik olarak yapin... erkek iste kendi kendine düsünüp cözüm bulmak hoslarina gider ama sen ona sicak davran gülümse ne kadar herseyi sen yapiyo olsanda bikma gücenme devam yap insallah karsiligini alirsin...

melegimsin bunu beğendi.
  4. melegimsin

melegimsin Aktif Üye

yanliz degiliz canim hic tanimadigim 5 kisiyle daha yasiyorum 2 kiside biz 7 kisiyiz .esime kiyafet giyme yemek yapma ihtimalim sifir zaten o hep calistigi icin ona ozel sofra hazirlamadim hicc.hep is yerinde yer icer degil ona ozel kiyafet esoflmanlarimla bile rahatca gezemiyorum uzanamiyorum tc karsiisinda sizip uykuya kalamiyorum sonra kocam beni yatagina git diyemiyor ben bole seyler yasamadim evliligimde hep bu yuzden mutsuz huzursuz gunluk hyatimda neler yaptim anlatamiyorum bir araya gelemedimiz icin ben uyurken yataga girer arkasini doner sabah olunca gider benimkide bole bi yasanti cnm sabir ediyoruz :uhu:

a.özlem bunu beğendi.
  5. jupiter

jupiter Forum Okuru

:S:S alla allaaa

kiz tamamda neden arkasini dönüp uyuyo seni özlemiyormuymus.. hicmi vakit gecirmiyorsunuz birlikte.... ne zamana kadar beraber oturacaksiniz onlarla ki :S

melegimsin bunu beğendi.
  6. melegimsin

melegimsin Aktif Üye

valla canim bir yil daha oturabilirim beli bisi yok :) kocama sordugumda niye arkani donup yatiyorsun cvb: ben bu tarafa yatmayi seviyorum hep arkasi donuktur arada bir doner boyle evllilklerde var iste bende yeni ogreniyorum kendimden :S

a.özlem bunu beğendi.
  7. şimall

şimall Hamiş Melek

bazı erkeklere bıseylerı ogretmek gerekır bence yada ben ögrettım o sarılmıyosa sen sarıl böyle uyumak ıstıyorum bugun de en falza ıkı kere kızar sonra hosuna gıder.. ben sana dokunmadan uyuyamıyorum de mutlaka dokunarak uyu arkası donuk olsa bıle.. o gelmeden uyuma..
    duymak ıstedıgın kelımelerı cumlelerı söyle mesela bana askım desene bana senı sevıyorum desene gıbı ılk baslarda sıkıcı gelcektır ona ama senın mutlu oldugunu görunce bu kelımeler sıklasacaktır emın ol yanı kısaca ona caktırmadan kendını anlat ve senı nasıl sevmesı nasıl deger vermesı gerektıgını anlat

burçinduman ve melegimsin bunu beğendi.
  8. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

ayyy aynısını bende kocişime yapıyorum bazen ama artık yapmayacağım yaaa demekki kötü hissediyormuş kişi kendini aynısını o da bana yapabilirdi yani canım benim kendini üzme kendine biraz değişiklik yap bak kıskanmaya başlayacaktır seni ilgisi senin üzerine yoğunlaşsın bunun için sacına şekil vermekten ve sac rengini değiştirmekten başla bence üzme kendini ona ilginc sürprizlerde yapabilirsin hiç yaşamadık deme daha 10 aylık evlisin canım bak ben Allaha şükür 2.5 yıl oldu hala aynı aşkımız lütfen sende caba harca biraz cok yenisiniz daha alışma evreleri demekki nasıl giderse öyle gider sonuna kadar bence hemen başla bu işe hareketliliği sen getir

