gebe
  1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0

eşime dogumgunu....

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar yaklasık 15 gun sonra esımın dogumgunu ve ona farklı bır surprız yapmak ıstıyorum.hanı yemek dısında fıkırlerınız varsa paylasın lutfen...anlamlı mutlu olabılecegı bırsey gunlerdır dusunuyorum ama bulamadım...yardımlarınızı beklıyorum:)

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

hediye manasinda dedin galiba :D:D
    öncelilkle ihtiyaci olan seyleri gözden gecirmeni tavsiye ederim cünkü onu kullanacagi icin daha mutlu olacaktir tabi cogunlukta sen :D olmadi güzel bi parfüm bence cok hos olur... yada ben en son ona esofman takimi almistim ;D erkekler icin fazla secenek yok biliyorum.. cakmak, saat vs bunlar da isine yarayabilir tatlim...

3. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım hedıye olarak aklımda bısey var ama ben hazırlık anlamında ıstemıstım hanı sasıracagı guzel vakıt gecırecegı bır sürprız.....sızınde evlılık yıldonumunuzmus aynı gun...farklı fıkırler gelırse paslasırız:)

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ımmmmm şöyle el emeği göz nuru bişi yapabilirsin:D:D
    mesela böyle yapışkanlı kağıtlar var yaa onlardan güzel sözler hazırla ve evde girdiğinde gözünün ilişceği yerlere koy mesela kapınn dışına ilki ve kaç taneyse sayısını yaz bulana kadar çıkma sen ortya sonra sürpriizzz pasta ve sen:D:D

5. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    sagol oncelıkle canım el işi olarak yapacagım kararımı verdım ama kargoyla hedıyesını ve yaptıgım notları ısyerıne yollamaya karar verdım o aksamda guzel bır sofra hazırlayacagım ınsallah.....ayrıca surprız pastaya gelınce kucuk bebegım var belkı onu yapamam ama pastasını da bır gece once o uyudugunda yakıp yanına ıyıkı dogdun dıyerek ufletmeyı dusundum....
    panım boyle kızlar tesekkur ederım cevaplarınız ıcın...

6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ne demekkk:) bencede güzel plan tatlım

7. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    güzel planin canim bowling oynamaya gidin dicektim ama bebegin kücükmüs canim :D

8. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım
    :)

9. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canım

EnCey bunu beğendi.
eşime dogumgunu.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle dogumgunu pastalari gördunuzmu?

Böyle dogumgunu pastalari gördunuzmu?

doğum günü resimli mesajlar dogum günü pastasi resimli doğum pastası sözleri pasta sözleri dogum pastalari En ilginç pasta tasarımları bunlar... Neler yok ki... Ünlü markaları çantalarından, kitap görünümlü pastalara kadar... İşte onlar; ---ALINTI----
  2. Dogumgunu-Pastasi

Dogumgunu-Pastasi

http://www.oyuncinim.com/veri/dgunu.swf
  3. eşimle mutluyum

eşimle mutluyum

ünlü sanatçı Funda Arar yapboz gibi olan evliliklere inanmadığını dile getirdi..... 'BENİM DE ARIZA TARAFLARIM VAR!' FUNDA ARAR, SANATÇILARIN EVLİLİKLERİNİN YÜRÜMEYECEĞİ GİBİ BİR DURUMA PEK İNANMADIĞINI SÖYLEDİ.. Eşiyle birbirlerinin fikirlerine saygı duyduklarını belirten Arar, 'Biz iş ve evliliği ayrı tutabildik. Sanat camiasında evlilik çok zordur, yürümez diyorlar ya... Karşılıklı...
  4. Eşimin eşi yok

Eşimin eşi yok

Melekler eşlerimiz hayat arkadaşlarımız çıktığımız evlilik denen yolculukta bi ömür boyu yol arkadaşlarımız.Sizlerden eşlerinizi anlatmanızı istiyorum bakalım en güzel hangi melek anlatacak eşini katılımlarınızı bekliyorum melekler
  5. eşlerden şikayet

eşlerden şikayet

evet kızlarr erkek dediğin öle bi uzuvla erkek olmuyo bi erkek nasıl olmalı sizce bence en başta dürüst olmalı ve eşinden habersiz bişiler yapmamalı bunları saymakla bitmez tabikii meralk ediyorum eşinden veya sevgilisinden hangi konularda şikayetçisiniz.evet kızlar konuyu açtık doldurun :ehi:

Sayfayı Paylaş