gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşimi aldatmak istiyorum hak ediyor çünkü bu onu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar, biliyorum bana kızacaksınız belkide bu siteye üye olmamamın tek nedeni bu sorun. Ramazan ayı içindeyiz oruç tutuyorum diyen eşimin beni başka bir kadınla aldattığını hissettim ve takip vettim. Tamda dediğim gibi çıktı eşim beni aldatıyor kızlar :S Oruç moruçta hikaye, ona o kadar sinirliyim ki öldürebilirim. Yakalamadım ve basmadım bu aldatma olayında üzerinden 5 gün geçti ve ben eşimin yüzünü bile görmek istemiyorum. Ona belli etmiyorum ama çok kötüyüm. Şimdi bu durumda bende onu aldatmak istiyorum. Biliyorum çok kızıyorsunuz ama hakediyor eşim bunu. Sonra düşünüyorum yapamam diyorum ve yapamıyorum da :S 2 tanede çocuğumuz var. Neden eşler aldatıyor arkadaşlar ya, kadın bilmiyormu adam evli diye ha neden, benim bu sabilerimin hesabını kim verecek. Çok kötü durumdayım fikirlerinize ihtiyacım var banabir akıl fikir verin lütfen. Yoksa kafayı sıyıracağım. Siz yazın ben takip ediyor olacağım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Öncelikle yakalamadıysanız nasıl bu kadar emin olduğunuzu merak ettim doğrusu.Belki bir yanlış anlaşma,küçük bir kıskançlık olabilir mi? Öncelikle bunu tespit etmeli,oturup iyice düşünmelisiniz.Forumumuzda konuyla ilgili linkler mevcut.Ancak şunu söylemeliyim ki,çirkinliğe çirkinlikle karşılık vermemelisiniz.Bu eşinize değil kendinize verdiğiniz bir ceza olur.Bu konuda kısasa kısas olmaz.Kınadığınız bir hareketi yapmanız sizin de kınanmanız demektir.Kendinize bu cezayı vermeyin.Bu olaydan eminseniz isterseniz eşinizle konuşur,bir şans daha verirsiniz,isterseniz yollarınızı ayırırsınız o kadar.Gerisi mutsuzluktan ve pişmanlıktan başka bir şey getirmez size,inanın ...

Kadınlar ve erkekler neden aldatır

Erkekler neden aldatır

Aldatma acısı ölümden beter

3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Cok yanlis dusuncen canim. senin onu aldatman ona uc bes gunluk aci verir ama senin kendine olan saygin icinde biter tukenir. sen eger kocani aldatmiyosan bu onun icin degil kendine olan saygindan grurundan ve namusundan kaynaklaniyo..ayrica o leke cocuklarinin anlina yazican bi lekedir ki onlara bu aciyi bu igrenc hissi kesinlikle yasatma.. birak Allah versin cezasini sen ANNE olarak temiz kal

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ablalarımında dediği gibi bencede yanlış düşünüyosun. Sende yaptın diyelim sinirle kızgınlıkla ilk başta farkına varamazsın; iyi yaptığını, sende onu aldatarak rahatladığını düşünürsün ama biraz zaman geçince yaptığın yanlışın farkına varır ve pişman olursun. Şuan kızgın olduğun için böyle düşünüyosun biraz sakinleş ve tekrar düşün. Yanlış olduğunu o zmn sende anlarsın. Çocukların varmış onları düşün. Eğer aldatıldığına gerçekten eminsen al karşına konuş ya bi şans verirsin yada ayrılırsınız. Konuşman hepiniz içinde en iyisi...

Benim fikrim bu umarım yanlış yapıp pişman olmazsınız...

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ki gözünle gördünmü kulagınla duydunmu belki günahını alıyorsundur :S ama o seni aldatıyorsa bile sen ondan öyle intikam alma. o zaman ondan bir farkın kalmaz 2nizde aynı seviyede olursunuz.

6. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    bence yapma
    esini aldatanin ahirette yeri yudu yok, yani direk cehennemlik.
    Ve sende bunu sirf ona aci vermek icin yaparsan seytana uyarsin ve onun gibi olursun.
    Sen esinin düstügü pis duruma düsmek istiyormusun?
    Birde hersey onun seni aldattigini gösteriyor olsada, gözlerinle görmeden inanma.
    Seytan bazen insanlari yalnis düsünmeye sevk ediyorki yuvalarini dagitayim diye.

Rabbim hakkinda herseyin hayirlisini nasip etsin
    Amin

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cevaplar için teşekkürler
    Selam kızlar, merak ettiğim olay şu aslında, bu olay kendi başınıza gelse benim gibi mi düşünürsünüz. Tamam yuvayı dağıtmayayım vs vs de sizin başınıza gelse sin ne yapardınız ? Burada yazdıklarınızı, kendi başınıza gelmiş gibi mi yazdınız yoksa sadece bana öylesinemi yazdınız. Hakediyor hemde yerden göğe kadar hak ediyor. Hala aldatayım diye düşünüyorum. Öyle bir kırıldım yoruldum ki beni şu anda kesseler kanım akmaz. Lütfen yorumlarınızı benide düşünerek yapın. Siz olsanız ne yapardınız ?
    İlkimsu: Evet yüzde yüz bilmezsem böyle bişeyi söylemezdim bile.

8. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    canim ben yorumumu yaparken kendimi senin yerine koydum
    bir keresinde bende öyle sandim ve inan beni kesseler kanim akmazdi dondum cünkü
    onu aradim bosaniyorum, lanet olsun seni bu kadar cok sevdigime dedim...
    cildirdim gittim doktora bana sakinlestirici yapti, gün boyunca onunla konusmadim o beni telden aradigindada telimi kapatmistim
    sonra biraz sakinlestikten sonra cebimi actim onunla konustum ve inan sadece ve sadece yalnis anlasilma cikti....
    o yüzden öfkeyle kalkan zararla oturur.

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selamlar kızlar, sizleri ve yazdıklarınızı takip ettim, yazdıklarınız için teşekkür ediyorum. Ramazandan bu yana neler değişti diye düşünecek olursanız benimle ilgili. İçime attım kızlar içime attım. ALDATMADIM da, belasını bulsun diye çokta beddua ettim. Belkide anladı bilmiyorum şu sıralar bana çok iyi ama ben kırıldım bir kere hala söylemiş değilim. Ama görünen o ki yine bana döndü en azından bundan mutluyum. Zaman içerisinde bu durumu atacağımı düşünüyorum. Allah kimsenin başına vermesin bu durumu kızlar gerçekten de çok zor. Hayırlı günler dilerim.

10. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Geçmiş olsun diyorum öncelikle,umarım bu ilk ve sondur,aynı üzüntüleri bir daha yaşamazsınız.Bugün salim kafayla düşündüğünüzde eminim o günlerde yapmayı tasarladığınız şeylerden dolayı ürperiyorsunuzdur.İyi ki bir hataya da siz düşmediniz,iyi ki çocuklarınızın boynunu bükmediniz.Düşünmeden yapılan her hata hayatınızı karartabilir unutmayın lütfen..Mutluluklar dilerim...:)

PİNKİ bunu beğendi.
  11. İLKER MANSIZ

İLKER MANSIZ Forum Okuru

İyi ki aldatmamışsınız,o şu an sizden 1 alt tabakada bundan emin olun,yüzyüze de konuşup bunu anlatabilirsiniz, her kızdığınızda eşinizin yüzüne bu lafı vurarak onu yerin dibine sokabilirsiniz,ama siz de onu aldatsaydınız maç sizin aleyhinize 1-1 olur du ama iyi ki yapmadınız şu an 1-0 öndesiniz.Eğer farklı konularda kavga ettiğinizde her seferinde yüzüne laf vurmaya hakkınız var yerin dibine girip çıkar eğer eşinizde "AR" varsa, Zaten sizin de eşinizi aldatmanız başka bir erkeğin namusunu almaktır.En güzelini yapmışsınız aldatmayarak,kozlar elinizde bir atışma olduğunda bak ben seni affettiğime dua et diyeceksin lafı yüzüne çakacaksın.

