eşimi aldatmak istiyorum hak ediyor çünkü bu onu

İyi ki aldatmamışsınız,o şu an sizden 1 alt tabakada bundan emin olun,yüzyüze de konuşup bunu anlatabilirsiniz, her kızdığınızda eşinizin yüzüne bu lafı vurarak onu yerin dibine sokabilirsiniz,ama siz de onu aldatsaydınız maç sizin aleyhinize 1-1 olur du ama iyi ki yapmadınız şu an 1-0 öndesiniz.Eğer farklı konularda kavga ettiğinizde her seferinde yüzüne laf vurmaya hakkınız var yerin dibine girip çıkar eğer eşinizde "AR" varsa, Zaten sizin de eşinizi aldatmanız başka bir erkeğin namusunu almaktır.En güzelini yapmışsınız aldatmayarak,kozlar elinizde bir atışma olduğunda bak ben seni affettiğime dua et diyeceksin lafı yüzüne çakacaksın.

Merhaba kızlar
tekrar mutlu oluşunuza sevindim. şunu sakın unutmayın aldatan kişi mutlaka eşine döner. Dönmeyecek olsa boşanalım der.

Sakın ola ki öfkeyle kalkıp zararla oturmayın. bir kadının asaleti yuvasına ve çocuklarına sahip çıkarak belli olur. Yuvayı dişi kuş toparlar. Ne yazık ki evli olduğunu bile bile evli erkeklerle ilişkiye giren kadınların sayısı yabana atılmayacak kadar çoktur. Ellerine ne geçiyor onuda anlamış değilim. Önemli olan şudurki en iyi erkek pişman olmuş erkektir. Elbette ki hatalar biz kullar içindir. Eğer eşin hatasını anlayıp tövbesini de etmişse sana sabır edip Allah'a havale etmek düşer. Çok fazlada üzerine gidip eskileri karıştırma bak herşey eskisinden de çok iyi olacak. Eşinde senin ne kadar vefalı ve erdemli bir hareket sergilediğini anlayacaktır. Hani bir laf var mutlu bir çift gördüğünüzde Allah bozmasın demeyin Allah yuvayı bozmaz kötü niyetli fesat kişiler dışardan etki göstererek ne yazık ki bir çok yuvanın yıkılmasına sebeb olmuştur. Bir yuva kolay kurulmuyor. Ne emekler harcanıyor asla bir başkası için yuvanı dağıtma daha çok sarıl ailene eşine ve çocuklarına...

Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin...

Merhaba kızlar
tekrar mutlu oluşunuza sevindim. şunu sakın unutmayın aldatan kişi mutlaka eşine döner. Dönmeyecek olsa boşanalım der.

Aslında aldatılan eşler değilki ,yuva üstüne yuva kurma hayali kuranlar kendini aldatıyor..İki günlük gönül eğlencelerini takmayın kafanıza hanımlar,siz eşlerinizin ömürlük gönül sultanlarısınız unutmayın

Bu dediğiniz kişiden kişiye değişir.Hatalar insanlar için dir. Kimi dersini alır, kimi karektersizliğini devam ettirir.Yuva yıkmak kolay ,ne olursa olsun bir defaya mahsus şans verilmeli diye düşünüyorum..

Cevaplar için teşekkürler

Selam kızlar, merak ettiğim olay şu aslında, bu olay kendi başınıza gelse benim gibi mi düşünürsünüz. Tamam yuvayı dağıtmayayım vs vs de sizin başınıza gelse sin ne yapardınız ? Burada yazdıklarınızı, kendi başınıza gelmiş gibi mi yazdınız yoksa sadece bana öylesinemi yazdınız. Hakediyor hemde yerden göğe kadar hak ediyor. Hala aldatayım diye düşünüyorum. Öyle bir kırıldım yoruldum ki beni şu anda kesseler kanım akmaz. Lütfen yorumlarınızı benide düşünerek yapın. Siz olsanız ne yapardınız ?
İlkimsu: Evet yüzde yüz bilmezsem böyle bişeyi söylemezdim bile.
Bir erkek olarak yapmayin derim inanin yaparsaniz devami gelecektir .bunu kendinize yediremiyorsaniz bosanmak istediginizi soyleyin yok 2 çocuğum var onlarin gelecegi ne olacak yok acikta kalirim gibi mantiksiz cumlelerle kandirmayin kendinizi..2 cocugunuzun gelecegi sizi aldatan bi adamin elindeyse vay o cocuklarin haline..dik durun korkmayin herseyi gorup gözeten Allah vardir ..namussuzlar kadar namuslularda cesaretli olmali

Geri