gebe
  1. ferdi yasar

ferdi yasar Forum Okuru

Eşimi çok kıskanıyorum ne yapmam lazım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ferdi yasar tarafından paylaşıldı.

selam ben azerbaycanandan yaziyorum arkadaslar benim esim turk ben onu cook ama cok kiskanyorum ama o beni kiskanmiyor belkide bana oyle geliyor.ama ben ondan sordum beni niye kiskanmiyorsu didiki kim soylemis evden disari cikmadin icin kiskanmiyorum ama hepde evdeyim beni sevmiyor diye dusunuyorum

Eşimi çok kıskanıyorum ne yapmam lazım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflamak için ne yapmam lazım?

zayıflamak için ne yapmam lazım?

Sıkıcı ve boğucu diyetlere başlamadan ve rejim yapmaksızın kolayca zayıflayacağını biliyormusunuz hanımlar.evet doğru okudunuz.işte zayıflamanın püf noktaları.... Yemekten önce mutlaka su için. Her gün ip atlayın. Merdivenleri ikişer ikişer çıkın, düzenli bir uyku çekin. Özel bir diyet programı uygulamadan ya da spor salonuna gitmeden kilo vermek zor değil. Amerika’da çıkan, Diana Ironz...
  2. sevgilimi çok sıkıyorum çok bunaltıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin ?

sevgilimi çok sıkıyorum çok bunaltıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin ?

Öncelikle merhaba arkadaşlar.. Benim adım dilek 19 yaşındayım erkek arkadaşım 25 yaşında 2buçuk 3 senelik ciddi bi ilişkimiz var bu sene veya seneye evlenmeyi düşünüyoruz.. Sorunuma gelince sevgilim bana bunu söylemesede ben onu çok sıktığımın farkındayım arıyorum msj atıyorum sürekli nerdesn nabıosun diye msjlar atıyorum tek taraflı bi sıkma değil ama bu, onunda bana karşı izinsiz dışarı...
  3. Midem bulaniyor ne yapmam lazim!

Midem bulaniyor ne yapmam lazim!

gebelikte mide bulantisi mide bulantina ne iyi gelir mide bulantisi icin ne yapilmali hamilelikte mide bulantisi nasil gecer konulari burada melekler Sevgili Anne adayi Meleklerimiz, Bircogunuzun ozellikle gebeligin erken donemlerinde baslayan mide bulantilarindan ve MIDE YANMASINDAN sikayetci oldugunuzu tahmin ediyorum... Gebeligin ilk haftalarinda baslayan mide bulantilari...
  4. Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Selam kızlar ben 5 aylık evli 24 yaşındayım. Adım Eda, eşim belki çok yakışıklı olmayabilir yada yakışıklıdır bu göreceli bir kavram kişiye göre. Benim sorunum eşimi inanılmaz fazla kısmanmam. Bu durumdan dolayı inanılmaz sıkıntı duyuyorum. Kapris yapıyorum, kavga etmeye başladık. Bu durumda kıskanmamak için ne öneriyorsunuz. Elimde değil önüne geçemiyorum. Napacam ben yaaa :S
  5. sevgilimi çok kıskanıyorum ne yapmalıyım

sevgilimi çok kıskanıyorum ne yapmalıyım

merhaba benim kız arkadaşımla son günlerde aram bozuldu sebebi ise onu hiç kimseyle paylaşmak istememem off tamda sevgililer günüde yaklaşırken böyle bir olayın olması çok kötü oldu. Telefonlarıma ve mesajlarıma cevap vermiyor biliyorum onu çok sıktığımın farkındayım ama elimde değil onu çok seviyorum ne olur bana bir akıl verin nasıl gönlünü alabilirim barışmak istiyorum sevgilimle çok kötü...

Sayfayı Paylaş