gebe
  1. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

eşim üzerime çıktı beni dövdü

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında frezyaa tarafından paylaşıldı.

kocam beni dövdü rüyamda babam beni dövüyordu evin içerisinde kolu kısa yakası açık kıyafet giymeyecekmişim diyerekten bana bagırdı eşim bende giyerim dedim ben tamam dememişim diyerek bir tokat attı ben çıldırdım giyerim dedim kimse yok pencereler kapalı giyerim dedim üzerime çıktı beni dövdü üstelikte yeni ameliyet oldum bu ne işkence 3 çocuk var ailem sorumsuz babam alkol alıyor evden ilgisi yok ben hastayım çalışacak durumda degilim boşanamıyorum da böylede eziyet dayanacak gibi degil yardım edin akıl fikir verin

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim yaa sana yardımcı olmayacak kadar daha yolun başındayım ama acını gerckten yazdıklarını okuyunca hissettim ... ne diyebilirim kii insanın kaderi güzzel olmalıı kusura bakmaa ama hala ölee insanlar var mı yaa ellerii kırılsın inşallah geri kafalı piskopatt kusura bakma da gercektn cok sinirlendim offf suyuna git ablacım zor olcak mutsuz olacaksın ama sana önereceğim başka hiç bir şey gelmedi aklıma gercekten üzüldümm ...

3. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm cok üzüldüm ne diyebilirim ki annene anlatsan belki yardimci olur ablan abin yok mu veya esinin ailesine söyle babasina felan babasindan belki cekinir cnm sana bosan diyemem ama ezdirme kendini esinin sana ilk dayagimi bu yoksa daha önceleride oluyormuydu belki esinin baska sorunlari vardir, sorunlari var diye yapcak diye bisey yok ama insan bazen böyle seytana yenik düsüyor be gülüm esinle konusmayi dene kendin halledemezsen aile büyüklerini ortaya koy allah yardimcin olsun cnm üzme kendini

4. La Noyee

La Noyee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hala öyle geri kafalı insanlar var.. Kendimden biliyorum..
    Bende öyle anne ve babaya sahibim..
    Giyimime hiç karışmazlar ama birçok konuda kısıtlamalar yaparlar..

Ablacım inan seni çok iyi anlıyorum.. Ama sana öneri de bulunamıyorum.. Bazı insanların kaderi o kadar kötü ki.. ne yapsan değiştiremiyorsun.. Sürekli huyuna suyuna gidince de tepene çıkar o şimdi.. evde sana çarşaf giydirecek duruma gelir..
    Ama tersini de yaparsan dinlemezsen eşini bu dayakların sonu da gelmez..
    Nasıl bir ameliyat oldun bilmiyorum ama bu senin çalışmanı engelleyecek bir ameliyat değildir umarım..
    bu adama katlanırdın iyileşene kadar, daha sonra iyi bir iş bulup çalışıp, ona ihtiyacın olmadığı bir zamanda boşanırdın..

Ne biliyim, umarım herşey düzelir demekten başka birşey gelmiyor elimden..
    Allahım yardımcın olsun.. Sana sabır versin bir yol göstersin..

Son düzenleme: 8 Ağustos 2010
  5. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

canım çok üzüldüm gerçekten annene anlatsan durumu veya kardeşin ablan abin yokmu onlarla konuşsan üç çocuk annesiyim demişsin bu güne kadar hiç giymedinmi evde öyle bi kıyafet yoksa sonradan mı oldu bu durum ne diyeceimi bilemiyorum daha doğrusu allah sana yardım etsin kardeşim en kısa zamanda iyileş geçmiş olsun bu arada..

6. nesli ve ben

nesli ve ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    durumuna cok uzuldum canim ya

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende cok üzüldüm sırf bu yuzden dövülürmü ya.. daha öncede giyimine karısıyormuydu?

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Off yani erkeklerden bu yüzden nefret ediyorum yazık yaa alana kadar balım gülüm sonra böyle oluyo deliriyorum Allah sabır versin yaa ne desek olmaz otur adamakıllı konuş kafası basarsa diicem yok diicen yapcak bişey yok o zaman dayak yemektense en asından o evde olmadığı zamanlar istesiğin gibi takıl o evdeykejn suyuna git :S

9. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Yuhh artik, evde istersen sortla gezersin esinin bu tavri ne. Nefret ediyorum böyle insanlardan gücü anca kadina yeter böylelerinin zaten. Sern yinede kurtulmaya bak böyle bi adamin yaninda kalacagina al hastaneden raporunu ver mahkemeye bitsin gitsin

10. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    allah yardımcın olsun canım zor bir durum aslında ailenle konuş diyicem ama onlarıda yazmışın ailenin arkanda oldugunu bilse böyle yapmaz senin onu bırakamıyacagını bildigi için böyle davranıyo sende onun istegi gibi yap diyicem ama bu sefer daha kötüsü olucak ne diyebilirim bilemiyorum allah tez zamanda onu dogru yola getirsin sanada sabır versin canım allah senin yanında olsun hakkında hayırlısı ne ise o olsun

11. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    canım caresizsin birde eşine diklenme tekrar aşık olup sevmeye çalışş onu kendine bağlaa kızsada alttan alll ona kadın olarakk isteklerinii fazlasıyla vermeye çalışşş eminim ii birseyler olucakk bence yapıcağın tek şey eşine aşı olmak ve onuda kendine etmekkk

12. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    Bütün yorumları okudum,en çok ışılsu,nun yorumu hoşuma gitti.
    canım sakın sakın diklenme...bak bırakmak boşanmak, bağırmak, hiç bi işe yaramıycağı gibi daha kötü olur.

bende ışılsu gibi düşünüryorum. hiç bir erkek karşıdan zıtlaşan kadından hoşlanmaz açıkçası bana bile itici geliyo..
    kocana sıcaklık göster.. giydiğin kıyafetlere bi müddet dikkat et onun istediği gibi ol ölmezsin. ama ona köle ol demiyorum tabiki.dozunda. kıyafetleride onun ilgisini çekicek şekilde yanına gelirken sana giyimek istiyorum beni güzel görmen için istemezmisin? gibi yaklaş zamanla ..alışıcaktır yada orta yol bulucaksınız mutlaka..3 çocuğun var boşanmak çözüm değil.. rabbim yardımcın olsun güzelim...

13. rumebega12

rumebega12 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ona güzelce izah edebilirdin..işte öyle bağırıp çağırarak değil yani..neyse canım artık olan olmuş..bundan sonra eşine daha iyi davranmaya çalış bence..eminim yumuşayacaktır..

14. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Lamiya ya kesinlikle katılıyorum çokkk haklııı önemli olan zor olanı başarmaktır inan bana boşanmak en kolayı mucadele etmek ise en zorudur sen zor olanı başarmalısın benim eşimde yeni ewliyken giyimime çok karışırdı alttan ala ala şimdi bana karışmamakla beraber deli gibi aşıkta ben onu o beni mutlu etmenin yolunu mutlaka biliyoruz artık sana tavsiyem sakın sinirlerine yenik düşme bırak onlar sana yenik düşsün
    not : Butun erkekler kadınının davranışına göre hayret verici şekilde kediye dönüşebilir nasıl kadınlık yapacağını iyi bilmen ve püf noktalarını çözmen lazım cnm
    allah yardımcın olsun muaffak olman dileğiyle .
    bizi haberdar etmeyi unutma emi :D:D:D

Son düzenleme: 16 Ağustos 2010
eşim üzerime çıktı beni dövdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petrol fiyatları, 86 doların üzerine çıktı

Petrol fiyatları, 86 doların üzerine çıktı

Uluslararası piyasalarda petrol fiyatları, Türkiye’nin Irak’ın kuzeyine sınır ötesi operasyon yapma olasılığı nedeniyle 86 doların üzerine çıkarak, yeni bir rekor kırdı. ABD tipi hafif ham petrolün Kasım teslimi fiyatı, bir ara varili 86,79 dolardan satıldıktan sonra, şu an 86,64 dolardan işlem görüyor. Londra’da Kasım teslimi Brent tipi petrol de 40 sent artışla varili 83,15...
  2. Mine Koşan " Eşimin Sevgilisini Tekme Tokat Dövdüm "

Mine Koşan " Eşimin Sevgilisini Tekme Tokat Dövdüm "

mine koşan kaç yaşında mine kosan kac yasinda koşan kaç doğumlu 'SEVGİLİSİNİ TEKME TOKAT DÖVDÜM!' MİNE KOŞAN CANLI YAYINDA YILLAR ÖNCE EŞİNİN SEVGİLİSİNİ NASIL DÖVDÜĞÜNÜ ANLATTI. Star TV’de ekrana gelen Petek Dinçöz'ün sunduğu Arım Balım Peteğim’in canlı yayın konuğu Mine Koşan oldu. Koşan yıllar sonra nasıl aldatıldığını anlattı. Koşan, “Eski eşimi ve sevgilisini ofiste yakaladım. Daha...
  3. Dolar 1.70'in üzerine çıktı

Dolar 1.70'in üzerine çıktı

Merkez Bankası'nın beklentilerin üzerinde faiz indiriminin arından dolar 1.70 liranın üzerine çıktı. Bankalararsı piyasanın dünkü spot kapanışında 1.4564 olan en iyi dolar alış kotasyonları bu sabah elektronik işlemlerde 0819 itibarıyla 1.7005/66 seviyesinden işlem gördü. Bu verilere göre liranın dünkü spot kapanışa göre değer kaybı yüzde 1.56 oldu. Merkez Bankası Para Politikası Kurulu kısa...
  4. Bende de PKO çıktı

Bende de PKO çıktı

Yahu bu pko tam olarak nedir bilgiler var mı arkadaşlarım bendede pko çıktı :S Yaşım 20 ve benim açık kan renginde kokulu akıntım olmuştu bu yüzden de annemle muayeneye gittik katın doğum uzmanının yazzanesine, ultrason sonucunda yumurtalarımdada kist çıktı ne yapacam ya ben. Antibiyotik verdi ama yinede korkuyorum. Cipro ve ornisid diye, lütfen bana yardım edin :S
  5. kocanın eşi üzerindeki hakkı

kocanın eşi üzerindeki hakkı

ben 5 yıllık evliyim ve bir oğlum var 1 de kızım yolda.size sorum şu olacak:benim evime ortalama 2000 tl gelir giriyor fakat bir türlü eşimin istekleri bitmediği için bir türlü yetiştiremiyorum.bunun sonucunda evde huzursuzluk oluyor.ne yapmam gerekiyor.teşşekkür edrim.

Sayfayı Paylaş