gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

esim benimle ilgilenmiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Esim benimle hic ilgilnmiyor surekli hakaret ediyor ne yapmaliyim lutfen bana yardim edin beni begenmedigini soyluyor 2 cocuk annesiyim dogumlardan sonra kilolarimi veremedim bqnq karsi cok ilgisiz

esim benimle ilgilenmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. esım ben ve 2. yılımız

esım ben ve 2. yılımız

ayın 11 2. evlılık yıldonumumuz.ve ayın 12.sı esımın dogum gunu....ENGİN IYIKI DOGDUN IYIKI VARSIN.6 YILDIR BANA YASATTIGIN HERSEYE MINNETTARIM VE COK KORKTUGUM EVLILIGI BANA 2 YILDA SEVDIRIP DUNYANIN AN MUTLU KADINI YAPTIN BENİ .... SENI COOOOOOOOOOK SEVIYORUM...BAL BOCEGIM... :cry: AAA DUYGULANDIM AMA AZCIK AGLIMDA GELIM.......
  2. bizde varizz,ben esim oglum ve kizim

bizde varizz,ben esim oglum ve kizim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. esim bana sürpriz yapmis ama ben begenmedim  :(

esim bana sürpriz yapmis ama ben begenmedim :(

Ehliyet aldim ve 2 gün sonra babam araba almisti cok begenmistim okuluma arabamla gidiyorum..... okulumu bitirdim ve evlendim esim arabami istemedi ben sana yenisini daha iyisini alcam demsiti... neyse inandim ve arabami baba evinde biraktim:( aradan yillar gecti esim sözünde durmadi ve ben hep yüzüne vuruyordum iste kandirdin beni sudur budur neyse 6 yil aradan sonra almaya karar verdi ve...
  4. esim benimle ilgilenmiyor:((

esim benimle ilgilenmiyor:((

kizlar bende sizlere icimi dokmeye geldim :(esim bana karsi cok ilgisiz ne yapmaliyim .isten geldi oturyodum bana illa odaya git burda oturma diyo.ben ona hic ilgi gostermiyorum biliyorum cunku onunda benimde morelimiz cok bozuk ne o bana ilgi gosteriyo nede ben ona nicin derseniz hayat sartlarindan dolayi ....biizim hic kendimze ozel beraber zaman gecirmedik hep birileri vardi yanimizda...
  5. Kocam benimle  hic ilgilenmiyor

Kocam benimle hic ilgilenmiyor

27 yasindayim 6 yıllık evliyim. Eşimle senede 3 4 kere ilişkiye giriyoruz. Bu konuları konuşmak istemiyor yine de konuşmaya çalışıyorum. Sorun ney? Sorun yok. Beni seviyor biiyorum. Beğenmiyor musun? Zevk mi almıyorsun? Başkasını mı seviyorsun? Tercihlerin mi farklı? Hepsini sordum. Cevap hep aynı. Senle alakası yok. Sorun da yok. Aklıma cinsellik gelmiyor. Geldiğinde de yorgun...

Sayfayı Paylaş