gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşim özel sektörde eş durumundan tayin isteyebilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben memurum eşim özel sektörde çalışıyor, ayrı şehirlerdeyiz. Acaba eş durumundan onun yanına tayin isteyebilir miyim böyle bir hakkım var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Eşiniz resmi bir kurumda çalışmış olsaydı tayin isteme hakkınız olabilirdi. Ancak eşinizin özel setörde çalışması tayin isteme hakkınızı sanırım ortadan kaldırır.

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    bildiğim kadarıyla eşiniz özel sektörde çalıştığı yerde ya 4 yada 5 yıl süre ile çalışmışsa istenebiliyor diye duydum çünkü bir arkadaşımda isteyecek araştırıyordu bence bağlı olduğunuz müdürlüklere sorun.

a.özlem bunu beğendi.
eşim özel sektörde eş durumundan tayin isteyebilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Güvenlik Nedeniyle Tayin İstemek

Özel Güvenlik Nedeniyle Tayin İstemek

Sevgili öğretmen melekler, eşiniz asker ise bazen "eş götürülmeyen garnizon"lara tayinleri çıkabiliyor eşlerinizin. Normal tayinlerde özür grubu atamalarını bekleyip, eş durumundan tayin istiyorduk. Lakin eş götürülmeyen yerlere tayin çıktığı zaman, her ne kadar çok üzücü ve yıpratıcı da olsa, eşler mecburen güvenli bir bölgeye tayinlerini istemek durumunda kalıyorlar (genellikle...
  2. Eşimin eşi yok

Eşimin eşi yok

Melekler eşlerimiz hayat arkadaşlarımız çıktığımız evlilik denen yolculukta bi ömür boyu yol arkadaşlarımız.Sizlerden eşlerinizi anlatmanızı istiyorum bakalım en güzel hangi melek anlatacak eşini katılımlarınızı bekliyorum melekler
  3. eşlerden şikayet

eşlerden şikayet

evet kızlarr erkek dediğin öle bi uzuvla erkek olmuyo bi erkek nasıl olmalı sizce bence en başta dürüst olmalı ve eşinden habersiz bişiler yapmamalı bunları saymakla bitmez tabikii meralk ediyorum eşinden veya sevgilisinden hangi konularda şikayetçisiniz.evet kızlar konuyu açtık doldurun :ehi:
  4. Ben Bilmem Eşim Bilir Anneler Gününe Özel Bölüm!

Ben Bilmem Eşim Bilir Anneler Gününe Özel Bölüm!

Bu sayfa; Ben Bilmem Eşim Bilir Anneler Gününe Özel Bölüm haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en sevilen yarışma programlarından Ben Bilmem Eşim Bilir önümüzdeki günlerde anneler gününe özel bir formatla ekranlarda olacak. Ben Bilmem Annem Bilir formatıyla yayına girecek olan yarışmada bu kez anneler ve çocukları yarışacak. İşte detaylar.. 12 Mayıs Pazar...
  5. Eşiniz/Sevgiliniz İçin Çok Özel Doğum Günü Mesajları

Eşiniz/Sevgiliniz İçin Çok Özel Doğum Günü Mesajları

sevgiliye doğum günü mesajları doğum günü mesajları eşinize doğum günü mesajları Sevgili melekler, eşinize/sevgilinize çok güzel sözler söylemek ister bazen bunu beceremezsiniz. Heyecanlanarak duygularını kelimelere dökemeyen ve bunu yapmayı çok isteyen meleklerimiz ve misafirlerimiz için buyrun en güzel, a en anlamlı doğum günü mesajları... Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı...

Sayfayı Paylaş