şimall bunu beğendi.
  9. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

bide şimal arkadaşıma katılıyorum o arkaısnı dönse bile sen dönme sen ona sarıl uyu anlıcaktır umuyorum canım

melegimsin ve şimall bunu beğendi.
  10. melegimsin

melegimsin Aktif Üye

canim bu dediklerin aynisini yaptim inanki arkasini donup uyurken bile sarildim ben ona sarilinca bana diyo ben uyuyamiyorum saril geri birak askim canim sevglim bu cumleleri duymak istiyorum senden diyorum bana biz oyle bildigin erkeklerden degilim diyo valla canim bende sastim kaldim benimkin kisiligi cok farkli cani isterse ilgileniyo benle mesala aksam yataga girdi konusmadi sarilmadi sabah uyandi saat kac dedim satti soledi bi yatakda oturyodum kapiyi cekti gitti ben gidiyorum bile demeden :uhu:

11. melegimsin

melegimsin Aktif Üye

canim ben kocami gormuyorum bilee vallahi yaa inanmasi zorr aksam gec geliyo isste ben ya uyuyorum ya onu bekliyorum beklesem bile degisen bisi yok cik uyu diyo bana sabahda erken ckiyo ise bi gun calismiyo o gunde hep uyuyo gecen gun sacimi kestim boyadim sormadi bile bende bir degisiklik goruyonmu dedim guluyo bana ne yaptinki dio morelimi bozuyo okuz gibi adam Allah kimse benim gibi olmasin sevgisini gostermiyo bana azcik gosterse bile laf ediyo cok yuz verdim sana dio yani arkadaslar size tuhaf gelebilir ama benim evlilik hayatim bole inslh bi gun benmde guzel bi evlilik hayatim olur:(:(

a.özlem bunu beğendi.
  12. geveze

geveze Daimi Üye

tatlım az çok anlattıklarından biliyorum canım durumu.sana öle davran böle davran diyemiyorum.çünkü yaşananlardan sonra içinden bişey yapmak gelceğine bile inanmıyorum canım.inşallahh düzelir inşallahh mutlu huzurlu bi yuvan olur bu sıkıntılarını untursun

melegimsin bunu beğendi.
  13. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye

meleğim kendini bu konuda fazla yıpratıyorsunn bazı erkekler nedensee bekarken yaptıkları yaşantılarına ısrarlaaa devam etmek istiyorlar yani mesela sana ilgi göztermeme gibi yada ne bilim seni umursamıyomuş gibi davranması vs...senin yapacağın tek şeyy ona ilgini herzamn göster belki eşinn işlerden dolayı saana ilgi gösteremiyodur maddiyat diyorsun eşin kafasındaki sorunu çözerse sana ilgi alakasını sevgisini göstercektir..üzülme tatlım

14. şimall

şimall Hamiş Melek

canım ya allah yardımcın olsun gercekten cok zor bı durum inş ıstedıgın gıbı bı hayata kavusursun

15. melegimsin

melegimsin Aktif Üye

cok tskr ederim kizlar Allah razi olsun sizden :) bebekyuzlum senin dediklerin dogru esim bekar hayatina alismis bana hep bekarken ne guzel rahatim kafama bisi takmiyordum diyo ssorumluluk almak istemiyo benlee ilgilenmiyo hic ihtiyacinn olan bisey varmi diye sormuyo kapiyi ceker giderr ..dusunuyorumda ben ona ne kadar ilgi alaka gosterdikce o bana karsi daha ilgsiz kaliyo iste ne yaparsam yapim bu beni birakmaz dusunceleri var bana karsi ,.bugunlerde uzak durmaya karar verdim normalde hep ben ona sarilirim operim askim cnm derim ben oyle davrandigimda sevinir ,ama kendisi hic bisi yapmmaz . Ben ilgileniyorum yaa sorun yok ona gore valla bu evlilik beni yoruyor yeter zaten hayat berbat birde koca ilgisizligi sevgisizligi hayat cok bos benim icin:(((

esim benimle ilgilenmiyor:(( konusuna benzer içeriklerimiz
  1. esım ben ve 2. yılımız

ayın 11 2. evlılık yıldonumumuz.ve ayın 12.sı esımın dogum gunu....ENGİN IYIKI DOGDUN IYIKI VARSIN.6 YILDIR BANA YASATTIGIN HERSEYE MINNETTARIM VE COK KORKTUGUM EVLILIGI BANA 2 YILDA SEVDIRIP DUNYANIN AN MUTLU KADINI YAPTIN BENİ .... SENI COOOOOOOOOOK SEVIYORUM...BAL BOCEGIM... :cry: AAA DUYGULANDIM AMA AZCIK AGLIMDA GELIM.......
  2. sevgili eşim

Canım aşkım sevgimi sana hiç bir zaman anlatamadım çünkü seni okadar çok seviyorumki sevgimi tarif edemiyorum...SENİ SEVİYORUM BEBEĞİM [IMG]
  3. bnm eşim dağınık

eşim çok dağınık kısslar bnm derdim;daha doğrusu dertlerimden sadece birtanesi:24:bnm eşim fazlasıyla dağınık açtığı çekmeceyi bile kapatmaz,traş kolanyasının kapağını bile kapatmaz bu derece ve bn dilimde tüğ bitti ama düzelmiyo bir iki gün çamaşırlarını katlıyo düzenli oluyo 3 gün yine aynı,bunu eşimin ailesiyle paylaştığım zaman kızım sen idare et erkek dağınık olur gibi sözler söyliceklere...
  4. eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama... "Eşim çok iyi bir insan. Ah! Şu huyu da olmasa bir melek. Amaa ! O huyu beni deli ediyor." diye sızlanır kimi eşler. Eşlerinin bütün güzel hasletlerini o tek huyun arkasına hapsederler. Beyaz sayfaya değil, üzerindeki siyah noktaya dikkat kesilirler. Dikeni görür, arasındaki gülü görmezler. Bülbülün sesine kulak tıkar, karganın "gak gak"larına...
  5. Eşim beni paylaşamıyor......

eşim olurmusun babam kocam oldu kocam olurmusun arkadaşlar mrb benim derdim eşim inanın bildiğiniz gibi değil beni hiç paylaşamıyor bensiz yatağına gidip uyumuyor bile öncede bulaşıklarımı yıkamak için bi mutfağa giderdim şimdi onuda bırakmıyor neymiş ben ona zaman ayırmışyormuşum zaten gün boyu birbirimizi görmüyormuşuz bende çalışıyorum o da ben serbestliği severim darlığa hiç gelemem bazen...
  6. eşim beni delirtiyorrrrr

eşime hamile olduğumu nasıl söyleyebilirim oğlum kocam oldu oglum kocam oldu karımı hamile bıraktı babam beni bıraktı Canım melişlerim sinirden delirecem ben 8 yıllık evliyim bu 8 sene içinde eşimden boşanmayı çok düşündüm ama oğlum yüzünden tıkandım kaldım seviyomyum yoksa alışkanlıkmı yada nebileyim bağlanmakmı adını koyamadım kopamıyorum dış etkenler hep tıkıyor beni bir sonuca varamıyorum...
  7. sorun eşim

eşimle çok tartışıyoruz bıktım artık hiç birşey yokken kavga yeterr
  8. Eşim beni aldatıyorrrrrr !!!

sevdiğinin pişman olması için dua merhaba melekler. çok dertliyim. 1 hafta önce eşimin beni aldattığını öğrendim. hemde sekreteriyle. kahroluyorum. yüreğim çok acıyor. onu kaybetmek istemiyorum. daha 1,5 yıllık evliyiz. offffffff offfff. ne yapmalıyım. eşim boşanmak istiyor ve onunla evlenecekmiş. ben ölürümde onu o kıza yar etmem. çok seviyorumm. affetmek çok zor ama yuvamı bozamam. Allah...
  9. esim benimle ilgilenmiyor

Esim benimle hic ilgilnmiyor surekli hakaret ediyor ne yapmaliyim lutfen bana yardim edin beni begenmedigini soyluyor 2 cocuk annesiyim dogumlardan sonra kilolarimi veremedim bqnq karsi cok ilgisiz

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kocam benimle ilgilenmiyor

,
  2. kocam çok ilgisiz

,
  3. eşim benimle ilgilenmiyor

,
  4. hamileyim eşim benimle ilgilenmiyor,
  5. kocam ilgisiz,
  6. esim cok ilgisiz,
  7. hamileyim esim ilgilenmiyor,