gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

esim kürtleri sevmiyor

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

fakat kizim kürt cocuguna asik ve evlenmek istiyorlar ama ben kocama nasil söyliyecegimi bilemiyorum. eger duyarsa kiyameti koparir,ama mutltkka bilmesi lazim.lütfen bana yardim edin.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Enin ol onlarda seni sevmiyor
    Kürtler nasıl seni kabulleniyorsa sen de onları kabullenmelisin.

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba ,
    Eşinize bunu sakin bi zamanında çocuklarınızın olmadığı bi zamanda düzgün bi şekilde anlatınız.Kürt türk laz ayırımı yapan eşinizi bu düşünceden caydırıcı konuşmalar yapmalısınız..
    Eğer ben bunları konuşunca daha çok sinirlenir kızımın olayını anlatamam diyosanız.Direk kızınızın birine aşık olduğunu uzun süredir görüştüğünün ve evlenmek istediğini söyleyin,kürt olduğunu kesinlikle söylemeyiniz.Daha sonradan da anlarsa kızınız karşısına çıkıp konuşmalı.Umarım düzelir eşiniz.Kürt ayrı bi insan değildir oda etten kandan bu tür ayırımlar beni çok rahatsız ediyor.Yabancı,kürt,laz,çerkez inanın bu tür ayırımlar çok çirkin eğer benim ülkemde benim toprağımda yaşıyorsa oda benim gibidir..Tek fark ayrı dilleri konuşmamızdır..
    Kızınızın mutlu olmasını temmeni ediyorum..
    Sevgiler..

19bjk03 bunu beğendi.
  4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ayrımcılık huyu olmasaydı keske ama katılıyorum sakince konusmayı deneyin kızınızla huy olarak vs. anlasıyorsa damat adayı sorun olmaz inşallah hayırlısı..

5. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Ask dedigin 3 gun suruyo sonra kaliyosun kultur gelenek sorunuyla basbasa...ayni ulkedeyiz ama farkli turleriz. Kafadan yazmiyorum ayrica deneyimim cok buyuk:) Ama yinede hayirlisi neyse kizin icin Allah onu versin

serrasudan bunu beğendi.
  6. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bn laleye katiliyorum.cunku ayni seyleri bnde yasyorum.esim ve bn ayri kulturun insanlariyiz ve bazen bu durum birbirimizle catismaya neden oluyo.ask mesk bunlar bir yere kadar sonra isin gercekleriyle kalior insan.ama sana kolay gelsin cnm.hadi hayirlisi...

7. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    bnde olsam eşiniz gibi tepki veririm bu çok normal.etnik kimlk ayrımı değil bi kültürler farklı yarın birgün o kürtleri kzınız trkleri savuncak herksin milli duyguları ağır basck ve kavgalara neden olacak bunu çok iyi görebliryorum bunu kızınıza da anlatsanız iyi olur

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sitemiz, dil- din- ırk ayrımına karşıdır. Meleklermekani hümanist düşüncelere sahip bir sitedir...

Bu tarz konuların tartışmaya neden olacağını düşündüğümüz için, konu amacını aşmadan konuyu kitliyorum arkadaşlar.

melegimsin, ^Gri Melek^ ve CeMoŞ bunu beğendi.
esim kürtleri sevmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sensiz bu dünyayı sevmiyorum...sevmiyorum...sevmiyorum

sensiz bu dünyayı sevmiyorum...sevmiyorum...sevmiyorum

sensiz bu dünyayı sevmiyorum sevmiyorum sensiz bu dünyayı istemiyorum
  2. Kürt türk kardeştir

Kürt türk kardeştir

kürt türk kardeştir ardahanlılar kürtmü ardahan kürt mü türk kardeştir Teröre karşı uzun yıllardır verilen mücadelede can veren şehitlerimiz ve genç yaşta vatan uğrunda sakatlanan Kahraman Gazilerimizin aziz hatırasına hürmetle; ÇERKEZİ ARABI LAZI KÜRDÜ ALEVESİYLE HEPİMİZ BİR BÜTÜNÜZ HEPİMİZ KARDEŞİZ.... Kürt, Türk, Alevî, Sünnî bu tabya'da bu mezarda seçilmez, birlik...
  3. Es Es (ATV)

Es Es (ATV)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Esimin ailesi

Esimin ailesi

Merhaba arkadaslar, umarim konuyu dogru yere acimisimdir. Nasil davranacagimi bilemiyorum dogrusu hissetiklerimin ve düsündüklerimin dogru olup olmadiginida bazen bilemiyorum acaba hakksizlik i yapiyorum diyorum bazen. Ben yeni evlendim evliligim sorunlu oldu babam cok karsiydi ikna etmem uzun ve zor oldu. Baslarda esimin ailesini seviyorum cok saygi duyuyordum ama evlilik öncesi yasadigimiz...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş