gebe
  1. gayememo

gayememo Forum Okuru

eşim şuan nerde

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gayememo tarafından paylaşıldı.

slmlar ben hiç bişey anlamıyorum ya nasıl oluyo eşim şuan il dışındayım diyor ama şüphedeyim bana yardımcı olurmusunuz acil

eşim şuan nerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şuan seni sevmekle meşgulüm

Şuan seni sevmekle meşgulüm

Bugün tüm masumluğumla gelmiştim oysaki sana… Beni anlamayacağını biliyordum. Anlaman için gelmiyordum zaten. Bunca eziyeti ikimiz için de çekmiyordum. Bilirsin gereğinden fazla bencillik verilmişti bana..! Bunun için yaratana sitem etmenin bir manası yoktu. Kendimde biriktirdiğim anlamların yanında çok fazla göze batmıyordu bu kusurum. Zaten aşk bencillik demek değil midir? Karşısındakinden...
  2. şuan çok hüzünlüyüm...

şuan çok hüzünlüyüm...

hüzünlüyüm çok hüzünlüyüm biraz önce arkadaşımın hatta arkadaş denemez kardeşimin ablasının nişanı vardı ordan geldim.. kardeşim,kankim zaten bu ikisiyle sık sık görüşüyrz,hatta bnm evde yatakları bile hazır duru hep neyse.. ama sınıftan diğer arkadaşlar da vardı.. uzun zamandır görmemiştim ve .ok duygulandım..tabiki gene kimseye belli etmedim.gene içimde yaşadım hüznümü.. ama çok...
  3. Şuan Saat,Tarih kaç Nerdesiniz?

Şuan Saat,Tarih kaç Nerdesiniz?

bugünün tarihi kaç bugün tarih kaç saat tarih bugün tarihi Suan saat 16.55 ayin 12.12.2007si evde bilgisayarin basindayim...
  4. Şuan yanınızda KİM var???

Şuan yanınızda KİM var???

oyun çok basit arkadaşlar evet başlıyom oğlum var
  5. şuan aşık mısınızz?

şuan aşık mısınızz?

hadii bakalımmm kaç aşık varr mekanımızdaa....hadii aşıkk melişlerrr göreyim sizi....

Sayfayı Paylaş