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba kızlar
    tekrar mutlu oluşunuza sevindim. şunu sakın unutmayın aldatan kişi mutlaka eşine döner. Dönmeyecek olsa boşanalım der.

13. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Sakın ola ki öfkeyle kalkıp zararla oturmayın. bir kadının asaleti yuvasına ve çocuklarına sahip çıkarak belli olur. Yuvayı dişi kuş toparlar. Ne yazık ki evli olduğunu bile bile evli erkeklerle ilişkiye giren kadınların sayısı yabana atılmayacak kadar çoktur. Ellerine ne geçiyor onuda anlamış değilim. Önemli olan şudurki en iyi erkek pişman olmuş erkektir. Elbette ki hatalar biz kullar içindir. Eğer eşin hatasını anlayıp tövbesini de etmişse sana sabır edip Allah'a havale etmek düşer. Çok fazlada üzerine gidip eskileri karıştırma bak herşey eskisinden de çok iyi olacak. Eşinde senin ne kadar vefalı ve erdemli bir hareket sergilediğini anlayacaktır. Hani bir laf var mutlu bir çift gördüğünüzde Allah bozmasın demeyin Allah yuvayı bozmaz kötü niyetli fesat kişiler dışardan etki göstererek ne yazık ki bir çok yuvanın yıkılmasına sebeb olmuştur. Bir yuva kolay kurulmuyor. Ne emekler harcanıyor asla bir başkası için yuvanı dağıtma daha çok sarıl ailene eşine ve çocuklarına...

Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin...

BEYZA21 bunu beğendi.
  14. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında aldatılan eşler değilki ,yuva üstüne yuva kurma hayali kuranlar kendini aldatıyor..İki günlük gönül eğlencelerini takmayın kafanıza hanımlar,siz eşlerinizin ömürlük gönül sultanlarısınız unutmayın

MaWiM bunu beğendi.
  15. Maraz soydan

Maraz soydan Forum Okuru

Sen onu affedersen o her fırsatta aldatacak seni burada kim ne derse boş

eşimi aldatmak istiyorum hak ediyor çünkü bu onu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tıklayacaksın çünkü merak ediyorsun???????....

tıklayacaksın çünkü merak ediyorsun???????....

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:İnsanların meraklarını ölçmek için yaptım bu konunun okunma sayısını takip ederek sizde forumun merakıyla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz... Hatta cevapta yazabilirsiniz...:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  2. eşini aldatmakla suçlanan kadına çocuklarını görme yasağı

eşini aldatmakla suçlanan kadına çocuklarını görme yasağı

İzmir'de Kapıcılık Yapan Nejdet İ, 14 Yıllık Eşi S.i'nin Kendisini, Bir Kapıcı Arkadaşıyla Aldattığını İddia Ederek Boşanma Davası Açtı. İZMİR’de kapıcılık yapan Nejdet İ, 14 yıllık eşi S.İ’nin kendisini, bir kapıcı arkadaşıyla aldattığını iddia ederek boşanma davası açtı. Nejdet İ, dava dilekçesinde, eşini bir süre takip ettiğini anlattı ve "Benim adıma kayıtlı cep telefonunun...
  3. Aldatmak

Aldatmak

Evli kadınların eşlerini aldatması..?
  4. Seni sevmek istiyorum..Çünkü;

Seni sevmek istiyorum..Çünkü;

SENİ SEVMEK İSTİYORUM ÇÜNKÜ Adını duymak istediğimde titremek. İçimdeki sevda telleri titriyor olucak Erimek su olup akacağım sanki sana Su olsam da sana akmak için yol bulurum ben Ayaklarının dibine göl olurum Sen bu aşk suyu ile yıkanırken Seni düşünmediğim tek bir an bile yok Senin hasretine tutsak olmak isterim Hasret dedim de,seni özlemenin bu kadar zor olacağını öğrenicem. Bir...

Sayfayı Paylaş