gebe
  1. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113

Eşim Diyeti Bırakıyor Ne Yapmalıyım

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında geveze tarafından paylaşıldı.

kilo kilo kilo kurtulmanın bi yolu olmalı hadi bana yardım edin melekler eşim çok tatlı bi o kadar tonton:yahoo:ayyy sevesimm geliyo bölee sıkıp sıkıp:hihi:ama kilo vermesini istiyorum.diyete başlıyo fakat sadece başlıyo:)devamı yok yani kızlar.şuan 115 kilo boyu uzun olduğu için fazla göstermiyo ama bi 15 kilo verse çok mutlu olcam:yahoo:şimdi sizlerden yardımlarınızı istiyorum.onu nasıl ikna edebilirim,başladığı diyeti bırakmaması ve zayıflaması için.destek oluyorum ama nedense her rejime girdiğimizde ya annemler ya annelerinde yemeğe kaldığımızda işler değişiyo.bugünlük yesin yarın devam eder diyolar anneciklerim ama ahh ahh biz bozdukmu diyeti aynen devam ediyoz yemeğe.nasıl bi yol izlesem de onu bu yola devam ettirsem.yardımlarınızı bekliyomm meleklerimm

emral ve burçemm bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    gevezecim işin zor ama eşinin kilo vermesini istiyorsan ona destek olmalısın baktın diyet zro geliyor sende kolay diyetle başla onu zorlama ama güzel yemeklerde yapmaa:D:D eminim verecektir sen destek olursan

hee bide diyetten sonrası varr ozamanda kilo almamak için bişeyler yapmalı diyetin yanısıraa sporda yapmalı bencee

geveze bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bu ülkede şişman kişileri zayıflatabilen bir bakan var ya sen niye düşünüyor sun ki . Ne yapacaksın söyleyim sana. Recep Akdağ Bakanımızdan iyimi bileceksin hem bak olay aynen şöyle.

İncik zayıflamayı diyeti bırakan kocanın karşısına geçip günde 500 kere Şişkooo Şişkooo diyeceksin. Haa korkma sana bişey olmayacak. Kocan o göbekle seni kovalarken o kadar rencide olmuş olacak ki, koşacak koşaçak peşinden ve seni yakalamaya çalışacak. Haa işte rencide olmuş kocacık bu sebepten dolayı yakalayamazsa bile seni rencide olacak ve kilo verecek. :D:D:D Sakın bana bakma sakın ! Sorunun var ise Recep Akdağ'a mail at banane :D:D

4. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    sağol cemoşum ama ben diyetine karışmıyorum bile canım kendi karar veriyo kendi bozuyo:)sporla beraber yemeği azaltınca veriyo cemoşum.bi kere fazla kaçırsa diyet bitiyo:(onun için diyet ne kadar zorsa, benim çirkin yemek yapmam o kadar imkansızhahaha zaten genelde bana atıyo suçu:)

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canım, 115 kiloda diyorsun ve 15 kilo vermesi kafi diyorsun. Bence 40 kilo vermeli, ama nasıl bende bilmiyorum:) Onu hırslandır, önce kendi hırslı olmalı, evde de diyet yemekleri yap ve yürüyüşe çıkın birlikte, hatta sende ben diyete başlıyorum de, karı koca diyeti var, istersen bak bir. Daha kolay zayıflar:) Sonuçlarını olumlu ya da olumsuz yaz bize:)

6. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    sadmin sabah mağmurluğundan pek anlamadım ama her ihtimale karşı recep akdağın email adresini alayım hahaha.ya benim kocişim bölee ağar şişman değil.çok hareketli kaçamam zaten yakalar.ne çabuk bıktınız benden genç yaşta gönderceniz öbür tarafa:)yok yok kıymaz kociş bana.bu taktik işe yaramaz yani sadmin:D:D

7. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    sağol ***** ben 15 razıyım boyu var öle fazla durmuyo kilo ama 15 bile nasıl vercez bakalım:)hırslanıyo ama hırsı çabuk bitiyo.bi ara yürüyüşlerede gidiyoduk yürüyüşüde ben bıraktım.beraber diyet güzel fikir ***** aslında.benim kilom normal ya ben çok zayıflarsam:)haberdar ederim canım inşallahh güzel haberler olur:)

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ee hadi bakalım, başarılı güzel haberlerinizi bekliyoruz:)

geveze bunu beğendi.
Eşim Diyeti Bırakıyor Ne Yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Yapanlar Ne Zaman Diyet Yapmalı ??

Doğum Yapanlar Ne Zaman Diyet Yapmalı ??

Doğumdan sonra fazla kilolarınızda kurtulmanın yollarınımı arıyorsunuz sakın kendi bildiğinizi yapmaya çalışmayın meleklerim doktorunuza mutlaka danışın ve size küçük bilgi sunmak istedim buyrun göz atalım Doğum Yapanlar Ne Zaman Diyet Yapmalı Hamilelikte kilo alan kadınlar doğumdan hemen sonra aldıkları bu fazla kiloları vermek ister. Çocuk doğuran ve doğum yaptıktan...
  2. Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Selam kızlar ben 5 aylık evli 24 yaşındayım. Adım Eda, eşim belki çok yakışıklı olmayabilir yada yakışıklıdır bu göreceli bir kavram kişiye göre. Benim sorunum eşimi inanılmaz fazla kısmanmam. Bu durumdan dolayı inanılmaz sıkıntı duyuyorum. Kapris yapıyorum, kavga etmeye başladık. Bu durumda kıskanmamak için ne öneriyorsunuz. Elimde değil önüne geçemiyorum. Napacam ben yaaa :S
  3. Eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım. Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım?

Eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım. Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım?

eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım,boşanma davası açabilir miyim,eşimin baskısıyla gebeliğime son verdim boşanma davası açabilir miyim,eşimin zoruyla kürtaj oldum,eşim çocuk istemedi kürtaj oldum boşanmak istiyorum Her kadın doğum yapma hakkına haizdir. Eşinizin tıbbi zorunluluk olmadığı halde gebeliğinizi sonlandırmanız için size baskı yapması , duygusal şiddet içerdiği için, evlilik...
  4. Eşimin sperm sayı ve hareketi yavaş çıktı ne yapmalıyız?

Eşimin sperm sayı ve hareketi yavaş çıktı ne yapmalıyız?

sperm hareketini nasıl hızlandırabiliriz,sperm sayısını nasıl çoğaltabiliriz,spem sayısında düşüklük,spermde yavaş hareketlilik hakkında bilgiler Gebe kalma olasılığıyla sperm sayısının ve hareketliliğin paralellik gösterdiği iyi bilinmektedir. Dünya Sağlık örgütü kriterlerine göre sayı olarak en az 15 -20 milyon/ml ve üstü olması istenir. Hareket oranlarının da en az % 40 olması...
  5. Eşim tesettüre girmeme izin vermiyor ne yapmalıyım?

Eşim tesettüre girmeme izin vermiyor ne yapmalıyım?

Anne baba, itaat edilmesi gereken kimselerdendir. Bu nedenle onların helal isteklerine uymak gerekir. Ancak anne baba da olsa haram isteklerine uyulmaz. Bu açıdan bir kız, örtünmesine karşı çıkan ailesinin isteklerine uyamaz. Çünkü her varlığın sahibi Allah'tır; önce Onun isteklerine uyulur. Ayrıca kabirde, haşirde, sıratta ve ahiretin diğer alemlerinde bize yardımcı olacak olanlar, kızların...

Sayfayı Paylaş