gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşim doğum yaptı kaç gün izin kullanabılrım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eşim doğum yaptı kaç gün izin kullanabilrim ? lütfen cevap verin lohusa olan eşimin yanında kaç gün kalabilirim. şimdiden tşklerimi sunuyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

eşim doğum yaptı kaç gün izin kullanabılrım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum gününde striptiz yaptı!

Doğum gününde striptiz yaptı!

güzide duran striptiz Doğum gününde striptiz yaptı! Her yaptığıyla gündeme bomba gibi düşmeyi başaran Paris Hilton, kendi doğum günüyle de magazin gündemini karıştırdı. Cumartesi gecesi bir gece kulübünde 27. doğum günü için parti veren Paris, giydiği iç çamaşırı benzeri kıyafetlerle önce Pussycat Dolls grubuyla birlikte sahne aldı. Çılgınlar gibi dans eden Paris, ardından bombayı...
  2. Eşi Doğum Yapanların Babalık İzni Kaç Gündür?

Eşi Doğum Yapanların Babalık İzni Kaç Gündür?

eşi doğum yapan memurun doğum izni eşi doğum yapan memura kaç gün izin verilir 2012 eşi doğum yapan işçiye kaç gün izin verilir 2012 Eşi memur ya da işçi olan gebe meleklerimizin işine yarayacağını umduğumuz bir yasayı hatırlatmak istiyoruz sizlere melekle. :) Doğum yapmanız halinde eşinizin alacağı izin gün sayısı .. 657 sayılı Kanunun 104. maddesinin (B) bendine eklenen yeni cümle şu...
  3. eşi doğum yapan babanın izin hakkı varmıdır?

eşi doğum yapan babanın izin hakkı varmıdır?

babalık izni doğum izni kaç gündür Merhaba kızlar; doğumunuz yaklaşıyor ve herşeyi araştıyorsunuz Herkesin eşinin kendi işi yok tabiki bazı arkadaşlar memur bazılarıda şirketlerde çalışıyor Memurlara, eşinin doğum yapması hâlinde, isteği üzerine on gün babalık izni verilir. İşçiler lehine ise böyle bir düzenleme yapılmamıştır. Toplu iş sözleşmesi ya da bireysel sözleşmeler ile çalışan...
  4. Eşimin Doğum Gününde Nasıl Bir Süpriz Yapsam ki :(

Eşimin Doğum Gününde Nasıl Bir Süpriz Yapsam ki :(

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr :dp8: 10 eylül sevgilimin canımın içi biricik hayat arkadaşımın doğum günü :asigim: ama ben memlekete gideceğim için daha önceden kutlayacağım ama ne hediyeye karar verdim nede süprize:hıms: şimdi sizin yardımlarınıza ihtiyacım var.değişik süprizler istiyorum biz zaten romantik bir çift olduğumuz için öle evde birbirimize küçük notlar çiçekler aynlara duvarlara...
  5. aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılama yaptıranlar gebeliğinizi aşılamanın kaçıncı günü test yaptırarak öğrendiniz ? aşılamadan kaç gün sonra test yapılır ? Ben testin sonucunun doğru olması adına testimi hangi gün yapmalıyım. Benim aşımamamda bugün 4. gününde meraktan çatlayacağım. Benimde bebeğimin olması için lütfen dua edin kızlar.

Sayfayı Paylaş